Jump to content
veronika

six pack

Recommended Posts

Tere :D

Mul selline küsimus ainuld meestele..tahan kuulda teie soovitusi kuidas saada kiiremini six pack...et siis palju ma pean treenima päevas mis harjutused, ja kas peab midagi kasutama....oleks väaga tore kui vastaksite....ou ja veel kuidas ma saan endale ka chest musklid...ma tean et kattekõverdused ja jõusaalis need masinad aga kui kodus treenida mis oleks veel exetiivsem ja palju kordi on vaja teha...SUURED SUURED TÄNUD!

Veronika.B

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Veronika? Seega ma eeldan, et sa oled naissoost.

Üldiselt eeldab naistele sixpacki omamine ebatervislikult madalat rasvaprotsenti. Välja arvata mõned geneetilised friigid. Tugeva tahte ja tööga annab muidugi üldist vormi kenasti paremaks muuta...

Aga veel kõhulihaste kohta: abs are made in the kitchen not in the gym. Ja see ei tähenda üldse mitte seda et nälgima peab - niiviisi kaovad ka kõhulihased.

Lihtsalt toitumine peab väga paigas olema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere :D

Mul selline küsimus ainuld meestele..tahan kuulda teie soovitusi kuidas saada kiiremini six pack...et siis palju ma pean treenima päevas mis harjutused, ja kas peab midagi kasutama....oleks väaga tore kui vastaksite....ou ja veel kuidas ma saan endale ka chest musklid...ma tean et kattekõverdused ja jõusaalis need masinad aga kui kodus treenida mis oleks veel exetiivsem ja palju kordi on vaja teha...SUURED SUURED TÄNUD!

Veronika.B

Jälle keegi kes tahab midagi kiiresti. Kindlasti ei taha ta aga näha eriti vaeva selle nimel. Imelik mõtlemine on inimestel.

Ma küsiks vastu: "Mida üldse saab kiiresti?" Või siis: "Mis on üldse kiiresti?"

#" Kas peab midagi kasutama?"# Jah, soovitav on kasutada mõistust, kui seda napib siis on soovitav ennast harida selles osas.

Miks inimesed küll arvavad, et heasse vormi on võimalik KIIRESTI saada? Umbes nagu atleetvõimlemise või kehavormimise praktilised kiirkursused.

Miks küll keegi ei unista KIIRESTI heaks suusatajaks, jooksjaks või jalgratturiks saamisest?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×