Jump to content
MachineGun

Kaalu langetus + kõhulihased trimmi

Recommended Posts

Tervist! :o

Sooviksin kaalu kaotada ja kõhulihaseid treenida. Rasvapolstrist kõhul on ka vaja lahti saada, et kõhulihaseid näha oleks. Olen 16, pikkus on 180 ja kaalun 90. Millest alustada? Kuidas tahtejõudu kasvatada? Mis on kõige efektiivsemad treeningud kõhulihaste jaoks? Mismoodi rasva kaotan? Kui kaua aega kulub tulemusteni jõudmiseks?

Oluline oleks just kaal umbes 75le-80le langetada ja kõhulihased esile tuua. Ma ei mäleta, millal ma oma kõhulihaseid viimati nägin B) ma tõesti igatsen näha oma "sixpacki"...

Aitäh abi eest!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervist! :o

Sooviksin kaalu kaotada ja kõhulihaseid treenida. Rasvapolstrist kõhul on ka vaja lahti saada, et kõhulihaseid näha oleks. Olen 16, pikkus on 180 ja kaalun 90. Millest alustada? Kuidas tahtejõudu kasvatada? Mis on kõige efektiivsemad treeningud kõhulihaste jaoks? Mismoodi rasva kaotan? Kui kaua aega kulub tulemusteni jõudmiseks?

Oluline oleks just kaal umbes 75le-80le langetada ja kõhulihased esile tuua. Ma ei mäleta, millal ma oma kõhulihaseid viimati nägin B) ma tõesti igatsen näha oma "sixpacki"...

Aitäh abi eest!

Sul ei ole vaja langetada mitte kaalu vaid tõsta lihaste osakaalu rasva hulgas, :D

Elik,rasvaprotsenti vähendada.

Olen sama pikk kui sina,kaalun 108 kg(hetkel) ja ei leia,et oleksin ülekaalus.

Kõige efektiimsem treening on mõtetu õgimise lõpetamine ja endale korraliku söögi- ja treeningkava koostamine.

Kui ise ei oska - pöördu siinsamas spetsialisti poole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervist! :o

Kuidas tahtejõudu kasvatada?

NO MEES!!! B)

Oled ikka ju mees?

Mine nüüd kuula täie volüümiga Metallica "St.Anger-it" ja siis kohe ka Rammsteini "Sonne-t". Ja kui siis ka veel ei ole sees seda tunnet, et OLEN KUNINGAS, siis pead panema ka Rammsteini "Feuer Frei" peale.

Ja vot kui fiiling on käes... siis tõstad ka Kuutsemäe Munamäe otsa ning lööd nad mõlemad jalaga pikali!

Tahtejõudu kasvatab tahe.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Karu, ma ei seedi eriti Metallicat ja Rammsteini, kuid ma püüan su nõu kuulda võtta :o

Ja tänan kõiki vastuste eest!

Pole lugu,rap on isegi effektiivsem B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tellisin muidu ise toidukava aga ei suuda kuidagi vastu panna sellele liigsömisele ... keegi oskab umbes öelda kaua aega läheb mao suuruse vähenemiseks vms ??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tellisin muidu ise toidukava aga ei suuda kuidagi vastu panna sellele liigsömisele ... keegi oskab umbes öelda kaua aega läheb mao suuruse vähenemiseks vms ??

Ütleks niimoodi, et mul on olnud see mao suuruse häda juba pikemat aega.Proovin küll jälgida aga ei taha kohe väiksemaks minna.Vahepeal läheb väiksemaks siis jälle suuremaks.

Kui kunagi küsisin selle kohta siis vastati mulle, et umbes paari päevaga. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rocky film on selleks ideaalne. Vähemalt minu jaoks B)

Hea film tahtejõu kasvatmiseks on ka Lord of war :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rocky film on selleks ideaalne. Vähemalt minu jaoks :lol:

Minu arust ka .. Osta v "hangi" endale kõik 6 osa Rocky-st ja lase heal klassikal oma tahtejõud tuhinal taevasse saata.

Ja Tahtejõu ja motivatsiooni ülalhoidmiseks tõmba kõik Rocky soudtrackid!

