Jump to content
Ott Kiivikas

Mida arvate paksudest?

Recommended Posts

Ausalt 8eldes, teevad enamus paksud mehed mu sydame soojaks B) Tont seda teab, miks... :P

Kas nendes on mingi heatahtlikkus, mille vastu ei saa?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan, et ühiskond on julm. Ja siis nendest (ilmselt USA) inimestest piltidel mul on lihtsalt kahju, sest olen seal käinud ja tean, et ülekaalulisuse taga on tihti lihtsalt harimatus. Kui seal tänaval või poes inimeste käest küsida, misasi on kalor, siis vbl 1 inimene 100st teab.

Ja siin kõik loomulikult hiulgavad, et igasugune rasv ajab neil südame pahaks jne. Tegelikult on siiski nii, et inimesed on erineva figuuritüübiga ja osad ei saagi oma rasvaprotsenti nullilähedaseks. Mina näiteks mõnikord kirun saatust, et ma praegu sündisin. Sest 40-date või 50-date mõistes ma oleks sekspomm olnud: peenike keskkoht, ümarad puusad, volüümikad reied ja peenikesed sääred. Aga tänapäeva mõistes ma olen monstrum ja pean ennast näljutama, et ma inimestel südant pahaks ei ajaks ja et mul ikka kondised puusad oleks. Mõnikord see ajab mind ikka mega närvi, et ma ei või rahulikult olla selline http://imagecache2.allposters.com/images/p...irl-Posters.jpg sest tänapäeva arusaam seksikast naisest on hoopis selline http://xe4.xanga.com/a17d75f2d653362608661/z28079181.jpg

:ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma arvan, et ühiskond on julm. Ja siis nendest (ilmselt USA) inimestest piltidel mul on lihtsalt kahju, sest olen seal käinud ja tean, et ülekaalulisuse taga on tihti lihtsalt harimatus. Kui seal tänaval või poes inimeste käest küsida, misasi on kalor, siis vbl 1 inimene 100st teab.

Ja siin kõik loomulikult hiulgavad, et igasugune rasv ajab neil südame pahaks jne. Tegelikult on siiski nii, et inimesed on erineva figuuritüübiga ja osad ei saagi oma rasvaprotsenti nullilähedaseks. Mina näiteks mõnikord kirun saatust, et ma praegu sündisin. Sest 40-date või 50-date mõistes ma oleks sekspomm olnud: peenike keskkoht, ümarad puusad, volüümikad reied ja peenikesed sääred. Aga tänapäeva mõistes ma olen monstrum ja pean ennast näljutama, et ma inimestel südant pahaks ei ajaks ja et mul ikka kondised puusad oleks. Mõnikord see ajab mind ikka mega närvi, et ma ei või rahulikult olla selline http://imagecache2.allposters.com/images/p...irl-Posters.jpg sest tänapäeva arusaam seksikast naisest on hoopis selline http://xe4.xanga.com/a17d75f2d653362608661/z28079181.jpg

:ph34r:

Ma fännan täiega pin-up modelle:) selliseid võiks rohkem olla:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma arvan, et ühiskond on julm. Ja siis nendest (ilmselt USA) inimestest piltidel mul on lihtsalt kahju, sest olen seal käinud ja tean, et ülekaalulisuse taga on tihti lihtsalt harimatus. Kui seal tänaval või poes inimeste käest küsida, misasi on kalor, siis vbl 1 inimene 100st teab.

Ja siin kõik loomulikult hiulgavad, et igasugune rasv ajab neil südame pahaks jne. Tegelikult on siiski nii, et inimesed on erineva figuuritüübiga ja osad ei saagi oma rasvaprotsenti nullilähedaseks. Mina näiteks mõnikord kirun saatust, et ma praegu sündisin. Sest 40-date või 50-date mõistes ma oleks sekspomm olnud: peenike keskkoht, ümarad puusad, volüümikad reied ja peenikesed sääred. Aga tänapäeva mõistes ma olen monstrum ja pean ennast näljutama, et ma inimestel südant pahaks ei ajaks ja et mul ikka kondised puusad oleks. Mõnikord see ajab mind ikka mega närvi, et ma ei või rahulikult olla selline http://imagecache2.allposters.com/images/p...irl-Posters.jpg sest tänapäeva arusaam seksikast naisest on hoopis selline http://xe4.xanga.com/a17d75f2d653362608661/z28079181.jpg

:ph34r:

Eksid, tänapäeva arusaam seksikast naisest pole selline, nagu sina seda ette kujutad. Selles väärarusaamas on süüdi osalt meedia ja osalt sinu madal enesehinnang. Kui viia meeste seas läbi küsitlus, siis saaks esimene variant raudselt kordi rohkem poolthääli kui teine variant. Ära aja segamini seksikust ja seda, milline kehatüüp sobib moeinimeste arust kõige paremini kõndivaks riidepuuks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma fännan täiega pin-up modelle:) selliseid võiks rohkem olla:P

Nii, ja pane nüüd see pin up liibuvatesse madala värvliga skinny-teksadesse (kõhuke ja sangad tungivad kehasse sooniva värvli kohal kenasti esile, rääkimata kintsudest, mis on nagu kilesselükitud tanguvorstid) ja lühikesse toppi. Ma arvan, et kui ta sulle ööklubis vastu jalutaks, heidaksid sa talle vbl ühe kõõrdipilgu, mitte rohkem.

