Jump to content
ants16

Suusatamine

Recommended Posts

Niisiis kuna talv varsti käes, siis on plaan hakata 2-3x nädalas hakata suusatamas käima rasvapõletus eesmärgil.

Mitu min peaksin sõitma? Ja kas suusatamine üldse on hea rasvapõletaja? Teiseks küsiks seda, et kas on mõtekas teha suusatamisega HIIT'i e. siis 200mm täiega, 200m rahulikult jne?

Soovitused, nõuanded on teretulnud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suusatamine on igal juhul hea :P

Aga kui sõidad ebaühtlase reljeefiga rajal, siis pulss läheb nii või naa tõusul üles.

Iga aasta mu tehvandil laager ja pärast arvutis pulsigraafikuid vaadata, siis on täpselt nagu hit ette näeb.

tasemal läigul peab muidugi kiiremini sõitma, et pulss üles saada;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Suusatamine on igal juhul hea :P

Aga kui sõidad ebaühtlase reljeefiga rajal, siis pulss läheb nii või naa tõusul üles.

Iga aasta mu tehvandil laager ja pärast arvutis pulsigraafikuid vaadata, siis on täpselt nagu hit ette näeb.

tasemal läigul peab muidugi kiiremini sõitma, et pulss üles saada;)

Aga kuidas siis rasvapõletusega on? Peaks vist ülihea põletaja olema?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

igal juhul on :P

a nii palju kui mul on erinevate inimestega kogemusi, kes algajad suusatajad, kõigil rahulikult kulgedeski anaeroobses, st. pulss 160+, teavasti rasvapõletuseks parim 120-135 :D

Kui pulsomeetri võimalus ja saad pulssi jälgida, siis väga hea, palju lihaseid töötab ja ei korrma liigeseid niipalju kui jooks :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
teavasti rasvapõletuseks parim 120-135 ;)

See on individuaalne. Vajalik oleks koormustest.

Ma tahaks näha sellist indiviidi, kellel aeroobne lävi üle 160

Jämedal enamikul siiski mahub mainitud raamidesse!

Muudetud kasutaja püss poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
teavasti rasvapõletuseks parim 120-135 ;)

See on individuaalne. Vajalik oleks koormustest.

Teatavasti EI.

Jah suusatamine on HIITi jaoks väga hea, aga soovitan sõita ajalõike (nt. 90 sek sprinti 90 sek puhkust x4 või 60 sek sprinti 60 sek puhkust x5 ja sealt edasi kui arened), mitte distantsilõike. Rasv peaks põlema nii mis mühiseb (eeldusel, et toitumine käest ära ei ole).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Need pulsinäitajad peaks vist sõltuma individuaalselt iga inimese nö. algpunktist - see on pulsist rahulikus olekus. Minul ei tule need eelpoolpakutud kusagilt. Hea vormi ajal on pulss rahulikus 37-38, mingil lebotamise perioodil 44-45.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×