Jump to content
yamikazi

Millega asendada.... ?

Recommended Posts

Kas keegi oskab soovitada millega oleks hea asenda hommikust 4viljaputru või tatart ? Vahepeal sai söödud aga eriti ei meeldi ja vaikselt viskab üle. Valguks söön kodujuustu ja olen rahul, meeldib.

Nii et kellegil häid ideid ? B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas keegi oskab soovitada millega oleks hea asenda hommikust 4viljaputru või tatart ? Vahepeal sai söödud aga eriti ei meeldi ja vaikselt viskab üle. Valguks söön kodujuustu ja olen rahul, meeldib.

Nii et kellegil häid ideid ? :huh:

No proovi siis riisi või kaerahelbe oma B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas keegi oskab soovitada millega oleks hea asenda hommikust 4viljaputru või tatart ? Vahepeal sai söödud aga eriti ei meeldi ja vaikselt viskab üle. Valguks söön kodujuustu ja olen rahul, meeldib.

Nii et kellegil häid ideid ? B)

Küsi poest tatra või riisigalette. Samuti sobivad kõiksugu seemnekuklid, sepikud teraleivad. Kogus-kaal võiks olla umbes sama mis seni tatra või neljavilja puhul. 100g kohta on neis kõigis enam-vähem sama toitainete sisaldus. Kui jälgid ülitäpselt oma kalorsust siis lihtsalt arvesta numbrid ümber, saad vastava kaalu kuipalju võid midagi neist süüa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teraleibadest on minu arvates parim Jassi seemneleib. Aga võid ka proovida müslit. Kuigi müsli on suht maitseasi, kuna paremad on ikka röstimata ning ilma šokolaadita müslid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teraleibadest on minu arvates parim Jassi seemneleib. Aga võid ka proovida müslit. Kuigi müsli on suht maitseasi, kuna paremad on ikka röstimata ning ilma šokolaadita müslid.

Ökopoodides on üsna vähese suhkrusisaldusega müslisid saadaval.

Muudetud kasutaja hehee poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suured tänud teile!

A kui tavaliselt sõin näitkes 80g neljavilja putru, siis peaksin sööma näiteks 80g tereleiba kodujuustu kõvale?:huh: See ka väga maitsev poleks ma arvan. Peaksin müslit proovima siis B)

Muudetud kasutaja yamikazi poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga hea on kaerahelbepuder hisukliidega. Koguni 19g kiudained 100g kohta ning süsivesikuid vaid 27g, kui õigesti mäletan.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väga hea on kaerahelbepuder hisukliidega. Koguni 19g kiudained 100g kohta ning süsivesikuid vaid 27g, kui õigesti mäletan.

Mõtle nüüd natuke peaga 100 grammis 27 gr süsi ? See sisaldaks küll siis enamusest kiudaineid. Üldjuhul alla 50 pole nagu võimalik. Keskmiselt on kõik pudrud 60 - 75 kanti

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mõtle nüüd natuke peaga 100 grammis 27 gr süsi ? See sisaldaks küll siis enamusest kiudaineid. Üldjuhul alla 50 pole nagu võimalik. Keskmiselt on kõik pudrud 60 - 75 kanti

Kusjuures siuke asi nagu nisukliid sisaldavad 15g valku, 15 grammi süsivesikuid ja 160 kalorit 100 g kohta. See pole minu silmis ka tõeline puder, aga dieedi ajal on omal kohal, ma arvan. Maitse on nagu saepurul, aga ca 38g kiudaineid, mille leiab 100g-st pudrust, teevad kõhutäis küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kusjuures siuke asi nagu nisukliid sisaldavad 15g valku, 15 grammi süsivesikuid ja 160 kalorit 100 g kohta. See pole minu silmis ka tõeline puder, aga dieedi ajal on omal kohal, ma arvan. Maitse on nagu saepurul, aga ca 38g kiudaineid, mille leiab 100g-st pudrust, teevad kõhutäis küll.

