Jump to content
Annika Pärtel

Eesti MV 2007- ENNUSTA JA VÕIDA!

Recommended Posts

mis kaalukategoorias keegi siis on? kas võistlejate pilte ei saaks siia enne panna? näiteks kesse indrek viska on?

et siis teaks, et kaks sama kaalu meest absoluuti ei pääse, lihtsam valida...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina ennustan, et Marek Morozov on kindlasti esikolmikus. Paljudele ennustajatele on see mees kahe silma vahele jäänud. Edu kõigile võistlejatele ülehomseks!

;)

kas ta mitte otiga ühes kaalukategoorias pole? kui on siis arvan et absoluuti pääseb vaid ott

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui on huvi, siis võib ju mitmesuguseid särke lausa müüki panna.. andke aga teada, mis soovid on. Kui on soovi ja ostjaid, tuleb ideid ja tuleb ka kaupa teha ;)

TÄHELEPANU, SÄRKIDE SOOVIJAD!

Nii Elite Touri must särk kui ka Indreku "Kui mind pole trennis- tähendab olen surnud!" särk tulevad täna õhtul Salme kultuurikeskuses müüki!! Hind 150 krooni.

Ja veel! Kõik, kes soetavad võistluste ajal meie boksist Salme kultuurikeskuses Dorian Yatesi toote, saavad Elite Touri särgi kauba peale!

Olge kohal ja soetage omale unikaalne särk!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
TÄHELEPANU, SÄRKIDE SOOVIJAD!

Nii Elite Touri must särk kui ka Indreku "Kui mind pole trennis- tähendab olen surnud!" särk tulevad täna õhtul Salme kultuurikeskuses müüki!! Hind 150 krooni.

Ja veel! Kõik, kes soetavad võistluste ajal meie boksist Salme kultuurikeskuses Dorian Yatesi toote, saavad Elite Touri särgi kauba peale!

Olge kohal ja soetage omale unikaalne särk!

dämmit, kuna ma lähen pühapäeval Eestist minema pikemaks ajaks, siis tahaks kodus veel olla ja üritusele ei plaaninud minna. Aga särkke tahaks ikka ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mehed -80

Valju Jagomäe

Päris vahva ju , teises teemas kinnitas hr Tokko, et nimekiri ON LÕPLIK JA EDASIKAEBAMISELE EI KUULU.

Nüüd on aga osalejate nimekiri juba tunduvalt teine. Nii on ikka tore ennustada, kui veel toonitati, et Jagomäe on kindlalt absoluudi finaalis. ;)

Mehed Kulturism -80kg

15 Valju Jagomäe Reval Sport

16 Kaido Voogla SPA Viimsi T.

31 Ahti Jakson

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×