Jump to content
jrx

Professionaali koostatud kava...

Recommended Posts

Alla p6hiainevahetuse ja olematu rasvahulgaga...on esimene, mis silma j22b.

Probleemiks on, et ta isegi ei pruugi kehakaalu kaotada, v6i kindlasti mitte 3-4 kuud j2rjest. Algul vast natuke kaal kukub :D

Minu kaastunne!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina arvan et tuleks kindlasti avalikustada nimi ja klubi, sest see pole normaalne, see on lausa hullumeelne :lol:

Maksta raha iseenda tervise rikkumise eest. :D Hea et ta vähemalt seda järgida pole jõudnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan, et ei saa seda praegu siin niimoodi avaldada, et kes koostas. Esimene samm on ikka see, et klient võtab ise temaga ühendust ja küsib, et mis värk on.

Kui ta muidugi julge mees on, siis ma arvan ,et tunnistab üles, sest tõenäoliselt külastab ta ka seda foorumit ja enda käekirja peaks ju ära tundma.

Eks paistab, mis sellest loost saab.

Muudetud kasutaja jrx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ise tellisin ka toitumiskava...mul päris nii mdala kaloraaziga see pole küll aga kuidagi väga üksluine...kõik räägivad et kaua sellise kavaga vastu ei pea .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Treeneril ja kava koostajal oli ehk ise oma dieedist katus nii sõidus, et teistele ka sama soovitas.

Tegelt pole seal hullu midagi, ma elaks selle järgi süües ikka päris pikalt. :D

Aga kui nüüd aus olla siis on asi ikka kurb küll. Peaks selle klubi nime vähemalt avalikustama kus see treener töötab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nojah, ma ka kunagi postitasin siia ühe "professionaali" koostatud kava, kus päevas oli 3 toidukorda ja kõige suurem oli vist "porgand õliga" vms. Hommikusöögiks oli üldse ainult tass kohvi. Nii et jah...igasuguseid professionaale leidub.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Miks ta sellist kava soovitab? :D Arvatavasti talle tundub et kava toimib hästi, ta ei ole "klientidelt" kunagi negatiivset tagasisidet saanud, sest neid inimesi enam ei ole meie hulgas, kes seda anda võiks. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja kui nüüd asjast rääkida, võiks kava saanu raha põhimõtte pärast tagasi nõuda, rääkimata nähtavast reaalsest põhjusest, ning igal juhul esitada taotluse klubisse + tarbjakaitse ametisse läbi EKFL-i või EOK litsensiga treeneri (neid ju foorumiski palju) vaidlustuse, mis näitaks/tõestaks kava puudust e. puudulikkust... :D

SRY- aga hinge ajab täis kui mõni otseses mõttes ,,ühiskonna najal liugu laseb!´´

pro...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No seda on raske tõestada, et see kava halb on. Ei saa ju öelda, et see kava ei toimi. Inimene võtab sellega alla ja paari kuuga mingeid tervisehädasid ka võib-olla väga ei märka. Ma olen piisavalt palju kuulnud inimeste arvamusi, kes selliseid dieete proovinud on. Kiidavad taevani - "võtsin kuuga 10 kilo alla!". Mis siis, et paljudel tulid need 10 kilo pärast tagasi, seda enam kava puuduseks ei peeta - öeldakse, et "ise olin loll, et rohkem sööma hakkasin".

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuuga võib ka 10 korda .... võtta. Selleks ongi oma ala spetsialistid/koolitajad, kes omakorda justnimelt saavad vastavat fakti tõestada.

Selleks ongi maailmas/riigis seadusandlused, ning mitte kellegi maha tegemiseks või plaanide nurjamiseks ei ole vaja selliseid kaebusi, vaid teiste inimeste hüvanguks, kes oma heatahtlikusest/naiivsusest/loogikast tellivad treenerilt toitumis kava...

See pole mitte tellija probleem vaid terve riigi treenerite jaoks häbiplekk - ega ei loe mastaap, vaid fakt.

Veelkord vabandan jämedat väljendust... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No seda on raske tõestada, et see kava halb on. Ei saa ju öelda, et see kava ei toimi. Inimene võtab sellega alla ja paari kuuga mingeid tervisehädasid ka võib-olla väga ei märka. Ma olen piisavalt palju kuulnud inimeste arvamusi, kes selliseid dieete proovinud on. Kiidavad taevani - "võtsin kuuga 10 kilo alla!". Mis siis, et paljudel tulid need 10 kilo pärast tagasi, seda enam kava puuduseks ei peeta - öeldakse, et "ise olin loll, et rohkem sööma hakkasin".

Ei 8elda, et loll... 8eldakse hoopis

TAL EI OLE ISELOOMU!!!!

Mul selliste dieetidega v222ga head kogemused...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

blablablaaa blablablaaa... Tegelikult selle inimese tausta me ei tea, ei tea mida ta treenerile rääkis ja kas treener on kvalifitseeritud. Et siin kõik kritiseerivad tohutult, samas ei tea keegi midagi. Oleks jah huvitav teada, kes see oli... v-olla selle neiu kaloraazh oli 2x väiksem enne ning treener hoopis suurendas kaloraazhi :D

Ei usu, et kõik siia kirjutanud isikud midagi väga palju paremini teeksid :lol:

Ei taha kedagi solvata, lihtsalt meenutab see teema delfit. Keegi midagi ei tea, aga risti lööme kõik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
iga õhtu hapukapasast süüa oleks tõesti hull...

.. samas minu sisikond üldse ei talukski igaõhtust hapukapsast... liiga happeline :S

Tegelikult iga 6htu hapukapsast ei olekski nii hull,aga ainult siis kui seda sealiha ja ahjukartulitega saaks :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
blablablaaa blablablaaa... Tegelikult selle inimese tausta me ei tea, ei tea mida ta treenerile rääkis ja kas treener on kvalifitseeritud. Et siin kõik kritiseerivad tohutult, samas ei tea keegi midagi. Oleks jah huvitav teada, kes see oli... v-olla selle neiu kaloraazh oli 2x väiksem enne ning treener hoopis suurendas kaloraazhi :D

Ei usu, et kõik siia kirjutanud isikud midagi väga palju paremini teeksid :lol:

Ei taha kedagi solvata, lihtsalt meenutab see teema delfit. Keegi midagi ei tea, aga risti lööme kõik.

Kas sa ikka ise toitumiskava lugesid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kurat kui ma peaks nii palju hapukapsast sööma, siis ma ei tea mis ma ette võtaks :lol: arvatavasti hammustaks kedagi . aga 50g kanafileed see on väiksem kui see viil täisteraleiba ju :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×