Jump to content
alien874

Kõhulihased valusad?

Recommended Posts

Terekest!

Olen teinud üks kuu aega trenni siis sõudeergomeetriga kodus, kuid võtsin ka kõhulihased käiku ja veel mõned harjutused. Tegin siin kolm päeva tagasi üle pika aja kõhulihaseid kaldpingil aga kõhulihased siiani nii valusad. Eks on selge et kui ei ole pikka aega teinud võtab valusaks järgmine päev aga kas nii kauaks? Tegin eile ka kõhulihaseid mis päris vaevaliselt tulid kuna olid nii valusad... Kas tohib üldse peale teha sellises olukorras? Või hoopis peakski tegema?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Terekest!

Olen teinud üks kuu aega trenni siis sõudeergomeetriga kodus, kuid võtsin ka kõhulihased käiku ja veel mõned harjutused. Tegin siin kolm päeva tagasi üle pika aja kõhulihaseid kaldpingil aga kõhulihased siiani nii valusad. Eks on selge et kui ei ole pikka aega teinud võtab valusaks järgmine päev aga kas nii kauaks? Tegin eile ka kõhulihaseid mis päris vaevaliselt tulid kuna olid nii valusad... Kas tohib üldse peale teha sellises olukorras? Või hoopis peakski tegema?

esimesel korral võib ikka väga pikaks ajaks valusaks võtta

tee ka muid harjutusi, see ühesuunaline liikumine on pikas perspektiivis halb, võib näiteks kõhulihaseid lühendada ja selja küüru tõmmata

ja venita ka

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
esimesel korral võib ikka väga pikaks ajaks valusaks võtta

tee ka muid harjutusi, see ühesuunaline liikumine on pikas perspektiivis halb, võib näiteks kõhulihaseid lühendada ja selja küüru tõmmata

ja venita ka

Tänud!

Kuid mis oleks need harjutused mis veel teha kodus mul? Ning venitusharjutusi jne?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×