Jump to content
Ott Kiivikas

Fitness Modell 2007 Narvas

Recommended Posts

Laupäeval 08.12. toimus Narvas, üle mitmete aastate fitnessi võistlus. Olin ise kutsutud võistlusele demonstratsioon esinemist tegema ja minu üllatuseks peab ütlema, et väga hästi organiseeritud üritus oli. Peakorraldaja oli Vitali Malinin, kes koos oma abikaasaga olid ka õhtujuhid. Kokku eelvoorus kandideeris 63 tüdrukut ja naist, lõppvõistlusele pääses 26 võistlejat. Võisteldi kahes kategoorias Model girl ja Model women. Kõik liikumised olid hästi läbi mõeldud ja voorud, õhtsed kostüümid, soengumeistrid jne. Loodame lähiajal saada ka täpsed protokollid ja jutu, lisame selle uudiste alla samuti peaks eraldi tulema galerii sellest üritusest. Tulevikus näen jällegi võimalust, et näiteks Eesti karikavõistlused kulturismis ja fitnessis võiskid toimuda Narvas. Viimane EMV toimus sealmail 1996a.

Üritusest pilte näed siin: Pildid

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Keegi võiks mulle, kui lollile seletada, mida seal fitnessis täpselt siis hinnatakse ;) Sellise raamiga naisi Eestis navalom. Mine või suvel randa ja vaata ringi ja ongi kõikjal siis fitness :D Mul küll fitnessist tiba teine arvamus jäänud, kui need pildid siin :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×