Jump to content
väike saatan

Toidulisandid

Recommended Posts

Mure seisneb selles,et hakkasin üsna hiljuti trennis käima.Spordiga olen kunagi kokku puutunud küll,aga väga pikk vahe on sees.Nüüd on mul umbes 7 lisakilo kukil.Kaal on varem ka kõikunud u 10 kg,kuid siis sain elu muutuste tõttu nendest lahti.Minu eesmärgiks on siis kaalu alandada.Olen meeletult palju lugenud toitumisalaseid artikleid,aga need ajavad mind ainult segadusse.Üks räägib,et hommikul rasva ja valgurikas toit,teine süsivesikuterikas.Ise olen hommikuti söönud nii putru kui ka jogurtit või kodujuustu.Üritan süüa üsna korralikult,samas ma endale midagi väga ei keela ka.Lõuna ajal söön ikka korralikult sooja toitu.

Käin kolm korda nädalas Bodypumpis ja tahaks lisada ka ühe korra spinningut ja korra pilatest.

Tean,et kaal ei alane enne,kui toitumine korras.Olen seda korrigeerinud,aga ilmselt mitte piisavalt,sest kui trennist õhtuti koju lähen,siis mul on meeletu söögiisu ja mõnikord ma ei suuda oma isudele järele anda. :D Kas peaksin hakkama lisaks mingeid toidulisandeid võtma,et oma isusid kontrolli alla saada?Tavaliselt ainult toitumise korrigeerimisega olen selle aja peale suutnud mingeid tulemusi näha.Nüüd aga kaal seisab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Enamus päevanormist ja eriti süsivesikutest söögi peale trenni.

Õunaäädikas on üks odav ja kättesaadav isu piirav "toidulisand". Mingi supilusikas klaasi veel kohta pool tundi enne sööki.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Enamus päevanormist ja eriti süsivesikutest söögi peale trenni.

Õunaäädikas on üks odav ja kättesaadav isu piirav "toidulisand". Mingi supilusikas klaasi veel kohta pool tundi enne sööki.

Aga sellega peab arvestama, et õunaäädikal on ka negatiivseid mõjusid !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×