Jump to content
tryker

Kuidas kaotada rasva kõhu piirkonnast ?

Recommended Posts

Tagasi uudise / artikli juurde

Tõlkinud Janar Rückenberg Küsimus: Olen üldiselt üsna “kuiv” ja vähese rasvaprotsendiga, kuid kuidas ma ka ei üritaks, kõhulihaste piirkonnast ei taha rasv väheneda, eriti selle alaosast. Millised oleks parimad harjutused põletamaks rasva kõhu piirkonnast?Vastus: Seda küsimust esitatakse mulle pidevalt ja alati tahaks seda kuuldes “karjuda”! Selgitan siis veelkord: keha rasva ei saa vähendada nö. lokaalselt või eraldi mingist konkreetsest kehapiirkonnast. Rasvapõletusprotsess on süsteemne. Seda ei saa kontrollida ja suunata, et kust me täps...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga tõsi.Oskan nüüd lausa omast käest seda öelda.Nüüd on aasta töis saanud sellest ajast kui iseg alustasin nö õlleka kaotamist.Alguses ma ei uskunud et ma üldse kunagi mingit tulemust näen vms, aga vot nüüd lausa pool suurusest läinud, kuigi ma jõin ikka õlu edasi ja sõin valimatult :lol: kõik oleneb sellest kui väga sa seda tahad. Toitumise kohta seega ise eriti öelda veel ei oska kuna alles alustasin sellega aga eks kunagi hilejm ma siis räägin ka sellest kogemusest :lol:

Häis jõule kõigile ja edukat uut trenniaastat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tagasi uudise / artikli juurde

Tõlkinud Janar Rückenberg

Küsimus: Olen üldiselt üsna “kuiv” ja vähese rasvaprotsendiga, kuid kuidas ma ka ei üritaks, kõhulihaste piirkonnast ei taha rasv väheneda, eriti selle alaosast.

Millised oleks parimad harjutused põletamaks rasva kõhu piirkonnast?

Vastus: Seda küsimust esitatakse mulle pidevalt ja alati tahaks seda kuuldes “karjuda”!

Selgitan siis veelkord: keha rasva ei saa vähendada nö. lokaalselt või eraldi mingist konkreetsest kehapiirkonnast.

Rasvapõletusprotsess on süsteemne. Seda ei saa kontrollida ja suunata, et kust me täps...

Kusjuures saab, aegunud andmed teil :lol:

On olemas lokaalsed rasvapõletusgeelid.

Aga need pole Eestis saadaval ja välismaalt tellides ei lase toll midagi läbi.

Tegelikult on mõnel pool saadaval ka sellised süstid, mis väidetavalt rasvarakkude paikse apoptoosi ehk programmeeritud enesetapu esile kutsuvad.

Nii saab rasvkoest mingis piirkonnas pöördumatult lahti ilma rasvaimu armideta.

Aga ehkki neid kasutatakse, on nende pikaajaline ohutus seni veel põhjalikult uurimata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kusjuures saab, aegunud andmed teil :lol:

On olemas lokaalsed rasvapõletusgeelid.

Aga need pole Eestis saadaval ja välismaalt tellides ei lase toll midagi läbi.

Tegelikult on mõnel pool saadaval ka sellised süstid, mis väidetavalt rasvarakkude paikse apoptoosi ehk programmeeritud enesetapu esile kutsuvad.

Nii saab rasvkoest mingis piirkonnas pöördumatult lahti ilma rasvaimu armideta.

Aga ehkki neid kasutatakse, on nende pikaajaline ohutus seni veel põhjalikult uurimata.

Artiklis mõeldakse vast ikka loomulikul teel teostatavat rasvapõletust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kusjuures saab, aegunud andmed teil :)

On olemas lokaalsed rasvapõletusgeelid.

Aga need pole Eestis saadaval ja välismaalt tellides ei lase toll midagi läbi.

Tegelikult on mõnel pool saadaval ka sellised süstid, mis väidetavalt rasvarakkude paikse apoptoosi ehk programmeeritud enesetapu esile kutsuvad.

Nii saab rasvkoest mingis piirkonnas pöördumatult lahti ilma rasvaimu armideta.

Aga ehkki neid kasutatakse, on nende pikaajaline ohutus seni veel põhjalikult uurimata.

Kui see on tõsi, siis hakkab siin maailmas veel nalja saama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kusjuures saab, aegunud andmed teil :)

On olemas lokaalsed rasvapõletusgeelid.

Aga need pole Eestis saadaval ja välismaalt tellides ei lase toll midagi läbi.

Tegelikult on mõnel pool saadaval ka sellised süstid, mis väidetavalt rasvarakkude paikse apoptoosi ehk programmeeritud enesetapu esile kutsuvad.

