Jump to content
Ott Kiivikas

Mida arvate paksudest?

Recommended Posts

Lihtsalt arutamiseks teema, sest eks me kõik võitleme pidevalt kaalu pärast, siin küll lisan pildimaterialina mõned äärmused, kuid et oleks mille üle diskuteerida, siis avan selle teema. Loodan ,et keegi ei solvu sest midagi isikliku mul paksude inimeste vastu ei ole.

post-22-1199795184_thumb.jpg

post-22-1199795217_thumb.jpg

post-22-1199795253_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui mind miski häirib, siis see, kui paks vingub oma kaalu pärast, aga ei tee midagi, et olukorda parandada. Mõistagi häirib väga ka see, kui vanemad lasevad oma lapsel süüa igasugust rämpsu ja pakuvad ka kodus poest ostetud valmistoitu. Väike inimene ei pööra ju ise tähelepanu sellele, mida ta sööb, peaasi, et maitseb. Koolides ja lasteaedades on ju selgelt näha, kui paljud lapsed ei söö näiteks toidu kõrvale pakutavat salatit.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hmm, jah... tähendab, kui ma näen tüsedamat inimest trennis, siis on mul väga hea meel ja suhtun hästi. Inimene on tubli, et ei põe ning tuli trenni, et enda heaks midagi teha. Aga need paksukesed, kes ei viitsi midagi ette võtta - ei suhtu hästi.

Ja tegelikult ega inimese üle ei saa otsustada tema välimuse üle. Kuid enda keha eest peaks ikka hoolt kandma, ning kiitus neile paksukestele, kes seda ka teevad B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üldiselt mul paksude vastu midagi pole, tundubki parem, kui naisel ntx rasva ka ümber on, nii äärmuslikku on natuke halb vaadata juba tõesti. Samas võib inimene ise olla väga tore, välimus ei ole ju ometi peamine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Raske mingit üldist hinnangut anda. Iga inimene on erinev. Isegi see, miks inimene on paks võib olla erinev. Suhtun inimesesse tema enda põhjal, mitte mingite gruppide omadustest lähtuvalt, millesse ta kuulub.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervis on siin kõige olulisem märksõna. See, et on ilus või ei ole, see pole oluline.

Aru ei saa, kuidas inimesed endist ning oma lähedastest nii vähe hoolivad. No ei saa aru. Sellise kaalu tõttu on ju terviseriskid kordi suuremad. Elu jääb ju suuresti elamata?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hmm, jah... tähendab, kui ma näen tüsedamat inimest trennis, siis on mul väga hea meel ja suhtun hästi. Inimene on tubli, et ei põe ning tuli trenni, et enda heaks midagi teha. Aga need paksukesed, kes ei viitsi midagi ette võtta - ei suhtu hästi.

Ja tegelikult ega inimese üle ei saa otsustada tema välimuse üle. Kuid enda keha eest peaks ikka hoolt kandma, ning kiitus neile paksukestele, kes seda ka teevad B)

Vägagi nõus sinuga,mõtlesin suht sama. B)

Ega tore pole jah,kui lastakse lapsel süüa igast "solki" jne.

Enda lapsel,küll ei lubaks igapäev mingit krõpsu/snäke ja igast coca-sid jne. süüa.

Tegelt on ikka paras vaev paksudel,kogu selle massiga liikuda jne.Aga eks selles ollakse ise süüdi ja ei viitsita midagi ettevõtta.

Muudetud kasutaja T6nu69 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga osad paksud ei ole vabast tahtest paksud. Kui inimene on olnud haige ja ta on hormoone täis topitud ning seetõttu kaalus juurde võtnud siis seda kaalu ei olegi vist võimalik alla saada. Oma perekonnas on üks selline inimene ja tutvusringkonnas veel nii mõnigi. Ise olen küll KMI järgi normaal kaalus, kuid nagu ikka naisena ei ole rahul sellega mis on, kuid kaal ei lange mul ka just hormoonide tõttu (trenni teen palju, toitun tervislikult, magan hästi).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vägagi nõus sinuga,mõtlesin suht sama. B)

Ega tore pole jah,kui lastakse lapsel süüa igast "solki" jne.

Enda lapsel,küll ei lubaks igapäev mingit krõpsu/snäke ja igast coca-sid jne. süüa.

