Jump to content
tsanm

Laktoositalumatus või piimavalgutalumatus

Recommended Posts

s!tusin just 4l piima välja. lol.

apteeker:" jaa jaa võib ühe tableti võtta ja kõik korras, ei ole neid koos vaja võttagi, see üks on piisavalt tugev."

*võtsin erinevaid laktaasitablette + 3 söetabletti. 30 min pärast s*tusin( ok see pole isegi õige sõna) 4 liitrit piima välja.

strong genetics are strong. never gonna get huge like this..

toitumine on õige muidu aga kogused ei ole nii suured, ma ei jaksa süüa lihtsalt (oksendaks välja selle kõik selle jama). mingi 500g liha+pakk kohupiima+salat+kodujuust+oatmeat+2 sheiki trenni vahel+öösel kaseiin. sellest on kõht enamgi kui täis. kusjuures kui ma mingil perioodil tõmban suvalisi asju krõpsu etc on kõht täiest korras..

piima sisse ajada toidu kõrvalt on tunduvalt lihtsam.

Mine konsulteeri mõne toitumisspetsialistiga ja pange toitumine korralikult paika. Ise ei ole mõttet jalgrattast leiutada, isegi kui arvad, et see sul õnnestub.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
s!tusin just 4l piima välja. lol.

apteeker:" jaa jaa võib ühe tableti võtta ja kõik korras, ei ole neid koos vaja võttagi, see üks on piisavalt tugev."

*võtsin erinevaid laktaasitablette + 3 söetabletti. 30 min pärast s*tusin( ok see pole isegi õige sõna) 4 liitrit piima välja.

strong genetics are strong. never gonna get huge like this..

toitumine on õige muidu aga kogused ei ole nii suured, ma ei jaksa süüa lihtsalt (oksendaks välja selle kõik selle jama). mingi 500g liha+pakk kohupiima+salat+kodujuust+oatmeat+2 sheiki trenni vahel+öösel kaseiin. sellest on kõht enamgi kui täis. kusjuures kui ma mingil perioodil tõmban suvalisi asju krõpsu etc on kõht täiest korras..

piima sisse ajada toidu kõrvalt oleks tunduvalt lihtsam : ()

Kui piima juua nii kerge siis miks sa siis Valgujooke pigem ei tarbi? Mõistetav, et igaüks ei suudagi süüa niipalju tahket toitu. Aga piim on üldiselt suhteliselt kalorivaene, kui just ülirasvast piima ei tarbi ning ka siis mitte just eriline kaloripomm.

Sheikidega saad sama hinna eest pm. sama palju kaloreid, kuid võid 1L vedelikuga 2-4x isegi rohkem kaloreid saada. Seega arvan, et palju parem lahendus kui Piim kugistada, eriti kui talumatus ka selle vastu.

Olenevalt menüüst võib kindlasti korrektuure teha. Sellist imelooma, kes korraliku toitumisega kaalu juurde ei võta - ei ole mina veel kuskil näinud. Seega ma usun, et sa lihtsalt paisutad oma probleemid üle. Nagu juba öeldi, siis konsulteeri mõne treeneriga ning tulemused saavad korralikud olema. Garanteeritud!

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kus su menüüs rasvad on? Kõik need kohupiimad, salatid, kodujuustud on ju nii kalorivaesed ja neid peab ka koguseliselt palju sööma - kõhu saad täis aga kaloreid ikka njetu.

  • Lisa pakk kookoshelbeid päevas (ca 700kcal),
  • 50g 82%-list võid (ca 350kcal)
  • 100g 20%-list juustu* (ca 300kcal)

Kõike su keha kindlasti ei jõua sealt piimast kätte saada. Soovitaks piima üldse välja jätta - mugavuse ja üldise kasulikuse suhtes.

*PS enamus juustud on laktoosivabad.

Muudetud kasutaja jõuents poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aight. millega muidu koos kookosehelbeid süüa?

tänud detailse shopping-listi eest >:]

lähen kohe poodi

Muudetud kasutaja captjones poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu arust ei ole mingi lahendus hakata päevas endale 100g töödeldud suhkrut sisse ajama.

Valgusheike + häid rasvu sisaldavaid toite juurde. Ei näe mingit põhjust, miks igaüks niimoodi käituma ei peaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas naturaalne piim annab sama s'itstormi efekti?

... kitsepiim?

lühiajaliselt võib loperamiidiga torude tööd aeglustada, see on peaaegu igas kõhutabletis ka sees. Opioid, aga ajusse ei jõua B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas torude töö aeglustamine toob endaga kaasa nt parema toitainete omastatavuse (ja seeläbi kaalutõusu läbi lihasmassi kasvu) inimeste puhul, kellel laktoositalumatust pole, ent kaalu on sellegipoolest raske juurde saada ja üldse käib kõik väga kiiresti läbi (iste 2x päevas)?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
lähen võtan loperamiidi praegu & will report back in few hours >:|

Võtad ravimit, et saaksid suurtes kogustes sisse ajada mingit asja, mille vastu sul on talumatus.. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

arst rääkis mulle, et see jama peaks ära minema kui vaikselt piimakoguseid suurendama hakata.

we'll see..

proovin:

0.5l piima alustuseks+loperamiid+laktaasiensüüm

Muudetud kasutaja captjones poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kitsepiim on umbes 3 euri liiter ja hankimiseks tuleb vaeva näha, naturaalne lehmapiim umbes 60 senti liiter ja saadaval üsna mitmel pool, mida sa selle töödeldud piimaga maadled kui endal mure kaelas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei ole troll, vähemalt siin foorumis mitte : ()

tõmbasin 1h tagasi sisse 0.7l piima +valgusheik 1scoop+loperamiid+laktaasiensüüm ja hetkel on nagu kõik korras, 1 krooks tuli ainult : D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nii, väike update. apteegsti krabasin 2 nädalat tagasi sellise asja nagu:"acidophilus pearls"

ei tea, kas selles oli asi või siis loperamiidis, mida paar tabletti võtsin (viimati nädal tagasi)..

et..et, kõht ei lähe enam lahti B)

päris gallon ei jaksa piima juua, aga 1l ja rohkemgi ühe korraga pole probleem.

s*tt on vägagi tahke :P

"acidophilus pearls" on sellised väikesed kuulikesed, mida peab 10 päeva võtma & siis

mingi aeg (ei tea nüüd kaua ta lubab nii) on kõht korras.

krdi mõnus, alles olid ajad, kus pidin koolist koju jooksma, kuna vahetunnis sai klaasike piima joodud & sõna otseses mõttes p€rse oli majas : D

Muudetud kasutaja captjones poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

20 päevaga 7kg juurde (tühja kõhuga hommikul kaaludes),

not bad. varsti peaks gainer ka saabuma siis saab level up'i ja tahaks üle 100kg ära panna : D

kõht pole kordagi selle aja jooksul lahti läinud (olen isegi 2l piima 10 minuti jooksul alla kallanud).

acidophilus pearls 1 kuulike + loperamiid kord 5 päeva jooksul siis.

pärast cut'i raudselt mingi 10% lihas ainult kogu gainitud massist :rolleyes:

Muudetud kasutaja captjones poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
pärast cut'i raudselt mingi 10% lihas ainult kogu gainitud massist :rolleyes:

10% väga heal juhul... kui soovid 20kg juurde võtta..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×