Jump to content
ristokru

Satur 8 Rush

Recommended Posts

on kirjas küll 1-3 mõõtlusikat ... jätkub umbes 15 korda siis vist... oleneb palju korraga panna. Mina Üle 2 ei pannud ... aga alla 2 ei tundnud ka erilist efekti.

Siis ei tule kuud aegagi välja :lol: Peab vaatama ikkagi odavama asja aga tänan!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tekitab ta siis mingi parema "pumbaefekti" ja annab rohkem jõudu juurde kui mõni odav kreatiin?

Ühesõnaga, on see toode oma hinda väärt?

On inimesi, kellele kreatiin ei mõju, glükotsüamiin mõjub enamikule neist ka. Ilma betaiinita on ta vist ohtlik aga selles segus on betaiin sees.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On inimesi, kellele kreatiin ei mõju, glükotsüamiin mõjub enamikule neist ka. Ilma betaiinita on ta vist ohtlik aga selles segus on betaiin sees.

Selge.. siis kui ma saan oma "Laksu" kreatiinist kätte, pole mõtet ju nii kallist kraami kasutada!? vms

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selge.. siis kui ma saan oma "Laksu" kreatiinist kätte, pole mõtet ju nii kallist kraami kasutada!? vms

Seal on muid komponente ka, ei viitsi nende kohta uurima hakata. G-amiin paistab peamine olevat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seal on muid komponente ka, ei viitsi nende kohta uurima hakata. G-amiin paistab peamine olevat.

Mmm... seepärast hind nii kõrge, ma arvan.

Igatahes tänud, sain/saime jälle tibakene targemaks! :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×