Ja siis tasuks mainida ka seda, et pin up-ide ajastul ei teatudki, misasi on tselluliit ja seega ei pandud seda tähele. Ehk siis need tädid olidki täpselt nii pehmed, kui nad välja paistavad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma arvan, et ühiskond on julm. Ja siis nendest (ilmselt USA) inimestest piltidel mul on lihtsalt kahju, sest olen seal käinud ja tean, et ülekaalulisuse taga on tihti lihtsalt harimatus. Kui seal tänaval või poes inimeste käest küsida, misasi on kalor, siis vbl 1 inimene 100st teab.

Ja siin kõik loomulikult hiulgavad, et igasugune rasv ajab neil südame pahaks jne. Tegelikult on siiski nii, et inimesed on erineva figuuritüübiga ja osad ei saagi oma rasvaprotsenti nullilähedaseks. Mina näiteks mõnikord kirun saatust, et ma praegu sündisin. Sest 40-date või 50-date mõistes ma oleks sekspomm olnud: peenike keskkoht, ümarad puusad, volüümikad reied ja peenikesed sääred. Aga tänapäeva mõistes ma olen monstrum ja pean ennast näljutama, et ma inimestel südant pahaks ei ajaks ja et mul ikka kondised puusad oleks. Mõnikord see ajab mind ikka mega närvi, et ma ei või rahulikult olla selline http://imagecache2.allposters.com/images/p...irl-Posters.jpg sest tänapäeva arusaam seksikast naisest on hoopis selline http://xe4.xanga.com/a17d75f2d653362608661/z28079181.jpg

:ph34r:

Mina arvan,et ideaalne naise kehaehitus ongi selline nagu sa seda kirjutasid :D Ja usun,et enamus meestest on minuga ühel meelel,tippmodelle ei tasu yldse vaadata,suuremal osal meestest tekitavad nad pigem hirmu kui kylgetõmmet. :unsure: Seega,thumbs up :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selle põhjal millise ellusuhtumisega minu tutvus ringkonna nn paksukesed on...Välimusest ei arva midagi,sisemuselt kulda väärt.Nt;Läksin külla ammusele tuttavale,kui teda kohtasin oli juba silmaga näha,et niigi liigsetele kilodele veel lisaks tulnud!Otsekohene nagu ma olen,küsisin mis juhtunud on?Vastus-arst ütles,et veresuhkruga asi pole korras...Läksime tuppa,suured krõpsu pakid,tühjad cola pudelid,kommi paberid vedelemas...Ega siis pole ju ka imestada:(

Kuid inimesena super mõistvad ja toredad!Kahju vaadata,kuid eks igaüks teeb valikud ise...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii, ja pane nüüd see pin up liibuvatesse madala värvliga skinny-teksadesse (kõhuke ja sangad tungivad kehasse sooniva värvli kohal kenasti esile, rääkimata

Ausalt öeldes minu jaoks, see pisut üle värvli ulatuv vormikus, on väga seksikas :unsure: Aga ilmselt võib Punule 1000 meest kinnitada, just punu-tüüpi naised neile meeldivad, aga ta arvab ikka, et on sündinud halval ajal :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Isiklikult ei ole mul paksude inimeste vastu midagi kes üritavad oma liigsetest kilodest lahti saada kuid ma ei salli neid kes isegi ei ürita oma vormi parandada.

Muudetud kasutaja NOT poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hmm, ülekaalus olla? Milleks, kui saab teisiti? See ei ole tervslik ja pealegi milleks tarbida neid mõttetuid krõpse ja burgereid või süüa terve pannitäis pastat üksinda ära... Mõelda siis, et mina siin õgin, kui samal ajal kuskil mujal saab inimene vaid korra päevas oma sooja söögi :S Masendav, mis haigusi liigsöömine kaasa toob...Ja just neid vaimseid...masendus jne..

Ma ei ütle midgai halba, sest kes olen mina, et teiste kehade üle otsustada, samas propageerin 100% tervislikku eluviisi !! :P

Nii jõuab rohkem teha, mõteldakse positiivsemalt, ollakse aktiivsemad ja kõik asjad liiguksid kiiremini edasi :lol: Endal ka kergem olla ja enesekindlus tõuseb sajaga põhja :)

Samas, kui tunnete ennast rasvakihi all turvaliselt, keep going, mitte keegi ei tohi teile halvasti sellepärast öelda :)

Igatahes, inimesed olgem aktiivsemad ja õnnelikumad !!! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelikult ei midagi. :)

Eks igalühel oma maitse. Aga mul pole midagi ei paksude, ega ka piitspeenikeste vastu. Kuigi need piitspeenikesed, neid on kuidagi imelik vaadata vms.

Vb suhtun sellepärast leebemalt, et endalgi paar raskemat lisakilo juures. :) Aga eks neid kilosid tuleb nüüd hakata raskelt põletama. Tegelikult ütleks isegi, et kõik on kinni vaid iseendas. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×