..

Lord of War. See on see nicolas cage film?

Relvaärikas?

Kuidas see motiveerib!:lol:

Saast film.

Anh asi on maitses.

Kui rockyd ei istu.. Hakka swarcherneggerit või van dammet vaata.. Miskit peab aitama..

Kõige vängem rohi on Chuck Norris:D

Muudetud kasutaja kraaner poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

:D Nii, minu progress:

1) Leidsin motivatsiooni,

2) joon iga päev 4 tassi rohelist teed,

3) söön mõistlikult ehk hoian magusast ja rasvasest eemale ja söön ühe korraga vähe (kuid on rohkem toidukordi),

4) teen iga päev kõhulihaseid,

5) kui ilmad soojaks lähevad, siis hakkan jooksmas käima.

Kaalusin end ka treeningu alguses täpselt ära - 95 kg! Õudne! Aga nüüd on 92 kg. Seega olen 3 kg kaotanud! :D

Ja kavatsen edasi lasta. Aga oleks vaja midagi muuta/lisada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:D Nii, minu progress:

1) Leidsin motivatsiooni,

2) joon iga päev 4 tassi rohelist teed,

3) söön mõistlikult ehk hoian magusast ja rasvasest eemale ja söön ühe korraga vähe (kuid on rohkem toidukordi),

4) teen iga päev kõhulihaseid,

5) kui ilmad soojaks lähevad, siis hakkan jooksmas käima.

Kaalusin end ka treeningu alguses täpselt ära - 95 kg! Õudne! Aga nüüd on 92 kg. Seega olen 3 kg kaotanud! :D

Ja kavatsen edasi lasta. Aga oleks vaja midagi muuta/lisada?

Hakka käima kõndimas, esialgu joosta ei ole hea, võid põlvedele liiga teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Veel üks hea saavutus, vorm hakkab vähehaaval taasuma. Nimelt enne ei saanud ma hakkama sealt videost http://www.metacafe.com/watch/715974/how_t...kout_routine_5/ esimese harjutusega :D , kuid nüüd suudan seda teha.

Ja võib-olla kiirustan liialt ette, kuid tahaks teada, kui kiiresti tulemusi näha on? Nädal? Kuu? Pool aastat?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Veel üks hea saavutus, vorm hakkab vähehaaval taasuma. Nimelt enne ei saanud ma hakkama sealt videost http://www.metacafe.com/watch/715974/how_t...kout_routine_5/ esimese harjutusega :D , kuid nüüd suudan seda teha.

Ja võib-olla kiirustan liialt ette, kuid tahaks teada, kui kiiresti tulemusi näha on? Nädal? Kuu? Pool aastat?

Nädalaga kindlasti mitte.

Kuuga võibolla õrnalt midagi.

Poole aastaga võid juba tulemusi näha küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nädalaga kindlasti mitte.

Kuuga võibolla õrnalt midagi.

Poole aastaga võid juba tulemusi näha küll.

sorri mees, poole aastaga võib üle 20kg alla võtta, ja seegi pole piir

korras toitumise korral hakkab juba mõne nädala pärast muutusi nägema

teema algatajale: see ise dieeditamine lõppeb tavaliselt halvasti, kõigest rasvasest pole kindlasti vaja loobuda..

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaalu saab väga efektiivselt langetada rattaga sõites, 14. aastaselt kaalusin 97kg, olin väga ülekaaluline, pikkust oli umbes 183cm, suvel 3 kuuga võtsin 30kg alla, iga päev 40km rattaga, magusat ei söönud üldse, rasvast ka eriti mitte. Aga ei oska öelda kui tervislik see on.... aga jah see mõjus ja mõjus väga hästi, klassikaaslased ei tundnud ära algul :D...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks asi veel - ma teen iga päev kõhulihastele trenni. Aga olen lugenud, et tuleb ka puhata. Kui pikk võiks puhkeperiood olla? Seeriate vahel, ma tean, et võiks olla minut. Ja teiseks, kas sobib iga 24 tunni tagant teha? On 24h piisav taastumisaeg?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×