Jump to content
ache

Mass

Recommended Posts

Tere, ma sooviksin teada kas ainult valgust piisab, et massi suurendada, või pean ostma valku ja proteiin kreatiini eraldi ??

Kirjuta otsinugusse: 1) Proteiin

2) Kreatiin

Kindlasti saad palju vastseid nendele sõnadele, kliki, loe ja saa targemaks!

Tasub enne lollide küsimuste estiamist lugeda teemasi, artikleid ja bloge et ennast natuke asjaga kurssi viia, muidu hakkad tugevat kriitikat saama :lol:

Kuigi, kui siin foorumis vahest ei tuleks selliseid "pirne" oleks ju maru igav.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänan Capricorn, kui keeegi veel midagi tarka oskab öelda siis olen huvitatud :lol:

Ja mida tarka sa siukse küsimuse - Tere, ma sooviksin teada kas ainult valgust piisab, et massi suurendada, või pean ostma valku ja proteiin kreatiini eraldi ?? - loodad kuulda?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis jama te ajate, et ainult valku ja ilma trennita tuleb massi.

Võta kreatiin ja tribulus, siis on sul igal pool kasvu näha. Ei pea voodist tõusmagi.

"Pole olemas rumalaid küsimusi, on olemas rumalad vastused..."

Muudetud kasutaja Karu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
"Pole olemas rumalaid küsimusi, on olemas rumalad vastused..."

Nagu näha ei pea see tsitaat paika :lol:

On rumalaid kes küsivad ja on rumalaid kes vastavad!

Ps! ei ole suunatud kellegi pihta!

On ka palju tarku kes teab anda õiget nõu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nagu näha ei pea see tsitaat paika :lol:

On rumalaid kes küsivad ja on rumalaid kes vastavad!

Ps! ei ole suunatud kellegi pihta!

On ka palju tarku kes teab anda õiget nõu!

Ma arvan, et näiteks ka see küsimus siin ei ole rumal küsimus, sest kui algaja ning teemaga täiesti võõras tuleb siia foorumisse, siis ta ei pruugi olla teadlik võimalusest uurida eelnevaid teemasid, kasutada otsingut või - tee, mis tahad - panna kokku / teha vahet proteiinil ja valgul. Tark vastus olekski sellisel juhul juhatada küsijat otsima teemakohaseid artikleid või selgitada ise.

AGA noojah... Me oleme kõik siin ikkagi tüübid, kes tahavad alati natuke nalja teha ja möliseda, seega pisut ikka paugume! :lol::lol: Mina samuti.

Tuli nüüd veidi teemaväline mula juba... :lol:

Muudetud kasutaja Karu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

et massi saada pead süsivesikute rikast toitu sööma ja hullult trenni tegema ega valk ju massi anna ja kreatiin annab jõudu .Aga kui tuleb jõudu siis tuleb ka mass nii ,et söö söö sööö ja tee trenni

:lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma arvan, et näiteks ka see küsimus siin ei ole rumal küsimus, sest kui algaja ning teemaga täiesti võõras tuleb siia foorumisse, siis ta ei pruugi olla teadlik võimalusest uurida eelnevaid teemasid, kasutada otsingut või - tee, mis tahad - panna kokku / teha vahet proteiinil ja valgul. Tark vastus olekski sellisel juhul juhatada küsijat otsima teemakohaseid artikleid või selgitada ise.

AGA noojah... Me oleme kõik siin ikkagi tüübid, kes tahavad alati natuke nalja teha ja möliseda, seega pisut ikka paugume! :lol::lol: Mina samuti.

Tuli nüüd veidi teemaväline mula juba... :lol:

Sellest on siin juttu:http://www.elu24.ee/?id=7796

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma arvan, et näiteks ka see küsimus siin ei ole rumal küsimus, sest kui algaja ning teemaga täiesti võõras tuleb siia foorumisse, siis ta ei pruugi olla teadlik võimalusest uurida eelnevaid teemasid, kasutada otsingut või - tee, mis tahad - panna kokku / teha vahet proteiinil ja valgul. Tark vastus olekski sellisel juhul juhatada küsijat otsima teemakohaseid artikleid või selgitada ise.

AGA noojah... Me oleme kõik siin ikkagi tüübid, kes tahavad alati natuke nalja teha ja möliseda, seega pisut ikka paugume! :lol::lol: Mina samuti.

Tuli nüüd veidi teemaväline mula juba... :lol:

Kui tuleb algaja fitness.ee foorumisse, peaks tal rubriikidest silma jääma "Algajad", selle rubriigi alt leiab väga palju selliseid teemasi.

Pluss , kui on selline kes viitsib natukenegi lugeda, loeb läbi kindalasti algajte abc. kus seletatakse enamvähem kõik mida algaja peaks teadma treeningute ja toitumisekohta.

Nu selliseid küsimusi nagu : "Millist ainet peaks ostma et kiiresti saada suurt tissi ja pähklit", tuleb küll peaaegu iganädal!

Igatahes jah otsi ja loe natuke.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×