Jump to content
Crypt

Treening+Lihased

Recommended Posts

Tere

kysimus selles et ma nyyd ei saa aru kas ma teen õigesti harjutusi või mitte

toitumine on korras ei söö rasvaseid toite ega hamburgereid jne.(iga 3e tunni tagant söön aga mitte palju ytleme kas õuna või võileiba)

nojh kysimus tulenebki selles et olen siin treeninud kõhulihaseid aga tulemus ei ole eriti märgatav kõikjalt (alakõhult) 4 ylemist padjakest on näha ja 5 on pooleldi

enda treeningkava näeb välja selline: 100 rindkeretõstu , 50 jalatõstet (selili) ehk jalad sirgeks ja kõverdatud, jalad õhus loomulikult, 25x4 küljelihased , 50 seljalihast.muidugi ma muudan enda kava vahepeal (panen kõhulihaseid juurde) ja nii 2 korda seda kava iga päev (kui just ple laupäeval mõne sõbra juures ööseks aga põhimõtteliselt teen seda iga päev).Sinna kuulub ka rinnalihaste treening aga sellest ma pikemalt ei räägi :lol:

njh te nyyd kysite et milles probleem. tahaks teada et kas on vahe selles et teen õhtuti või päeval? mina teen õhtuti sest mul ple hommikul aega (kool) ja päeval lähen trenni või olen sõpradega.Nyyd ma tahan teada kas probleem võib olla tingitud sellest et ma ei tee aeroobset piisavalt? või see et teen õhtuti trenni? oleks vaja abi :lol: ise olen teinud seda 3 kuud ja phmtlslt 6-7 x nädalas.Kas pean rohkem tegema? Probleem ka selles et kõhulihaste harjutused hakkavad aina lihtsamini ja lihtsamini välja tulema aga ma ei näe seda välimist ilu.Kas probleem on selles et alumisel kõhul on liialt pekki? kuigi endal ei tundu. Kas keegi suudaks mind aidata :lol:? ise kaalun 75kg ja olen 193 cm pikk

Muudetud kasutaja Crypt poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma nüüd ei saanud aru. Sa ütlesid, et teed enam-vähem iga päev neid harjutusi, mida loetlesid, ja siis lõpus lisasid, et käid trennis ka. Kus trennis sa käid?

Põhimõtteliselt, ega selle kavaga eriti lihast kasvatagi.

Söögi kohta. Kas sa tõesti sööd iga 3 tunni tagant ainult 1 õuna või võileiva? Normaalset sööki ei söögi? No siis ära looda ka, et sul miski kasvama hakkab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma lõpuni ei viitsinud lugeda , sest alguses oli näha juba probleemi. Sööd tõesti liiga vähe. Ja ma viskaks üldse võileiva menüüst välja.:lol:

Ka võileib saab olla täiuslik eine! :lol: Samuti burger - nagu Flexis kirjutati: Võtad täisterakukli, lõikad pooleks, vahele värsked köögiviljad ning 150-200 g kana- või veisefileed. Nii head lihaburksi mujalt ei saagi! :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma nüüd ei saanud aru. Sa ütlesid, et teed enam-vähem iga päev neid harjutusi, mida loetlesid, ja siis lõpus lisasid, et käid trennis ka. Kus trennis sa käid?

Põhimõtteliselt, ega selle kavaga eriti lihast kasvatagi.

Söögi kohta. Kas sa tõesti sööd iga 3 tunni tagant ainult 1 õuna või võileiva? Normaalset sööki ei söögi? No siis ära looda ka, et sul miski kasvama hakkab.

no kergejõustiku trennis käin kah. No pean siis muutma söögikava. No kõige põhilisem söök on mul hommikuti söön helbeid,võileibu,banaane jne õhtuti eriti ei söö. see õun ja võileib on siuke vahepala sorri et täpsustasin valesti :lol:

aga põhimõtteliselt on siis söögikavas viga jh ? rohkem valku juurde ? Aga ma ei saa aru et kas kava on siis valesti tehtud või mis? aga tänks sellegi poolest et aitasite mul aru saada mis on 1 põhiline probleem :lol:

Muudetud kasutaja Crypt poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no kergejõustiku trennis käin kah. No pean siis muutma söögikava. No kõige põhilisem söök on mul hommikuti söön helbeid,võileibu,banaane jne õhtuti eriti ei söö. see õun ja võileib on siuke vahepala sorri et täpsustasin valesti :lol:

aga põhimõtteliselt on siis söögikavas viga jh ? rohkem valku juurde ? Aga ma ei saa aru et kas kava on siis valesti tehtud või mis? aga tänks sellegi poolest et aitasite mul aru saada mis on 1 põhiline probleem :lol:

Kõhukava on kindlasti vale, toidukava samuti.

Ürita süüa valku u iga 3 tunni tagant ligi 30 grammi, sinna juurde kaks korda sama palju süsikaid.

Õhtul söö ka kindlasti, näiteks rasvata kohupiima ja pane sinna juurde kas siis mett, moosi või mis iganes meeldiks.

Samuti ära unusta omega rasvhappeid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõhukava on kindlasti vale, toidukava samuti.

