Jump to content
pirru777

kehaehitus

Recommended Posts

Olukord siis nimelt selline, et olen viimasel ajal palju kaalust alla võtnud. Nimelt umbes aasta olen ma tegelenud shapinguga,käin ka mõnikord ujumas ja jõusaalis ja jälgin päris kõvasti oma toitumist. Nüüdseks olen saavutanud kaalu 52kg ja ise olen 171 cm pikk,vanus 18. Probleem seisneb selles, et kui muidu olen ma nüüd oma kehaga rahul,endaarust piisavalt sale ja vormis siis ainuke probleem on see,et tänu eelnimetatule on ka rinnad kõvasti väiksemaks jäänud :o. Kas äkki oskaks soovitada millist trenni ja milliseid harjutusi peaksin rohkem tegema ja kuidas toituma et rindadesse rasva rohkem koguneks,kuid oluline oleks samas et reie ja tuhara ning soovitavalt ka talje piirkond jääks peenikeseks. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Midagi sellist juhtuda ei saa - rasvkude hakkab kõigepealt kogunema puusadele ja tuharatele. Ning rasvkoe vähenedes hakkabki see kõigepealt kaduma näolt, kätelt ja rindadelt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

On olemas toimivad paiksed rasvapõletusgeelid, aga Eestis ei ole need kättesaadavad.

Nohh ja liposuktsioon pidi just nii mõjuma; kuna puusal rasvarakke enam pole aga rinnas on, siis edaspidi koguneb sinna :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paraku peab paika jah see metafoor, et kujuta ette, et sul on viisnurga (tähe) kujuline bassein... kui sa hakkad ühte harusse vett juurde ämbriga kandma siis kas veetase tõuseb selles harus? Ei... igal pool...

Rasvaga kehal kipub olema sama lugu.

Ning ahjaa:) Parema nõu andmiseks vajame pilti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Paraku peab paika jah see metafoor, et kujuta ette, et sul on viisnurga (tähe) kujuline bassein... kui sa hakkad ühte harusse vett juurde ämbriga kandma siis kas veetase tõuseb selles harus? Ei... igal pool...

Rasvaga kehal kipub olema sama lugu.

Samas Poliquin määrab rasva paiknemise järgi inimese hormonaalset seisundit :o

Nohh ja ega see rasv nii vulinal ei voola ka, võtab ikka aega.

Ning ahjaa:) Parema nõu andmiseks vajame pilti.

Siinkohal vastu ei vaidle :)

Muudetud kasutaja blind12 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See on paraku tõesti nii... Piltlikult öeldes siis: juurde võtad alt üles ja maha ülevalt alla. tegelikult ei aita selle vastu mitte midagi. Aga kui vormis keha ja ise sellega rahul, mis neist rindadest enam siis. Võlu mehi sellega, mis sul on.

Lohutuseks sulle... olen ise ka suht "pesulaud", võib olla isegi hullem kui sina. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×