Jump to content
ansi89

Abi oleks vaja kodus treenimiseks

Recommended Posts

Oleks vaja kodus treenimiseks kava. Ma olen uurinud siinsied kavasid, aga endale sobivat kavama pole leidnud ja vahendid on ka erinevad minul võrreldes teistega. Minu treenimise abivahenditeks on 16 kg raskune hantel, võimlemiskumm ja käelihaste treenimiseks vedru.( Selline millel on mõlemas otsas käepided ja keskel on 4 pikka vedrut.)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen ka ise algaja aga oma väheste kogemuste põhjal ütleks, et kodus saab üldvormi kenasti parandada, veidi aluspõhja jõusaaliks näiteks (millalgi oleks soovitav seal lõpetada oma kodused treeningud). Kindlasti leia ka koht kus lõugatõmmata (kitsa, laia haardega ehk peopesad enda/väljapoole) ,muidu seljategemisega võib probleeme tekkida (kodus selja trenn teeb enim muret), ülejäänud saab kõik kenasti tehtud hantlite ja oma keharaskusega.

3x nädalas näiteks kõigile lihastele esialgu. (a la algajate kava. Veidi kohandatud harjutustepanga harjutustega vastavalt vahenditele).

Muudetud kasutaja gates poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1) Lõuatõmbamine althaardega 3x 10-12 ( või 5x nii palju kui tuleb)

2) Kätekõverdused lisaraskusega 3x 10-12 (plaksuga, ühe käega vms.-mida teha saad)

3) Kätekõverdused, jalad kõrgemal 45 kraadise nurga all 3x10-12

4) Pullover aka ületõmbed lisaraskusega 3x 10-12

5) Õlgadele kõrvale lendamine raskusega ( võimlemiskumm või lihtsalt ratta siselohv ajab asja ära, ma arvan...) 3x10-12

6) Kätekõverdused, käed kitsalt triitsepsile või surumine rööbaspuudel(kahe kapi vahel) 3x 10-12

7) Biitsepitele küünarvarte kõverdus lisaraskusega( võimlemiskumm või ratta siselohv või võid ka proovida teise käega vastupanu osutada) 3x 10-12

8) Kükk ühe jalaga ( kükk üleshüppega)3x 10-12

9) Käärkükk lisaraskusega (üleshüppega, jalga vahetades) 3x10-12

10) Pöialetõus säärele lisaraskusega(keharaskusega) 3x 10-12

11) Kõhulihastele keretõsted, jalad täisnurga all 5x 20

12) Kõhuli maas lamades jalgade ja käte ülestõsted 4x 10-12

Ma tegin sellise kava ühele. Eks sa pead midagi mõtlema, ja oma vahendeid ära kasutama. Sellel, kellele ma selle tegin, polnud üldse vahendeid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kava pead ise otsima, kuid paar harjutust soovitaks:

kummargil tõmbed hantlitega ettekallutatult seistes,

ühe jala peal kükk (arenedes saad rakendada sinna kummipaela ning hantli ka mängu),

hantliga ühe käega jõutõmme,

käärkükk hantel pea kohal sirgel käel,

hantliga klassikaline rebimine,

sügavad kätekõverdused (selleks pead raamatud vm pakud käte alla panema, et rind saaks käelabadest madalamel vajuda),

prantsuse surumine hantliga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×