Jump to content
jrx

Professionaali koostatud kava...

Recommended Posts

No-oh nagu nüüd välja tuli, siis treener oli täpsustanud, et tegelikult tuleb seda täpset menüüd jälgida nii kaua kui vähegi suudab ja siis ta koostab uue. Ehk siis hapukapsast oleks mingil hetkel loobuda saanud. See aga ei likvideeri selle kava muid puuduseid.

Vootele - see ei ole siuke "hearsay". Treener on teada ja omab EKJFLi litsentsi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina, algaja ja võhik, kuid suure tahtejõuga ja edaspiüüdlikkusega, ihii, sain aru et see toitumiskava oleks ulme. Kaua ju sellega vastu ei peaks. Inimesel on oht zombiks muutuda. Kas selle kõrvale peaks trenni ka tegema? Kust see energia siis tuleb? Aga äkki on see mõnele voodihaigele tehtud hoopis...

Okei, no offence... Aga kust siis tellida toiumiskava? Endalgi on plaanis lasta koostada enda jaoks sobiv kava aga pole seda teinud just nimelt põhjusel, et mul puudub tagasiside, keda usaldada ja kust tean et inimene kes selle koostab on pädev. Interneti teel tellides ma ju ei tea kes selle tegelikult koostab. Loomulikult ma ei arva, et igalpool rumalad ja kasuahned poolspetsialistid mul naha üle kõrvade tõmmata tahaks.. Aga oskab keegi soovitada kedagi usaldusväärset? Ja mis need kavad üldse maksavad?

Olge mõnusad!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina, algaja ja võhik, kuid suure tahtejõuga ja edaspiüüdlikkusega, ihii, sain aru et see toitumiskava oleks ulme. Kaua ju sellega vastu ei peaks. Inimesel on oht zombiks muutuda. Kas selle kõrvale peaks trenni ka tegema? Kust see energia siis tuleb? Aga äkki on see mõnele voodihaigele tehtud hoopis...

Okei, no offence... Aga kust siis tellida toiumiskava? Endalgi on plaanis lasta koostada enda jaoks sobiv kava aga pole seda teinud just nimelt põhjusel, et mul puudub tagasiside, keda usaldada ja kust tean et inimene kes selle koostab on pädev. Interneti teel tellides ma ju ei tea kes selle tegelikult koostab. Loomulikult ma ei arva, et igalpool rumalad ja kasuahned poolspetsialistid mul naha üle kõrvade tõmmata tahaks.. Aga oskab keegi soovitada kedagi usaldusväärset? Ja mis need kavad üldse maksavad?

Olge mõnusad!!

Siit lehelt tellides peaks olema usaldusväärne küll, maksab 350.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina, algaja ja võhik, kuid suure tahtejõuga ja edaspiüüdlikkusega, ihii, sain aru et see toitumiskava oleks ulme. Kaua ju sellega vastu ei peaks. Inimesel on oht zombiks muutuda. Kas selle kõrvale peaks trenni ka tegema? Kust see energia siis tuleb? Aga äkki on see mõnele voodihaigele tehtud hoopis...

Okei, no offence... Aga kust siis tellida toiumiskava? Endalgi on plaanis lasta koostada enda jaoks sobiv kava aga pole seda teinud just nimelt põhjusel, et mul puudub tagasiside, keda usaldada ja kust tean et inimene kes selle koostab on pädev. Interneti teel tellides ma ju ei tea kes selle tegelikult koostab. Loomulikult ma ei arva, et igalpool rumalad ja kasuahned poolspetsialistid mul naha üle kõrvade tõmmata tahaks.. Aga oskab keegi soovitada kedagi usaldusväärset? Ja mis need kavad üldse maksavad?

Olge mõnusad!!

Sellist kava, mis igaveseks ajaks igavesti, aamen... vastu peaks ei ole olemas. Alati peate ka arvestama, et iga treeneri "k2ekirjas", teoorias v6i kuidas te seda nimetada tahate, on suur hulk "s6klaid".

Iga inimene on eriline. Oma erilisust v6iks tunda. Ys... te v6ite ju endale kava tellida, kuid see ei t2henda, et omaenda hallolluse saaks saata puhkusele.

Muudetud kasutaja AileKuuda poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui hapukapsas välja võtta ja valgukoks jogurtipaki või kohupiimaga asendada, siis saaksin ühe söögikorra kätte küll :D

Muudetud kasutaja tonn999 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis teil selle hapukapsa vastu on?!

Mõelge ise,kui odav sellist kava järgiva naise pidamine on, :o

Ilmselt ongi mingi ihnurist rikkur tolle kava oma köölvrendile tellinud ..., :D

Siin aga hakati kohe spetsialisti süüdistama;äkkki inime lihtsalt täitis eritellimust, :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis teil selle hapukapsa vastu on?!

Mõelge ise,kui odav sellist kava järgiva naise pidamine on, :D

Ilmselt ongi mingi ihnurist rikkur tolle kava oma köölvrendile tellinud ..., :D

Siin aga hakati kohe spetsialisti süüdistama;äkkki inime lihtsalt täitis eritellimust, :o

Pakun, et sellise toitmisega sul kauaks normaalset naist vist pole :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×