Jump to content
big poppa pump

Õllekasti kaal

Recommended Posts

Kindlasti rohkem kui 13 kg.

Praegu just panin tühja õllepudeli ("Alexander") kaalule, tundub et pudelid ei ole väga täpselt valmistatud, üks tühi pudel kaalus 332 g ja teine 340 g. B) Aga ok, võtame keskmiseks 335 g. Kastis on 20 pudelit, seega tühjad pudelid kaaluvad 6,7 kg. 20 pudelit sisaldab 10 liitrit õlut. Pole küll täpselt üle kaalunud, aga ega õlle kaal vee omast eriti erineda ei tohiks. Võib vast öelda, et 10 liitrit õlut kaalub 10 kg. Nüüd on koos juba 16,7 kg. Palju plastmassist kast ise kaalub, ei tea, paar kilo vist. Pakuks, et veidi alla 20 kg jääb siis kaal kokku, võibolla 18-19 kg.

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No kastis kuskil 24 pudelit vist, seega vedeliku kaal on ~12kg + pudelite kaal,+kast = äkki umbes 25kg?

EDIT: ja Capricorn jõudis ette seekord B)

Muudetud kasutaja wokie poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaldun ise jah selle 17-19kg vahemikku. Vahel oleks hea proovida, et kaua teda hoida suudab, õllekasti hoidmine ju ikkagi Jaanipäevalgi lõkke ääres kavas. On keegi muidu kasti hoidnud ka siit või, Jaanipäeva või muu ürituse raames?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kaldun ise jah selle 17-19kg vahemikku. Vahel oleks hea proovida, et kaua teda hoida suudab, õllekasti hoidmine ju ikkagi Jaanipäevalgi lõkke ääres kavas. On keegi muidu kasti hoidnud ka siit või, Jaanipäeva või muu ürituse raames?

Ikka olen ja võitsin kasti endale B) Oi kus tuli alles nädal peale seda....... :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ikka olen ja võitsin kasti endale :huh: Oi kus tuli alles nädal peale seda....... ;)

Kena ;) Kaua hoidsid siis ka? Endal läks üllatavalt hästi, kuna tol ajal olin olnud jõusaalist eemal oma 4 kuud ja vaid töö juures füüsilist koormust saanud. Aga siiski, ma oma 38sekundiga ei olnud mitte kõige vähem hoidnud tüüp võistlusel B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mitmeid aastaid tagasi olen ka hoidnud, päris täpset aega ei mäleta, äkki midagi 40 s-ga, vähemalt 50 s küll ei olnud ja 30 s hoiab lõdvalt ära. Treenida peaks olema paras 16-kilose sangpommiga. Arvestades et sangpommi raskuskese on eespool, siis on seda võibolla isegi raskem hoida kui u. 18 kg kaaluvat kasti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen ise ka hoidnud, tulemust ei mäleta(~40sek?), aga see hoidmise aeg sõltub ka paljuski sellest kuidas seda kasti hoida! Ja tol korral ei võitnud ka, sest esimehed tegid paljuski sohki, tõstes käed kõrgemale, kui tohtis; kallutasid selja taha ja jalad kõverdatud, aga võitja oli lahke ja jagas osalejate vahel õlle ära ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jõekalda hoidis tänases saates õllekasti u. 10 sekundit. :D Mehel on ikka "üleliigset" kraami keha küljes palju, kaalub küll palju, aga jõudu ja lihast pole. Ühes saates oli 16-kilose sangpommi tõukamine, Jõekalda tegi vist u. 10 korda (teine võistleja üle 20). Täna oli veel 55 kg kangi lamades surumine ka. Jõekalda ühe korra surus ära. :P Teine suruja pani küll päris hästi, 44 korda. ;)

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jõekalda hoidis tänases saates õllekasti u. 10 sekundit. :D Mehel on ikka "üleliigset" kraami keha küljes palju, kaalub küll palju, aga jõudu ja lihast pole. Ühes saates oli 16-kilose sangpommi tõukamine, Jõekalda tegi vist u. 10 korda (teine võistleja üle 20). Täna oli veel 55 kg kangi lamades surumine ka. Jõekalda ühe korra surus ära. :P Teine suruja pani küll päris hästi, 44 korda. ;)

Ei ole 44, 42 oli hoopis. Aga 42 võttis p*rse pingilt lahti, niiet see nagu ei oleks tohtinud lugeda. Lõpus ühelt poolt tõsteti kang sirgeks ka, niiet 41 tuli veel puhtalt.

Jõekalda oma oli hea küll jah, ma usun ta teadis juba enne ala algust, et ei suru seda ära, näost ja jutust sai aru. Ju ta ikka vahel on jõusaali eksinud, et mingi number ikka on teada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

42 läks kirja jah. Ega loomulikult võistlusmääruste järgi nad seal ei teinud, siis oleks pidanud all rinnal pausi ka pidama, kuigi korduste peale vist võistlusi ei peetagi. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×