Tundub, et sul omal lapsi pole. Võitlus laste toitumiseelistustega võtab mul endal vahel naha seljas märjaks. Eriti kui ei taha väga autoritaarset õhkonda koju luua. Õnneks on mul abikaasa samal pool rindejoont ja nii me siis päev päeva järel muudkui selgitame ja selgitame ja selgitame..... samas näidatakse pidevalt reklaame kus "coolid" lumeladadega ja ruladega sõitvad noored energiajooke, kokasid ja krõpse näost sisse ajavad. Aga mis teha, omad lapsed, tuleb seda taaka kanda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hea antireklaam kiirtoidukettidele. B) See võibki olla üks osa ühiskonnas ülekaalulisusest tingitud probleemide lahendamisel.

Suhtumine ülekaalulisse, rasvunud inimesse sõltub ikka minu ja selle konkreetse inimese vahelisest suhtest jpm., ainult kehakuju, kaal, juuste värv jms. ei ole määrav.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tundub, et sul omal lapsi pole. Võitlus laste toitumiseelistustega võtab mul endal vahel naha seljas märjaks. Eriti kui ei taha väga autoritaarset õhkonda koju luua. Õnneks on mul abikaasa samal pool rindejoont ja nii me siis päev päeva järel muudkui selgitame ja selgitame ja selgitame..... samas näidatakse pidevalt reklaame kus "coolid" lumeladadega ja ruladega sõitvad noored energiajooke, kokasid ja krõpse näost sisse ajavad. Aga mis teha, omad lapsed, tuleb seda taaka kanda.

Ega ei peagi kerge olema B) Minule topiti ka nii kaua ühepajatoitu poolsunduslikus korras kuni lõpuks maitsema hakkas. Magusat meil ka kodus niisama kogu aeg olemas ei olnud, et lähed aga lauast mööda ja võtad kausist. Võib-olla selle pärast polegi kellelgi perest kommet komme-kooke süüa, ei taha lihtsalt.

Muudetud kasutaja hehee poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

osadel on see haigus, osadel laiskus.. häirivad need kes ikka laiskusest paksuks läind... õlle kõhuge mehed jäirivad.. naiste puhul häirivad veel need kellel midagi viga pole välimuselt.. pigem isegi võiks juurde võtta...ja kes siis peeglisse vahtides ägisevad "ma olen nii paks" .. "ma ei tohi seda ja toda süüa" .. "homme teen vee päeva " jne ... käisin ühe sellisega kunagi.. päris närvi ajas B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

w0w ...

Et nii paks olla tuleb juba mitmeid kuid kõvat söögi trenni teha ... B)

Paks on hea olla

1. Kui satud külma ruumi siis keha temperatuur alaneb aeglaselt ,samas kui madala rasva % inimene külmetab.

2. Kui väljas kõva tuul siis suurem jääb püsti, samas madalama kaaluga inimesed kukuvad ümber.

3. Kui laev läheb põhja ja ulbivad inimesed ,siis paksudel lihtsam ulpida pinnal samas kui madala rasva % inimene peab rohkem energiat kulutama ,et mitte põhja vajuda.

jne...

ainuke kehv asi on see,et liigesed valutavad ja masekas vahetevahel .AGA ON KA ERANDEID .

igal oma soov ja siht,kui inimene on õnnelik paksuna ,siis antku aga minna.

Mõõdukalt paks parim olla,sest siis on mida kulutada.

parem 10 kilo rohkem kui 10 kilo alakaalu.

Massiivseid pakse vähe näinud ega soovi kellegile hiiglasuurt ülekaalu...

näited võetud BRAINIAC ist . B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga osad paksud ei ole vabast tahtest paksud. Kui inimene on olnud haige ja ta on hormoone täis topitud ning seetõttu kaalus juurde võtnud siis seda kaalu ei olegi vist võimalik alla saada. Oma perekonnas on üks selline inimene ja tutvusringkonnas veel nii mõnigi. Ise olen küll KMI järgi normaal kaalus, kuid nagu ikka naisena ei ole rahul sellega mis on, kuid kaal ei lange mul ka just hormoonide tõttu (trenni teen palju, toitun tervislikult, magan hästi).

Mina olen yks nendest, kes oli n8 "hormoone t2is topitud" jne. Eks ta yks paras vaev ole...ma m6tlen sellest sodist taastumine, kuid tasub ennast 2ra igati.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tundub, et sul omal lapsi pole. Võitlus laste toitumiseelistustega võtab mul endal vahel naha seljas märjaks. Eriti kui ei taha väga autoritaarset õhkonda koju luua. Õnneks on mul abikaasa samal pool rindejoont ja nii me siis päev päeva järel muudkui selgitame ja selgitame ja selgitame..... samas näidatakse pidevalt reklaame kus "coolid" lumeladadega ja ruladega sõitvad noored energiajooke, kokasid ja krõpse näost sisse ajavad. Aga mis teha, omad lapsed, tuleb seda taaka kanda.

