Jump to content
sv-spordipoiss

Rasvade põletamine+jõusaal

Recommended Posts

Soovin alla võtta >10kg rasvade arvelt (hetkel 180kg/95kg) ja samaaegselt arendada lihaseid.

Kas rasvade põletamine tempoga 1kg/nädalas segab lihaste kasvamist kui 3-4x/nädalas jõusaalis käia?

Kuskilt olen kuulnud, et kahte head asja korraga ei saa, seega sooviksin täpsemat informatsiooni saada.

Mida ette võtta?

Tänan!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Soovin alla võtta >10kg rasvade arvelt (hetkel 180kg/95kg) ja samaaegselt arendada lihaseid.

Kas rasvade põletamine tempoga 1kg/nädalas segab lihaste kasvamist kui 3-4x/nädalas jõusaalis käia?

Kuskilt olen kuulnud, et kahte head asja korraga ei saa, seega sooviksin täpsemat informatsiooni saada.

Mida ette võtta?

Tänan!

ma arvan ka, et puhast rasva sa küll nädalas kg ei kaota....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul endal on kah ülekeha ebameeldiv rasvakiht, samas tahaks lihast kah ikka teha. Et siis peaksin alguses massi laskma ja enne suve mingi 2 kuud aeroobset kah, et suveks vormi saada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pool kilo nädalas on korraliku toitumiskava puhul täiesti võimalik rasva põletada, ilma lihast kaotamata, ehk veidi kasvatadagi

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aga palju peab siis jooksma päevas/nädalas mitu min ja mitu korda.Endal on selline probla et alakehal on kõhulihaseid pooleldi näha kuna alakehal on liigset rasva.Olen uurinud et see on viimane koht kus rasv kaob.Et tahaks siis sealt viimasest kohast rasva kaotada et 6 välja tuleks aga ma ei taha samaaegselt lihast kaotada mis olen kasvatanud :(

Edit* Aa ja millal tuleb joosta kas hommikul siis kui oled välja puhanud ja kõik kalorid on kadunud või keskpäeval mis te soovitate?

Muudetud kasutaja Crypt poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas kõhulihased ei asu mitte ülakehal? :(

Mul on kanna peal :(

Aga tegelikult on enamikul jah ülakehal... sest alumisi pole ju peki alt näha :(

Muudetud kasutaja blind12 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
AGa kust saadik hakkab ikkagi alakeha ?

Puusadest?

Mida küsimust, alakeha on alakeha, ütleme siis nii, et see mis all pool naba, jalad ongi alakeha!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×