Dieedi ajal pole vaja mitte petta endale täiskõhutunnet, vaid süüa lihtsalt õigeid asju õigel ajal! B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kusjuures siuke asi nagu nisukliid sisaldavad 15g valku, 15 grammi süsivesikuid ja 160 kalorit 100 g kohta. See pole minu silmis ka tõeline puder, aga dieedi ajal on omal kohal, ma arvan. Maitse on nagu saepurul, aga ca 38g kiudaineid, mille leiab 100g-st pudrust, teevad kõhutäis küll.

Tekib küsimus. Miks peaks dieedi aeg siis vastumeelselt sellist saepuru sööma. Miks ei võiks süüa tavapärast pudru. Las ma mõtlen. Aa, see on sellepärast, et muidu saab liiga palju süsivesikuid või ? Et see tuleks umbes 20 grammi rohkem süsivesikuid nt. hommikul pudrust saades ? Et, see on juba liig mis liig või ? Esitan siinkohal küsimuse suurele ringile : kumb siis on Teie arust õigem, süüa rohkem(kaloraazilt) ja treenida rohkem või süüa vähem(kaloraazilt) ja treenida vähem, eesmärk oleks üks - kaalulangus rasva arvelt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tekib küsimus. Miks peaks dieedi aeg siis vastumeelselt sellist saepuru sööma. Miks ei võiks süüa tavapärast pudru. Las ma mõtlen. Aa, see on sellepärast, et muidu saab liiga palju süsivesikuid või ? Et see tuleks umbes 20 grammi rohkem süsivesikuid nt. hommikul pudrust saades ? Et, see on juba liig mis liig või ? Esitan siinkohal küsimuse suurele ringile : kumb siis on Teie arust õigem, süüa rohkem(kaloraazilt) ja treenida rohkem või süüa vähem(kaloraazilt) ja treenida vähem, eesmärk oleks üks - kaalulangus rasva arvelt.

Süüa rohkem ja trenni rohkem! B) Kuhu muidu need lihased jäävad...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Dieedi ajal pole vaja mitte petta endale täiskõhutunnet, vaid süüa lihtsalt õigeid asju õigel ajal! ;)

No kui Sa suudad mulle koostada toitumiskava, millega mul dieedi ajal kordagi näljatunnet ei teki, lihas säilib ja rasv kaob, ning elu on üldse üks suur lust ja lillepidu, oleks ma muidugi väga tänulik. Ilmselt mina veel nii tark ei ole ja kuulun selle massi hulka, kellele dieet kõige toredama asjana ei tundu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tekib küsimus. Miks peaks dieedi aeg siis vastumeelselt sellist saepuru sööma. Miks ei võiks süüa tavapärast pudru. Las ma mõtlen. Aa, see on sellepärast, et muidu saab liiga palju süsivesikuid või ? Et see tuleks umbes 20 grammi rohkem süsivesikuid nt. hommikul pudrust saades ? Et, see on juba liig mis liig või ? Esitan siinkohal küsimuse suurele ringile : kumb siis on Teie arust õigem, süüa rohkem(kaloraazilt) ja treenida rohkem või süüa vähem(kaloraazilt) ja treenida vähem, eesmärk oleks üks - kaalulangus rasva arvelt.

Jah. Sul M.M. ikka nupp nokib. Ma saaks TERVELT 45 g rohkem süsivesikuid.Ning kõht ei oleks nii täis.

Ilmselt oleks õigem treenida rohkem ja süüa rohkem. Nii mulle on korrutatud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No kui Sa suudad mulle koostada toitumiskava, millega mul dieedi ajal kordagi näljatunnet ei teki, lihas säilib ja rasv kaob, ning elu on üldse üks suur lust ja lillepidu, oleks ma muidugi väga tänulik. Ilmselt mina veel nii tark ei ole ja kuulun selle massi hulka, kellele dieet kõige toredama asjana ei tundu.

M.M. tegi mulle sellise! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×