Jump to content
zuura

Kaalust alla

Recommended Posts

Probleem siis selline.et olen 22a ja ma kaalun juba peaaegu 70kg ning pikkust ka õige vähe kõigest 1,65.Tahaksin teada kuidas kaalust alla saada nii öelda kodustes tingimustes,sest pea 10 kuud tagasi sündis ka laps.Nüüd aga ei oska midagi teha,et normaal kaalu tagasi saada(55kg). :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Probleem siis selline.et olen 22a ja ma kaalun juba peaaegu 70kg ning pikkust ka õige vähe kõigest 1,65.Tahaksin teada kuidas kaalust alla saada nii öelda kodustes tingimustes,sest pea 10 kuud tagasi sündis ka laps.Nüüd aga ei oska midagi teha,et normaal kaalu tagasi saada(55kg). :)

10 kuune laps vajaks veel rinnaga toitmist...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
10 kuune laps vajaks veel rinnaga toitmist...

Ja seda ta ka veel saab ,kuni ta saab aastaseks.Aga sellegi poolest tahaks natuke kaalust alla saada,sest endal juba on raske olla.Kuna ma pole iialgi nii-palju kaalunud. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja seda ta ka veel saab ,kuni ta saab aastaseks.Aga sellegi poolest tahaks natuke kaalust alla saada,sest endal juba on raske olla.Kuna ma pole iialgi nii-palju kaalunud. :)

Eks aasta ole parem , kui mitte midagi... Kolm tundub nii ilmv6imatu?

Kogu toitumine on vaja hoolega l2bi m6elda. Ma ei tea, mida te hetkel s88te. Rinnaga toitmine on organismile ysna suur koormus. Toit peab olema h2sti t2isv22rtuslik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sööme me pea-aegu,et kõike mis meile maitseb.Või järsku oleks hea veel oodata selle kaalust alla võtmisega?Kuigi ma ei jõuaks oodata,kuna olen selline inimene kes võtab kähku kaalus juurde aga väga aeglaselt kaalus alla.Ja kuna abikaasa on sellise sportliku välimusega ja olemusega mees siis ei tunne ma ennast tema kõrval hästi.mis ma siis tegema peaks? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sööme me pea-aegu,et kõike mis meile maitseb.Või järsku oleks hea veel oodata selle kaalust alla võtmisega?Kuigi ma ei jõuaks oodata,kuna olen selline inimene kes võtab kähku kaalus juurde aga väga aeglaselt kaalus alla.Ja kuna abikaasa on sellise sportliku välimusega ja olemusega mees siis ei tunne ma ennast tema kõrval hästi.mis ma siis tegema peaks? :)

R66mu tundma sellest, et sa oled noor ema, sul on tore laps, sportlik ...v6i, mis iganes mees ja et v2ljas sajab laia lund. :o

P88ra ka rohkem t2helepanu, mida sa suhu pistad. Mitte aga m6ttega, et "oh...ma pean ju maha v6tma"...vaid, et "ma pean oma kehasse paremini suhtuma" K6ik, mis esimesel pilgul v6iks "maitsev" olla, ei pruugi hea olla.

Rohkem eesti aedvilja, kui liha...siis korralik. Toiduvalmistamisviisid!!! Igatsugu soft dringid...nii palju peaks inimene ikka endast lugu pidama, et igasugust sodi endale mitte sisse ajada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jook mida joon on põhiliselt vesi.Magusatest limonaadidest olen rohkem hakanud eemale hoidma,sest need pidavat olema halvad.Tõsiasi on ka see,et ma tõesti ei söö eriti juur-ja puuvilja.Kas ma peaks loobuma ka rasvastest toitudest? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jook mida joon on põhiliselt vesi.Magusatest limonaadidest olen rohkem hakanud eemale hoidma,sest need pidavat olema halvad.Tõsiasi on ka see,et ma tõesti ei söö eriti juur-ja puuvilja.Kas ma peaks loobuma ka rasvastest toitudest? :)

Teatud kogus rasva on vaja, et kaalust alla saada ja rasvaprotsenti alandada. Tõsi on see, et Eestimaised kõõgi- ja juurviljad on tõesti maitsvad ja aitavad kaalust alla võtta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jook mida joon on põhiliselt vesi.Magusatest limonaadidest olen rohkem hakanud eemale hoidma,sest need pidavat olema halvad.Tõsiasi on ka see,et ma tõesti ei söö eriti juur-ja puuvilja.Kas ma peaks loobuma ka rasvastest toitudest? :)

Kui teed midagi pannil (pruunistada ei maksa...) kasuta n2iteks kookosrasva. Salatesse oliivi6li. Hommikuti linaseemne6li, toidu juurde ka astelpaju6li. Kui kala...siis rasvane (forell, l6he). Kana...mina s66n, mida kutsutakse drumsticks...vast kanas22red:) ys mitte rasvavaba. Muna! Eriti munakollane.

V6id 2ra unusta (2ra kuumuta).

Leib (kui sa seda mitte ise ei kypseta...t2isterajahust) , sai, pagaritooted, suhkrut sisaldavad asjad, konserveeritud, suitsetatud jne tooted v6iks 2ra j2tta. Igatsugu valmis paneeritud ollus...j2ta 2ra. Igatsugu karpides valmis toidud...ka salatid(nad sunnikud panevad igatsugu sodi sinna alates suhkrust).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on ka selline probleem,et iga natukese aja tagant tekib magusa isu.Kuidas sellega toime tulla?Kas selline toitumine on ka hea kui sööd 5 korda päevas iga 3-me tunni tagant väikseid portse ja ei näksi selle vahel?Ja mida asendada magusaga? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on ka selline probleem,et iga natukese aja tagant tekib magusa isu.Kuidas sellega toime tulla?Kas selline toitumine on ka hea kui sööd 5 korda päevas iga 3-me tunni tagant väikseid portse ja ei näksi selle vahel?Ja mida asendada magusaga? :)

korralik toit :o Korralik toit tuleb magusa asemele... Regulaarne. Vaata ise milline rytm sulle sobib, kas iga kahe (ekstreemne variant, aga kui muidu ei saa...siis algul ajab asja 2ra), kolme v6i nelja tunni j2rel.

Paariks n2dalaks v6ta oma tahtej6ud magusa osas koku... edasi l2heb kergemini.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mhm... Vabandust, aga ma ei hakka kellelegi toitumiskavasid tegema.

1. Tasuta asju ei hinnata.

2. Ma ei usu, et inimestel, kes siin seda teevad raha eest, oleks piisavalt kliente ja yleliia suur sissetulek. P88rduge nende poole.

3. Lihtsalt toitumiskava kirjutamisest ei ole kasu, seda on vaja muuta jne Siinsed treenerid on seda ka n6us tegema. Mina t2na olen Eestis, homme olen kusagil mujal jne. Ma ei saa endale sellist vastutust v6tta.

Te olete saanud k6ik p6hilised n6uanded oma toitumiskava koostamiseks. Arendage oma tunnetust, kas toiduaine teile sobib v6i ei...kas teil on k6ht tyhi v6i ei. Tehke ise!

Kui ma saan m6ne n6uandega abiks olla, siis on mul hea meel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×