Nii saab rasvkoest mingis piirkonnas pöördumatult lahti ilma rasvaimu armideta.

Aga ehkki neid kasutatakse, on nende pikaajaline ohutus seni veel põhjalikult uurimata.

Miks Sa soovitad inimestele alati mingeid möginaid ja meditsiinilisi ''imesid'', selle asemel, et treeninguid hoopis soovitada. Suur osa on toitumises.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks Sa soovitad inimestele alati mingeid möginaid ja meditsiinilisi ''imesid'', selle asemel, et treeninguid hoopis soovitada. Suur osa on toitumises.

Sest tuhandete inimeste kogemus näitab, et ainult trenni ja toitumisega paljud soovitud tulemust ei saavuta.

Osade rasvarakkudel on lihtsalt beeta-adrenergilised retseptorid vähe esindatud ja alfa-adrenergilised tugevalt ja nad ei anna midagi käest ära.

Soovitamisest on asi ka kaugel, Eestis need asjad saadaval ei ole. Ja imesid nad ei tee.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Räägin seda, mida oli kuulnud üks mu tuttav, kes loodustoodete müügiga tegeleb ning kes koolitusel asja kohta järgmist teada sai. Kes tahab, võtabki seda huumoriga! Pärast dieeditamist pidi paljudele jääma kõhu peale alles väike rasvapolster, millest enam mitte ühegi varem dieedil hästitoimunud nipiga lahti ei saa. Põhjus pidavat peituma selles, et sageli kõhu pealt ei taha viimasena lahkuda nö "ploomirasvad". (ei tea kas kirjapilt on õige, mäletan kuulmise peale). Need on seal kõhul rasvaga kehasse alles jäänud jääkained (ja mürgid) vms... Iccc... :D Noh ja siis oli olnud kaks katserühma. Ühed tarvitasid sel viimasel dieedi-etapil neid loodustooteid ja suutsid selle tervisliku värgiga ainevahetuse korralikult tööle panna ja jääkained kehast välja viia, ning teine grupp oli jätkanud lihtsalt tavadieeti (ilma nö kõrvalise abita). Nendest viimastest jonnakatest pekkidest kõhul olid paremini siis lahti saanud muidugi need, kes loodustoodetega kaasa aitasid. ;) Et kui keha ei saa ikka päris korralikult kõiki vajalikke aineid kätte, siis ei tööta ainevahetus piisavalt jne. Ja siis pole võimalik sellest viimasest pekist vbl kõhul lahti saada jne.

Mõistagi tundub see kõigile kahtlane kuna väidetav katse oli selle firma poolt korraldatud, kes neid loodustooteid tootis, kuid ma ise mõtlen, et mõnes mõttes võiks see ju isegi usutav olla, et vbl ongi vahest iluprobleemiks jääkained, mis kehasse jäänud?! :D

Ma lihtsalt ütlesin, mida kuulsin kunagi. :) Palun mind mitte kividega surnuks loopida! Ütlesin, et võib huumoriga võtta. Aga mine tea, äkki on tõetera seeski sel jutul...

Muudetud kasutaja Agnes1h poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

väga korralik artikkel, samas ei midagi üllatavat

peamine korralik toitumine ja siis endale sobiva treeningprogrammi leidmine

minu puhul parim võimalikult paljude erinevate harjutuste tegemine, eriti staatilised,

samas ma ei aja taga ka mingeid hiigelsuuri kõhulihaseid

ja mis puutub tervislikku toitumisse, siis minu puhul see toimib. ebakvaliteetset toitu süües tunneb mu keha end halvasti ja näeb ka sedavõrra halvem välja

hoidke end ja oma keha rõõmsana, siis ehk saate lahti rasvast:D

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Põhjus pidavat peituma selles, et sageli kõhu pealt ei taha viimasena lahkuda nö "ploomirasvad". (ei tea kas kirjapilt on õige, mäletan kuulmise peale). Need on seal kõhul rasvaga kehasse alles jäänud jääkained (ja mürgid) vms... Iccc... :D Noh ja siis oli olnud kaks katserühma. Ühed tarvitasid sel viimasel dieedi-etapil neid loodustooteid ja suutsid selle tervisliku värgiga ainevahetuse korralikult tööle panna ja jääkained kehast välja viia, ning teine grupp oli jätkanud lihtsalt tavadieeti (ilma nö kõrvalise abita). Nendest viimastest jonnakatest pekkidest kõhul olid paremini siis lahti saanud muidugi need, kes loodustoodetega kaasa aitasid.

