Jump to content
mk3y

Jõutõmme

Recommended Posts

Esmapilgul tundub see mulle suhteliselt võimatu ülesanne, jalad ristis, ketasteni välja. ;) Aga eks ma harjutan ning proovin seda sooritada. Ega see just kergete killast pole. :D

Jalad ei pea olema ristis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Esmapilgul tundub see mulle suhteliselt võimatu ülesanne, jalad ristis, ketasteni välja. ;) Aga eks ma harjutan ning proovin seda sooritada. Ega see just kergete killast pole. :D

vot niimoodi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Keegi siin rääkis, et sumo tehnikaga olevat jõutõmmet kergem teha. Milline see sumo tehnika ennast kujutab?

Oleneb täiesti sellest mis on Teie eesmärk.Kui soovid võimalikult palju tõmmata,siis on sumo tehnika parem tõesti.Kui aga soovid suurt üldjõudu seljale või siis võimsat alaselga,siis on tavaline stiil parem.Kui soovid rammumehel tulevikus osaleda,siis on klassikalise tehnikaga treenimine seljale oluliselt kasulikum,kuna seal pead raskusi ikka jalad koos tõstma... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

sumotehnikaga tõmmates on võimalik kasutada rohkem jalgade jõudu, samuti on selle tehnika puhul tõmbe tööfaas oluliselt lühem, kuna sumo-seisu puhul on sinu puusad madalamal ja kang asub lõppasendis samuti madalamal (minu kasvu juures, 190cm võidan ca 12-15cm) ja maksimumraskuste juures annab see suure eelise.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oleneb täiesti sellest mis on Teie eesmärk.Kui soovid võimalikult palju tõmmata,siis on sumo tehnika parem tõesti.Kui aga soovid suurt üldjõudu seljale või siis võimsat alaselga,siis on tavaline stiil parem.Kui soovid rammumehel tulevikus osaleda,siis on klassikalise tehnikaga treenimine seljale oluliselt kasulikum,kuna seal pead raskusi ikka jalad koos tõstma... ;)

Mille järgi sa seda otsustad,et sumo tehnikaga saad rohkem tõmmata. 2007 a MM Austrias näitas et need mehed kes tõmbavad sinna 400 kg juurde tõmbavad enamus kitsalt ehk siis tavalist tehnikat kasutades. Gillingham Brad +125 kg kehakaalus tõmabs 390, nii et mõlemad käed olid pealthaardes ja jalad olid õlgade laiuselt.

Selle jutu peale, et kui teed jalad õlgade laiuselt saad omale meeletu alaselja, ütlen seda, et see jutt on puhta möla vt pilti back.jpg, mees on tõmmanud kehakaalus -75 kg 360 kg ja seda sumo asendiga. Alalselja kohta võin öelda, et alasega teed sa ikka kõige paremini just kallutustega. See pildidl olev mees teeb iga trenni lõpus kallutusi ja näed nüüd milline selg on, eks tehke järgi.

Ise soovitan teha tõmmet nii, et tee esimesed 3 seeriat kitsalt ja siis pane laialt minema, kuna kitsas asend sobib just neile kes oskavad tõmmata, kui oled algaja, siis tahes tahtmata hakkab selga kumerduma ja kuna seljal pole mingit lihast alguses ja algajal, siis on ka vigastus kiirelt tulema. Õpi tehnika sumoga segeks, et hoiad selja kogu aeg sirge ja alt tõmmates hakkad ikka jalgadega tõmbama, ja hiljem kui asi on juba selge mine kitsale tehnikale üle.

Ise viljelen siin sumo tehnikat ja ei saa ka öelda, et alaselg on nõrk, kallutuste/goodmorning rekord on 180 kg 10X kitsalt olen ka tõmmanud 265 kunagi kui 300 tõmbe rekord oli. Nii et kõik on puhtalt individuaalse viitsimise taga kinni. Nii et mehed tõmbama!!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×