V6tan mytsi maha ja kummardan B) Edu!

Yritaks vist l2heneda nii ratsionaalselt, kui v6imalik. Ega lapsed ei ole ju rumalad ja turumajanduse olemus tuleb selgeks teha. Kuidas raha teeb raha, miks mingi toote valmistamine on sedav6rd tulus (l2htematerjalid on v2ga odavad jne), kuidas reklaam toimib, milliseid summasid see neelab... jne jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paksud või kõhnad, hästi ma neisse ei suhtu mitmel põhjusel.

Esiteks tervis. Liigne kehakaal ja liiga madal kehakaal põhjustavad lugematul arvul hädasid. Milleks vaevelda, kui lahendus ei ole midagi üle mõistuse keerulist.

Teiseks, välimus. See on muidugi vaieldav, et tegemist on subjektiivse arvamusega. Tõsi, kuid enamus inimesi näeb ilu vägagi sarnaselt. Kauni kehaga modell on kaunis, sest muidu ei ilutseks ta ajakirjade kaantel ja ei oleks paljude ihaldusobjekt.

Seega milleks näha välja ebaatraktiivne? Oma näojoonte ja luuehituse koha pealt on meil vähe teha, kuid rasvaprotsent võib inimest tundmatuseni muuta. Normaalkaalus inimene näeb igal juhul ilusam välja, kui kondikubu või pekinägu. Kui muutmine on võimalik, ning igati kasulik ja soovitatav, milleks jätkata vanaviisi?

Kolmandaks suhtumine. Mind vihastab nind ärritab südamepõhjani selliste inimeste suhtumine. Küll virisetakse, et ei suudeta muutuda, samas kallatakse liiter cocat ja ajatakse kolm burgerit näost sisse või hoopiski süüakse üks porgand ja öeldakse, et tänaseks aitab.

Ma olen vaielnud vaat-et lööminguni mõnede inimestega, ja lihtsalt nende Ajus on midagi ees, mis ei lase neil asja mõista. Räägiks nagu seinaga. Sellised inimesed on kas olematu tahtejõuga ja neil puudub igasugu eneseusk või nad on nii totaalselt keskendunud oma absurdse eluviisi propageerimiseks ja säilitamiseks, et kuul pähe ka ei muuda. Ruumi raiskamine...

Samas need, kes haiguse tagajärjel on sellised, nendest saan aru. Elu keeras käkki, juhtub. Ning inimesed, kes on mõõdukas üle või alakaalus, sest see sobib nende elustiiliga ning nad ei koge erilisi hädasid, on täiesti normaalsed. Keegi ei eeldagi, et igaüks oleks tip-top vormis.

Lihtsalt need totaalsed ekstreemsused... arusaamatu. (ärge katsugegi tuua siia kulturismi kolmandaks ekstreemsuseks. See ei ole sama. Kulturismi põhitalad on tervislik eluviis ning keha võimete ja välimuse parandamine).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Niikaua kui ülekaaluline häbeneb, et ta selline välja näeb on kõik veel korras. Kui enam isegi ei häbene siis pole enam midagi temaga teha. Täiesti kohutav mis toimub Ameerikas üldistatult muidugi - terved perekonnad koos lastega käivad hommikueinet söömas enne tööd ja kooli Mc Donaldsis - see on nede meelest täiesti normaalne. Päeval toimitakse samamoodi ja õhtuks tellitakse koju pizzad koos jäätisega. Ülekaaluliste % on seal hetkel umbes täpselt 65. Kui see % oli veel 40, umbes 15 aastat tagasi, võttis riik appi uue riiklikuprogrammi - low fat food ning selle asemel tõusis märgatavalt süsivesikute tarbimise kogused. Asi läks veel hullemaks nagu näha. Saledad on seal juba haruldus : )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ega ei peagi kerge olema B) Minule topiti ka nii kaua ühepajatoitu poolsunduslikus korras kuni lõpuks maitsema hakkas. Magusat meil ka kodus niisama kogu aeg olemas ei olnud, et lähed aga lauast mööda ja võtad kausist. Võib-olla selle pärast polegi kellelgi perest kommet komme-kooke süüa, ei taha lihtsalt.

Mulle topiti ka heeringat kuni maitsema hakkab aga näe, ikka hakanud. Pekstes ka enam sööks B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui on mingi tõsine haigus, sel juhul saan ma veel aru. Kui aga asi on ainult enda viitsimise ja tahtmise taga, pole kindlasti kõik korras. Enim aga häirivad need kes vinguvad selle kallal, aga ise ei võta midagi ette.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×