Jump to content
jrx

"Tegijate treening" e. UFC All Access WANDERLEI SILVA

Recommended Posts

Siin siis video...

Mina arvan, et Silva võidab.

Muide. Kui keegi siia teemasse peale homset koha matši tulemuse postitab, siis on ta näopeksu väärt. Selline kirjutamata reegel on, et avalikult "ootamatult" ja vale teema all tulemustest ei räägita, sest mõnedel inimestel on veel matš nägemata ja tahavad "puhta lehena" vaadata.

Muudetud kasutaja jrx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis kanalilt seda vaadata saab?

Netist annab laivis vaadata ja pärast tõmmata torrentsaitidelt (nagu ise teen). Telekast Eestis kahjuks ei saa :)

Jäätünn-kuum dušš vahelduvalt on üsna hästi tõestatud taastumise parandaja.

Muudetud kasutaja jrx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Netist annab laivis vaadata ja pärast tõmmata torrentsaitidelt (nagu ise teen). Telekast Eestis kahjuks ei saa :)

Jäätünn-kuum dušš vahelduvalt on üsna hästi tõestatud taastumise parandaja.

Mis aadressil NETIst seda vaadata annab lives?

Kui alla tõmbad, viska siia ka palun üles! Reska vend on küll, olen ta matše päris palju näinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

treening on tõesti (y)

mis puutub matši siis.. no eks Jrx vaatab ise :)

ise olin/olen ka Silva poolt mistõttu see fight minu jaoks oli... emotsioonirikas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Uskumatu, et maasvõitlust eriti ei olnudki, enamus ajast käis võitlus nagu poksijate vahel. See matš oleks olnud iga poksija unelm, kui kumbki ei tahnud maasvõitlusse minna:-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Uskumatu, et maasvõitlust eriti ei olnudki, enamus ajast käis võitlus nagu poksijate vahel. See matš oleks olnud iga poksija unelm, kui kumbki ei tahnud maasvõitlusse minna:-)

unelm nagu vaatamiseks v unelm kui poksija ise oleks seal võistelnud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arvan, et mõeldud oli võistlemist, kuna põhitöö oli kätega. Samas ainult poksija poleks seal hakkama saanud, siis oleks vastane jalad mängu pannud ja kohe kindlasti rohkem maasvõitlust kasutanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
unelm nagu vaatamiseks v unelm kui poksija ise oleks seal võistelnud?

Unelm just võitlemiseks, kuna võitlus käis poksijale sobivalt. Hea poksija üritab võitlust maha mitte lasta viia ja enamasti õnnestunult, kuid loomulikult mitte alati.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Unelm just võitlemiseks, kuna võitlus käis poksijale sobivalt. Hea poksija üritab võitlust maha mitte lasta viia ja enamasti õnnestunult, kuid loomulikult mitte alati.

nagu eelpool mainitud - kui 1 neist oleks olnud puhtalt poksija oleks kindalsti ka vastase gameplan olnud teistsugune. kuidas poksija üritab võitlust maha mitte lasta viia ja enamasti õnnestunult? ma pole veel näinud ühtegi puhast poksijat mma (spordi) olukorras püsti jäämas. seda saab eriti hästi näha inimeste puhul kes alles alustavad mma's võistlemisega - sealt võib leida ühe konkreetse ala esindajaid - ning sealne "statistika" on näidanud, et ega ikka püsti ei jääda.

kui veebruaris trenni tuled eks siis saame oma kogemusi ning arvamusi jagada =)

Muudetud kasutaja sweals poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas see mida ma kirjutasin selle kohta, et mõned tahavad puhta lehena vaadata jäi arusaamatuks v ;) ???

Tehke uus teema, kus seda eventi arutate!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas see mida ma kirjutasin selle kohta, et mõned tahavad puhta lehena vaadata jäi arusaamatuks v ;) ???

Tehke uus teema, kus seda eventi arutate!

Okitoki:-) Just sellel põhjusel ei rääkinud ka tulemusest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
nagu eelpool mainitud - kui 1 neist oleks olnud puhtalt poksija oleks kindalsti ka vastase gameplan olnud teistsugune. kuidas poksija üritab võitlust maha mitte lasta viia ja enamasti õnnestunult? ma pole veel näinud ühtegi puhast poksijat mma (spordi) olukorras püsti jäämas. seda saab eriti hästi näha inimeste puhul kes alles alustavad mma's võistlemisega - sealt võib leida ühe konkreetse ala esindajaid - ning sealne "statistika" on näidanud, et ega ikka püsti ei jääda.

kui veebruaris trenni tuled eks siis saame oma kogemusi ning arvamusi jagada =)

Üritan kindlasti tulla trenni (kui see ei sega mul valmistumast märtsi keskel toimuvateks jõutõstmise Eesti meistrivõistlusteks) ja just sellel põhjusel, et ettearvamatuid olukordi suudaks ka maas lahendada:-). Seda ma hetkel hästi ei oska, kuna pole seda kunagi õppinud. Sulle aga RESPECT Su heade võistluste eest, millest kahte vist olen ka näinud Tallinnas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

I don' t feel punches, it s normal to me.

If somebody beats me I get angry and I wanna kill him.

Suht lebo värk :P

Mul tglt ajas kunagi yks klassivend ka sellist juttu, ennem kui suvalise jorsi käest tappa sai ;) (ei võrdle teda yldse tolle fighteriga seal ;))

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×