See jääkainete jutt on jama. Kogu rasvamass on ladestunud rasvlahustuvaid mürkaineid täis, see ei mõjuta nendest lahti saamist. (Kui need just alfa-blokaatorid, beeta-agonistid vms ei ole :)). Karmi dieedi puhul võib mürgituse küll tekitada, sest koos rasvaga tuleb ümber töödelda ka selles lahustunud sodi. Rasvarakkude retseptoritega varustatus on erinev ja osa rakke lihtsalt tavameetoditega midagi käest ära ei anna. See, kas nende mõjutamisel kasutatavad ained on sünteetilised või looduslikud, pole vahet, aga paljud ained juhtumisi on tõesti looduslikku päritolu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sest tuhandete inimeste kogemus näitab, et ainult trenni ja toitumisega paljud soovitud tulemust ei saavuta.

Osade rasvarakkudel on lihtsalt beeta-adrenergilised retseptorid vähe esindatud ja alfa-adrenergilised tugevalt ja nad ei anna midagi käest ära.

Soovitamisest on asi ka kaugel, Eestis need asjad saadaval ei ole. Ja imesid nad ei tee.

Selge siis. Olen ka igast asju määrinud, mõni aitab kaasa, mõni ei. Kuid ma ei vaheta iial treeninguid millegi muu vastu. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selge siis. Olen ka igast asju määrinud, mõni aitab kaasa, mõni ei. Kuid ma ei vaheta iial treeninguid millegi muu vastu. :)

"Igast asjad" ei toimi ja Eestis toimivaid asju ei müüda. (Kofeiiniga geelidel võib isegi mingi õrn efekt olla, aga ma vean kihla et müügilolevates geelides on ka see kofeiinisisaldus mõttetult väike).

Toimivate geelide põhiefekt on rasva mobiliseerimine ehk rasvarakkudest väljaviimine, kui neid trenniga ära ei põletata, ladestatakse nad tagasi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Räägin seda, mida oli kuulnud üks mu tuttav, kes loodustoodete müügiga tegeleb ning kes koolitusel asja kohta järgmist teada sai. Kes tahab, võtabki seda huumoriga! Pärast dieeditamist pidi paljudele jääma kõhu peale alles väike rasvapolster, millest enam mitte ühegi varem dieedil hästitoimunud nipiga lahti ei saa. Põhjus pidavat peituma selles, et sageli kõhu pealt ei taha viimasena lahkuda nö "ploomirasvad". (ei tea kas kirjapilt on õige, mäletan kuulmise peale). Need on seal kõhul rasvaga kehasse alles jäänud jääkained (ja mürgid) vms... Iccc... ;) Noh ja siis oli olnud kaks katserühma. Ühed tarvitasid sel viimasel dieedi-etapil neid loodustooteid ja suutsid selle tervisliku värgiga ainevahetuse korralikult tööle panna ja jääkained kehast välja viia, ning teine grupp oli jätkanud lihtsalt tavadieeti (ilma nö kõrvalise abita). Nendest viimastest jonnakatest pekkidest kõhul olid paremini siis lahti saanud muidugi need, kes loodustoodetega kaasa aitasid. ;) Et kui keha ei saa ikka päris korralikult kõiki vajalikke aineid kätte, siis ei tööta ainevahetus piisavalt jne. Ja siis pole võimalik sellest viimasest pekist vbl kõhul lahti saada jne.

Mõistagi tundub see kõigile kahtlane kuna väidetav katse oli selle firma poolt korraldatud, kes neid loodustooteid tootis, kuid ma ise mõtlen, et mõnes mõttes võiks see ju isegi usutav olla, et vbl ongi vahest iluprobleemiks jääkained, mis kehasse jäänud?! :D

Ma lihtsalt ütlesin, mida kuulsin kunagi. :) Palun mind mitte kividega surnuks loopida! Ütlesin, et võib huumoriga võtta. Aga mine tea, äkki on tõetera seeski sel jutul...

Soovitan sellesse t6esti huumoriga suhtuda...

Rasvkoest r22gitakse nagu miskist ollusest, millest saadakse "lahti"...omg :D .

Me v6ime teda vajadusel v2hendada ja selle paiknemist6en2osus s6ltub ysna paljudest teguritest (n2iteks stressitasemest, seksuaalelust, igap2evastest sisseharjunud liigutustest ja ka toitainetest, mis siis m6jutavad yhe v6i teise hormooni produktsiooni).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Palju väidetakse ka vastupidist, et lokaalselt on võimalik rasvumist mõjutada. Siin näiteks sellest juttu: http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...amp;textID=2955

Jah, meetod t88tab.

