Jump to content
DeepBass

Pikkus!

Recommended Posts

Tere

Mõtlesin siin ka küsida, et mis te arvate kui ma olen 17 aastane ja olen 188 cm pikk, et kas ma kasvan siis veel väga palju?.

Olen mures enda kasvu pärast, ei tahaks enam üldse kasvata, on niuke kasv muidu normaalne?

Ja seda tahaks ka teada, et toidulisandid eriti kreatiin mõjutavad kuidagi pikkust ja kasvu?

Ette tänades..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ema on 178 cm ja isa on 190 cm.

Kuna mõlemad vanemad on oma soo kohta pikakasvulised, siis ma kardan, et sa ei pääse üle 190 sentimeetrisest kasvust. Geneetilise valemi järgi peaksid sa sirguma umbes 195 sentimeetriseks, kuigi meil pole aimu sinu toitumise täisväärtuslikkusest ja sajast muust keskkonna tegurist. Muidugi on veel ka võimalus, et sul avaldub mingi hulk geene mõnelt lühemakasvuliselt vanavanemalt (kui selliseid üldse on), aga see tõenäosus on üsna väike.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuna mõlemad vanemad on oma soo kohta pikakasvulised, siis ma kardan, et sa ei pääse üle 190 sentimeetrisest kasvust. Geneetilise valemi järgi peaksid sa sirguma umbes 195 sentimeetriseks, kuigi meil pole aimu sinu toitumise täisväärtuslikkusest ja sajast muust keskkonna tegurist. Muidugi on veel ka võimalus, et sul avaldub mingi hulk geene mõnelt lühemakasvuliselt vanavanemalt (kui selliseid üldse on), aga see tõenäosus on üsna väike.

Aga on niuke pikkus normaalne?.. ma ise seda põen naq et teistest nii palju pikem

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mees, mis sa põed. 195 cm on päris hea mehe suurus, ma oleks sinu asemel just rõõmus selle üle. Kuigi ise olen 186, soovin ikka tsipa pikem olla. Niiet võta seda kasu pigem kui õnnistust. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mees, mis sa põed. 195 cm on päris hea mehe suurus, ma oleks sinu asemel just rõõmus selle üle. Kuigi ise olen 186, soovin ikka tsipa pikem olla. Niiet võta seda kasu pigem kui õnnistust. :P

Ok proovin nii mõelda, vana ise oled muidu?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tule maa peale tagasi mees!

Teised sinuvanused lihtsalt sel juhul natuke veel arenguga maas.

Tänapäeval on keskmine pikkus ikka kasvanud ning mina oma 181 juures tunnen end marulühikesena.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan et kui sa oled 17 ja 188cm siis vaevalt et sa 195cm pikkuseks kasvad, minu tutvusringkonnas on enamus mehi oma kasvu lõpetanud 16-17 aastaselt. Hiljem lisandusid vb mõned cm.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul ema 168cm, mina aga 173,2cm. Isa pikkust ei tea, kuid nii palju kui mäletan, siis minuga umbes ühte kasvu. Õde ja vanaema ning kõik teised sugulased samuti alla 170 cm.

Muudetud kasutaja kuuliks poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aitäh vastuste eest, sain targemaks. Loodan et väga palju enam ei kasva aga jah eks näis.. Ma kuskilt kulnud, et mingite all jala luude rõntgeni pildiga on võimalik vaadata kas luustik on luustund ehk kas kasv on täis, on see tõsi?..

Ja ka see et kõik toidulisandid eriti kreatiin, kas nendel on mingi mõju kasvule??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aitäh vastuste eest, sain targemaks. Loodan et väga palju enam ei kasva aga jah eks näis.. Ma kuskilt kulnud, et mingite all jala luude rõntgeni pildiga on võimalik vaadata kas luustik on luustund ehk kas kasv on täis, on see tõsi?..

Ja ka see et kõik toidulisandid eriti kreatiin, kas nendel on mingi mõju kasvule??

oleks ainult kreatiinil selline mõju ma sööks supilusikaga :P

ma olen 164cm ja 20 aastat :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise ka 17 aga pikkus 174. Põlve pilt näitas, et kasvu tsoonid veel täiesti lahti, nii et paar cm tuleb veel. Mina sinu asemel küll ei põeks. Ise tahaks 180 kandis olla, kuid ega sellest pikem halvem ei ole. Isa 5-6cm lühem ja ema kuskil 8cm lühem :P

Muudetud kasutaja Aken poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise ka 17 aga pikkus 174. Põlve pilt näitas, et kasvu tsoonid veel täiesti lahti, nii et paar cm tuleb veel. Mina sinu asemel küll ei põeks. Ise tahaks 180 kandis olla, kuid ega sellest pikem halvem ei ole. Isa 5-6cm lühem ja ema kuskil 8cm lühem :P

Kus kohas sa seda põlve pilti käisid tegemas?

Kuidas seda tehakse ja mis nad räägivad seal?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Põlve pilti tegin siis, kui läksin põlve probleemiga arsti juurde. Arst siis pilti vaadates ütles, et pilt on korras ning mul kasvutsoonid lahti ja ma kasvan veel. Et ehk kasvab ka see probleem kinni, kui kasvutsoonid kasvavad kinni. Põlv nimelt aasta aega ragisenud kõvasti juba.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Põlve pilti tegin siis, kui läksin põlve probleemiga arsti juurde. Arst siis pilti vaadates ütles, et pilt on korras ning mul kasvutsoonid lahti ja ma kasvan veel. Et ehk kasvab ka see probleem kinni, kui kasvutsoonid kasvavad kinni. Põlv nimelt aasta aega ragisenud kõvasti juba.

Mul ka põlvega mingi väike jama, niuke muhk või asi on parema põlve peal.. Käisin arsti juures ja öeldi et kui luud on ära luustunud siis tehakse operatsioon ja võetakse see väike tükk sealt ära vms.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×