Jump to content
Biitseps

Kava

Recommended Posts

Oskab keegi nõu anda ,kuidas oleks parem teha, et mis päeval mis lihast. Ei oska nagu kuidagi päevade peale ära jagada lihasgruppe.

Plaanis oleks siis teha 1.päev Rind, kõht 2.päev Selg 3.päev Triitseps,biitseps 4.päev Õlg,trapets, kõht 5.päev Jalg

Ei taha nagu igapäev ka jõusaalis käia ,puhata tahaks ka :) Nii et mis arvate,mis päeval mis lihast teha . Et kui oleks jõusaal kaks päeva järjest siis mis lihast teha ,et järgmine päev samat lihast väga ei kurnaks ....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Et siis viie päeva peale jah! Mul on ka viiene jaotus ja see näeb välja selline: 1.rind, kõht 2.selg, trapets 3.biitseps, käsivars 4.õlg, triitseps 5.jalad, säär ja kõhtu teen tunde järgi veel mõnel päeval. Ning see 3 ja 4 päev on kuidas kunagi, üks nädal teen näiteks biitsepsi käsivarre, teine nädal triitsepsi käsivarre ja biitseps läheb 4 päevale ja sama ka õlaga, miks just nii, sellepärast, et käed ei taha üldse nagu kasvada ja nüüd sain sellise uue mooduse millega loodan edu saavutada! Mainiks veel, et see kava algvariandis pole ise aretatud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei taha nagu igapäev ka jõusaalis käia ,puhata tahaks ka :)

Siis tee nagu mina ja vaba aega on kohe laialt käes :huh: :

1. rind, triitseps, õlg, reie nelipea, säär

---

päev-paar päeva vahet

---

2. selg, trapets, biitseps, kõht, reie kakspea

Ok, tegelikult ei soovitaks nii teha, treeningud venivad üsna pikaks, mul lihtsalt momendil pole võimalik rohkemaks jagada kui 2-ks, muidu teeks 3-ks. Sa just nimelt tahad 5-ks jagada?

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siis tee nagu mina ja vaba aega on kohe laialt käes :huh: :

1. rind, triitseps, õlg, reie nelipea, säär

---

päev-paar päeva vahet

---

2. selg, trapets, biitseps, kõht, reie kakspea

Ok, tegelikult ei soovitaks nii teha, treeningud venivad üsna pikaks, mul lihtsalt momendil pole võimalik rohkemaks jagada kui 2-ks, muidu teeks 3-ks. Sa just nimelt tahad 5-ks jagada?

Jep. Hea korralikult ühele lihasele keskenduda siis ,kui ainult rinna trenn ja üks päev ainult selg. Mulle tundub ,et nii arenen kõige paremini :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×