Organism ei ole kahjuks nii triviaalne, ma m6tlen siin, kui me tahame m6ista, miks meil koguneb eelisj2rjekorras rasvkude...n2iteks k6hupiirkonda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Noh ja siis oli olnud kaks katserühma. Ühed tarvitasid sel viimasel dieedi-etapil neid loodustooteid ja suutsid selle tervisliku värgiga ainevahetuse korralikult tööle panna ja jääkained kehast välja viia, ning teine grupp oli jätkanud lihtsalt tavadieeti (ilma nö kõrvalise abita). Nendest viimastest jonnakatest pekkidest kõhul olid paremini siis lahti saanud muidugi need, kes loodustoodetega kaasa aitasid. :) Et kui keha ei saa ikka päris korralikult kõiki vajalikke aineid kätte, siis ei tööta ainevahetus piisavalt jne. Ja siis pole võimalik sellest viimasest pekist vbl kõhul lahti saada jne.

Teades, millist üliinimliku tahtejõudu ja distsipliini see viimasest pekist lahtisaamine nõuab, siis tundub võimatu, et sellised katserühmad üldse kokku saadi. Aga ilus jutt on küll, toodet aitab kindlasti müüa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Me v6ime teda vajadusel v2hendada ja selle paiknemist6en2osus s6ltub ysna paljudest teguritest (n2iteks stressitasemest, seksuaalelust, igap2evastest sisseharjunud liigutustest ja ka toitainetest, mis siis m6jutavad yhe v6i teise hormooni produktsiooni).

AileKuuda, kas sa võiksid rääkida sellest, kuidas seksuaalelu hormoonid mõjutavad rasva paiknemist kehal?! Milline osa koostöös muude teguritega? Seda, et hormoonid on kehakaaluga seotud teame kõik, ka seda, et seks (selle isu või isutus) on hormoonidega seotud. Seda aga et seksuaaleluga on võimalik rasvade paiknemist mõjutada, kuulen küll esimest korda! Iseenesest muidugi peaks korralik seks mõjuma stressialandavalt ning südamele tööd andma, kuid ilmselt vihjasid keerukamatele skeemidele?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Me v6ime teda vajadusel v2hendada ja selle paiknemist6en2osus s6ltub ysna paljudest teguritest (n2iteks stressitasemest, seksuaalelust, igap2evastest sisseharjunud liigutustest ja ka toitainetest, mis siis m6jutavad yhe v6i teise hormooni produktsiooni).

AileKuuda, kas sa võiksid rääkida sellest, kuidas seksuaalelu hormoonid mõjutavad rasva paiknemist kehal?! Milline osa koostöös muude teguritega? Seda, et hormoonid on kehakaaluga seotud teame kõik, ka seda, et seks (selle isu või isutus) on hormoonidega seotud. Seda aga et seksuaaleluga on võimalik rasvade paiknemist mõjutada, kuulen küll esimest korda! Iseenesest muidugi peaks korralik seks mõjuma stressialandavalt ning südamele tööd andma, kuid ilmselt vihjasid keerukamatele skeemidele?

Ma ei tea, kuiv6rd nyyd keerukas...

Regulaarne suguelu (st v6imalikult stressivaba...ylepingutamata jne)m6jutab ka meie esiteks suguhormoonide taset, mis teeb meid yleyldiselt vitaalsemaks koos suurema vitaalsusega ei ole meil ka sellist vajadust kortisooli j2rele. Kui sa nyyd loed seda artiklit koolituse kohta, kus Fred Antson k2is siis saab ka seksuaalelu ka suisa piirkondade m6jutamisega siduda...

Naistel peaks hea regulaarne suguelu v2hendama talje ymberm66tu ja suurendama reie ymberm66tu. Oleks minu loogiline j2reldus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei tea, kuiv6rd nyyd keerukas...

Regulaarne suguelu (st v6imalikult stressivaba...ylepingutamata jne)m6jutab ka meie esiteks suguhormoonide taset, mis teeb meid yleyldiselt vitaalsemaks koos suurema vitaalsusega ei ole meil ka sellist vajadust kortisooli j2rele. Kui sa nyyd loed seda artiklit koolituse kohta, kus Fred Antson k2is siis saab ka seksuaalelu ka suisa piirkondade m6jutamisega siduda...

Naistel peaks hea regulaarne suguelu v2hendama talje ymberm66tu ja suurendama reie ymberm66tu. Oleks minu loogiline j2reldus.

Regulaarne suguelu = tuim töö = stress. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Regulaarne suguelu = tuim töö = stress. B)

Me tunneme sulle k6ik sydamest kaasa ja poetame ka paar pisarat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Me tunneme sulle k6ik sydamest kaasa ja poetame ka paar pisarat.

Pole põhjust.

Ebaregulaarne suguelu = armuke = emotsionaalne laeng. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×