Jump to content
Loon

rinnalt surumine

Recommended Posts

selline küsimus siis, et mis vahe sellel on kas lasta kang vastu rinda või jätta kangi ja rinna vahele mingi 5-10 cm vahe... äkki targemad oskavad vastata..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sa lased põrkega vastu rinda, siis on lihtsam kangi üles lükata.

Mina lasen ikkagi enamasti kangi vastu rinda, aga teen seda rahulikult. Ilma põrketa.

Aga 10 cm oleks nagu liiga suur vahe.

2-5 cm võibolla. :(

Parandage kui eksisin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vastu rinda lase ilusasti ära, kuid rahulikult, kui tõesti paar cm jääb siis pole ka hullu. Niimoodi tehes on suurem kasu & mõju rinnale ning rind on koguaeg ilusasti pinge all :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui triitsepsit teha kitsa haardega siis on soovitatud mitte täitsa vastu rinda lasta muidu pidavat rind palju tööd omale võtma, seega arvan, et surumisel kui jätad täitsa alla laskmata siis ei tööta rind täielikult aga triitseps saab suurema koormuse!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui triitsepsit teha kitsa haardega siis on soovitatud mitte täitsa vastu rinda lasta muidu pidavat rind palju tööd omale võtma, seega arvan, et surumisel kui jätad täitsa alla laskmata siis ei tööta rind täielikult aga triitseps saab suurema koormuse!

täisesti õige jutt, mees teab mida mees räägib :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui triitsepsit teha kitsa haardega siis on soovitatud mitte täitsa vastu rinda lasta muidu pidavat rind palju tööd omale võtma, seega arvan, et surumisel kui jätad täitsa alla laskmata siis ei tööta rind täielikult aga triitseps saab suurema koormuse!

Jeps seda tõesti, aga ma arvan et ta mõtles rohkem rõhku just rinnale panna mitte triitsepsile. Samuti rinna treeningul siiski laiema haardega ja triitsepsi treeningul kitsa haardega vaja teha :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siis pead puhtalt lihasjõuga kangi ära pidurdama ning lihased lähevad ekstsentrilisest liikumisest kontsntrilisele üle olulisemalt raskemates tingimustel.

Sellise piiramisega ei tööta rinnalihased ning eesmised õlalihased maksimaalse võimaliku amplituudiga selle harjutuse puhul. Massiarendamise ning reljeefsuse seisukohalt on see kehv. Rinnalihastel jääb osa tööst tegemata, samas õlaliahsed, mis niigi töötavad vigastusohtlikes tingimustes saavad täiendava ülekoormuse selle pidurdamise kujul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina olen tark....

Okei... mõtleme nüüd koos...

mis vahe on kui...

1. lasta kang rinnale või jätta 10cm vahet?

2. lasta kang rinnale või jätta 20cm vahet?

3. lasta kang rinnale või jätta 30cm vahet?

4. lasta kang rinnale või hoida niisama üleval?

5. lasta kang rinnale või panna kohe pukile tagasi?

6. võtta kang pukilt või mitte?

7. minna trenni või mitte?

Loodan et said aru mis on vahet.

Muudetud kasutaja TANK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina olen tark....

Okei... mõtleme nüüd koos...

mis vahe on kui...

1. lasta kang rinnale või jätta 10cm vahet?

2. lasta kang rinnale või jätta 20cm vahet?

3. lasta kang rinnale või jätta 30cm vahet?

4. lasta kang rinnale või hoida niisama üleval?

5. lasta kang rinnale või panna kohe pukile tagasi?

6. võtta kang pukilt või mitte?

7. minna trenni või mitte?

Loodan et said aru mis on vahet.

Ükskord sul pea lõhki lüüakse! :D:P Tähelepanu! Müün soodsalt informatsiooni, kus tank elab B)B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sa tahad rinnalt surumisel rinnale rohkem tähelepanu pöörata, siis pigem jäta see ülemine liikumine väiksemaks, st. ära suru lõpuni välja, sest ülemises asendis võtavad deltalihased ja triiteps rinnalt töö üle.Sa võiksid nii teha, et 1 kordus tuleb selline: lased kangi rinnani, surud üles ainult 2/3 maximaalsest amplituudist, lased uuesti rinnani ja siis surud lõpuni välja ja selline on siis üks kordus.Lisaks aitab see hoida sul seeria seal 40-60 sekundises vahemikus, ehk hüpertroofiavahemikus, alla selle on jõud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×