Jump to content
2fast

kui palju enne trenni süüa

Recommended Posts

kas piisab kui söön 250g kohupiima rosinatega ja 2 banaani ning 2 muna.on see vähe või palju?

Sellist kompotti pole vaja süüa

Enne trenni söö parem peamiselt valk + rasv ja pärast trenni valk + süsivesik(magus). Nii oleks juba ok. See väide, et kui enne trenni süsivesikuid ei söö siis pole energiat ja jõudu on jabur. Kõik oleneb üldisest päevasest süsivesiku kogusest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oleneb kui kaua enne trenni? ;) 1-1,5 tundi enne trenni pole minu arust üldse hea süüa, aga eks igaüks võib ise järgi proovida kuidas talle meeldib.

Kui 1,5 tundi ennem trenni mitte süüa, siis trenni minna ,seal läheb oma 2 tundi ,siis kohe ka süüa ei taha mingi 30 min. pärast ,siis tuleb ju päris pikk paus ilma söögita , oma 4 tundi , ma suren nälga selle ajaga :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui 1,5 tundi ennem trenni mitte süüa, siis trenni minna ,seal läheb oma 2 tundi ,siis kohe ka süüa ei taha mingi 30 min. pärast ,siis tuleb ju päris pikk paus ilma söögita , oma 4 tundi , ma suren nälga selle ajaga ;)

Kui sa sööd nii nagu M.M. soovitas enne trenni valk + rasv, siis võid ka 5 tundi söömata olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui 1,5 tundi ennem trenni mitte süüa, siis trenni minna ,seal läheb oma 2 tundi ,siis kohe ka süüa ei taha mingi 30 min. pärast ,siis tuleb ju päris pikk paus ilma söögita , oma 4 tundi , ma suren nälga selle ajaga ;)

Ma teen koguaeg nii, et 1-1,5 tundi peale söömist (harilikult peale päeva esimest söömist) lähen trenni, varem ei ole kohe üldse tahtmist minna. Trenn umbes 1,5 tundi, pärast veel riiete vahetamine+pesemine, aga kohe peale trenni võtan valgu+süsikate+kreatiini joogi. Sel juhul tuleb tühja kõhuga olla max. 3 tundi, mis on täiesti tavaline vahemik (mu toitumiskavas ongi 3 tundi kahe söömise vahe). Pärast koju minnes juba söön nö. tavatoitu, harilikult u. 1,5 tunni pärast või no tegelikult tunde järgi, siis kui tunnen, et oleks vaja.

Aga tõesti, oleneb mida sööd. Kui süüa, nagu eespool mainitud valk + rasv, siis võibolla võiks isegi söömise ja trenni vaheline aeg lühem olla, sest puuduvad süsivesikud, mis kergelt loiuks teevad. Just seetõttu ma ei saagi peale söömist enne 1-1,5 tundi trenni minna, et kuna tavaliselt lähen trenni peale päeva esimest söömist ning mu esimene toidukord sisaldab suhteliselt palju süsivesikuid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui lähen trenni kaalu vähendamis eesmärgil, kust organism energiat ammutab, keharasvast/söögist?

Kuidas peaks treeningut ja toitumist sättima, et keharasvast energia võetaks?

Muudetud kasutaja VoodooMagic poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×