Ürita süüa valku u iga 3 tunni tagant ligi 30 grammi, sinna juurde kaks korda sama palju süsikaid.

Õhtul söö ka kindlasti, näiteks rasvata kohupiima ja pane sinna juurde kas siis mett, moosi või mis iganes meeldiks.

Samuti ära unusta omega rasvhappeid.

tänks bro ei ma nyyd otsisin siit fitness.ee -st ja sain ikka rohkem infot.Nyyd sain palju targemaks :lol: kava kohta ma ka uurisin et rohkem seeriaid ja vähem tõsteid jne.Einoh tänud kõigile kes aitasid :lol: muudan nyyd ära kava teen varieerivaks rohkem seeriaid jne.Toitumine ka muutub nyyd kindlalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tänks bro ei ma nyyd otsisin siit fitness.ee -st ja sain ikka rohkem infot.Nyyd sain palju targemaks :lol: kava kohta ma ka uurisin et rohkem seeriaid ja vähem tõsteid jne.Einoh tänud kõigile kes aitasid :lol: muudan nyyd ära kava teen varieerivaks rohkem seeriaid jne.Toitumine ka muutub nyyd kindlalt.

Eks tarkus tulebki kogemustega. Püüa ja leiuta.

Seeriaid samuti pole vaja liiga palju panna. Pigem tee siis raskusega koos.

Edu ja jõudu! :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ka võileib saab olla täiuslik eine! :lol: Samuti burger - nagu Flexis kirjutati: Võtad täisterakukli, lõikad pooleks, vahele värsked köögiviljad ning 150-200 g kana- või veisefileed. Nii head lihaburksi mujalt ei saagi! :lol:

Jaa see võib tõesti hea olla , aga mulle ei maitse eriti leib :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

rasvata kohupiima söömine on alles fear faktor :lol: xDxD eino tglt harjub ära :lol: panen mett kõrvale. Aga tänu uuele kavale on tunda et kõhulihased ngu tõmblevad teistmoodi ei tänud vaatame mis kuu aja pärast juhtub :lol: siis ytlen teile :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jaa see võib tõesti hea olla , aga mulle ei maitse eriti leib :lol:

Võta siis mingi terane sepik! :lol: Mul oli täna üks "väike eine" näiteks 500 g tomatit, üks terve karask ja kogemata sõin ära u 300 g kanafileed. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võta siis mingi terane sepik! :lol: Mul oli täna üks "väike eine" näiteks 500 g tomatit, üks terve karask ja kogemata sõin ära u 300 g kanafileed. :lol:

kle karu kui sa juba räägid kanafileest siis missugust sa ostad ? kas kanafileed ei pidanud mitte praadima ja siis sööma? või sa teedki nii :lol:

muide kes on algaja või vajab abi kõhulihaste treenimisest siis ma leidsin yhe hea lehekylje kus saab kõiki harjutusi vaadata. Peab oskama ainult natuke inglise keelt aga ma pakun et kõik oskavad algelist inglise keelt ja oskavad harjutusi järgi teha :lol:

http://www.myfittribe.com/jamcoretraining/...ut-circuit.html

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Leiva ja Õunaga näed varsti oma ribisi ja saad nendepeal pulkadega William Telli taguda!

Toitumist muuda tugevalt, eriti kui tegeled muu trenniga ja oled aktiivne.

Leiva ja Õunaga :lol:

See on nagu modellile Vesi ja kapsas :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võta siis mingi terane sepik! :lol: Mul oli täna üks "väike eine" näiteks 500 g tomatit, üks terve karask ja kogemata sõin ära u 300 g kanafileed. :lol:

Paistab et tomat on sul üks lemmikuid:D

Mina pool kg tomatit ei suudaks küll ära süüa, kui just pole kuskilt suvel kasvuhoones, head magusad ja mahlased!

Ma söön päevas 2 tomatit, ja need poe omad ei meeldi kohe ültse. maitsetud asjad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kle karu kui sa juba räägid kanafileest siis missugust sa ostad ? kas kanafileed ei pidanud mitte praadima ja siis sööma? või sa teedki nii :lol:

muide kes on algaja või vajab abi kõhulihaste treenimisest siis ma leidsin yhe hea lehekylje kus saab kõiki harjutusi vaadata. Peab oskama ainult natuke inglise keelt aga ma pakun et kõik oskavad algelist inglise keelt ja oskavad harjutusi järgi teha :lol:

http://www.myfittribe.com/jamcoretraining/...ut-circuit.html

Ma ei prae kana. Panen kas ahju tilga oliiviõliga ja maitsestan või siis lihtsalt keedan, kui natuke kiire on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Paistab et tomat on sul üks lemmikuid:D

Mina pool kg tomatit ei suudaks küll ära süüa, kui just pole kuskilt suvel kasvuhoones, head magusad ja mahlased!

Ma söön päevas 2 tomatit, ja need poe omad ei meeldi kohe ültse. maitsetud asjad.

Tomatit on lihtsalt kerge osta, pesta ja süüa. Vahel on ka poes porksi head! :lol: Ma valin enamasti lihtsalt selle, mida mul tööle kõige kergem kaasa haarata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×