Jump to content
painkiller

Lemmik harjutus.

Recommended Posts

Lõuatõmbed laia pealthaardega - tunnetab lailihast väga hästi.Ja eks muidugi kükk, jõutõmme ja tõstmine on ka head, võtavad hästi läbi, aga lõuatõmme on ikka üle kõige.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõik harjutused on omajagu ebameeldivad, lemmikuks ei saa ühtegi neist pidada. Tõenäoliselt kui saalis bodamisega ei kaasneks head enesetunnet, normaalset välimust, tervist siis sellega ei tegelekski. Sõidaks hoopis ratast või jookseks metsavahel. Mida ma muidugi vahel ikka ka teen.

Vastaks siis nii, et naudin õnnestunud trenniga kaasnevat rahulolu tunnet.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Meeldib rinnaltsurumine, kuigi see ei ole just mu kõige tugevam lihas ja loodan, et ka kunagi hakkab meeldima kükk, mida praegu vihkan.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rööbaspuudel surumine on väga meeltmööda olnud. See harjutus on ka üks väheseid, millel üldse lisaraskust saan kasutada, ses suhtes ka huvitav, et oma keharaskusest harjutuse sooritamiseks ei piisa enam. Ja see on ka väga jõudsalt arenenud, et aasta alguses oma keharasaskusega ei jõudnud ühte kordust teha, nüüd aasta lõpuks veab 30kg lisaraskusega 10 kordust ära, olen väga rahul selle arenguga, no ja seetõttu see harjutus ka meeldib, et areng nagu edeneb selles hästi. Et seda harjutust soovitaks kõigile triitsepsi trenni, väga mõnus ja arengut lubav harjutus.

---

(Mõtlesin järgi, siiski natuke valetasin, aasta alguses oleks esimese harjutusena suure kokkuvõtmisega keharaskusega ikka vast 4-5 kordust ära teind, aga noh, sama mõte siiski, et keharaskus oli tolla ikkagi ülejõu)

Muudetud kasutaja CharlesRoos poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Säär istudes trenazööril

Biitseps seistes hantlitega

Triitseps seistes/istudes hantliga kukla tagant

Kõik neist raskusega, millega teise-kolmanda seeria 11. kordus enam ei liigu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Meeldib rinnaltsurumine, kuigi see ei ole just mu kõige tugevam lihas ja loodan, et ka kunagi hakkab meeldima kükk, mida praegu vihkan.

Renku, mäletan et sul oli kunagi eesmärk suruda 200 ja tõmmata 300 ilma abivahenditeta - oled jagu saanud?

Muudetud kasutaja TANK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõik harjutused on omajagu ebameeldivad, lemmikuks ei saa ühtegi neist pidada. Tõenäoliselt kui saalis bodamisega ei kaasneks head enesetunnet, normaalset välimust, tervist siis sellega ei tegelekski. Sõidaks hoopis ratast või jookseks metsavahel. Mida ma muidugi vahel ikka ka teen.

Vastaks siis nii, et naudin õnnestunud trenniga kaasnevat rahulolu tunnet.

sa loed küll minu mõtteid :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Plokil tõmbed istudes laialt hoides kukla taha ja jalapress.

...ja pärast treningut lemmik harjutus on saunas vee viskamine kerisele ja šeigi joomine leili ajal.

Uiuiui, palavas saunas suudad šeigi ära lõpetada? Ise eelistan jahedat šeiki, aga tegelikult puhtalt maitse asi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas svungimine on kangi lükkamine rinnalt peakohale?

Enda lemmik harjutus on muidu rinnalt surumine.

Jah,samas kangile antakse algtõuge jalgadega. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Renku, mäletan et sul oli kunagi eesmärk suruda 200 ja tõmmata 300 ilma abivahenditeta - oled jagu saanud?

Ei ole rsk :-)

Vahepeal ei saanud pikalt jõutõmmet teha, seega see on ikka samal maal- siis 290 peal ja surumine 195 peal, aga eks need mõlemad peavad olema enne suveperioodi siis 300 ja 200 peal- eesmärk selline ja sellest ma ei tagane.....

2006 kevad peale eestikaid kuni 2007 1 jaanuarini ma trennis ei käinud- lihtsalt oli kopp ees:-)

Muudetud kasutaja renku poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

lemmikuks on pealthaardega biitsepsi tõsted,kuna pumpab hästi kogu kätt,meeldib ka õlakehitus hantlitega(ainuke häda et tavaliselt pole nii raskeid hantleid kusagilt võtta)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×