Jump to content
Mansel

Millal süüa?

Recommended Posts

Olukord on siis selline, et tavaliselt ma söön üks tund enne jõusaali, kuid mõnikord juhtub olema, et lähen peale trenni ka ujuma. Ujulasse jõudmiseks mul umbes võtab 10 minutid aega. Järgmine toidukord on siis alles mingi nelja või viie tunni pärast. Kas ma siis jätan toidukorrad nii nagu nad on või võtan peale jõusaali, kas proteiini, süsivesikuid või mõlemat???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olukord on siis selline, et tavaliselt ma söön üks tund enne jõusaali, kuid mõnikord juhtub olema, et lähen peale trenni ka ujuma. Ujulasse jõudmiseks mul umbes võtab 10 minutid aega. Järgmine toidukord on siis alles mingi nelja või viie tunni pärast. Kas ma siis jätan toidukorrad nii nagu nad on või võtan peale jõusaali, kas proteiini, süsivesikuid või mõlemat???

Kas ma saan 6igesti aru, et trenni ajaks tuleks siis 4-1-10 minutit st 2 tundi ja 50 minutit kuni 3 tundi 50 minutit? Selline graafik ei ole m6istlik.

Pikemat s88givahet kui kolm tundi ei soovita teha. Teete s88gipausi vahele, t6mbate hinge jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas ma saan 6igesti aru, et trenni ajaks tuleks siis 4-1-10 minutit st 2 tundi ja 50 minutit kuni 3 tundi 50 minutit? Selline graafik ei ole m6istlik.

Pikemat s88givahet kui kolm tundi ei soovita teha. Teete s88gipausi vahele, t6mbate hinge jne.

Jah, kahe trenni aeg tuleks kokku umbes nii.

Tähendab siis ma söön midagi peale jõusaali, aga kas ma lähen siis kohe ujuma või teeks pikema pausi mingi 30min või 1h?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tähendab siis ma söön midagi peale jõusaali, aga kas ma lähen siis kohe ujuma või teeks pikema pausi mingi 30min või 1h?

Pead Sa tingimata samal päeval ujuma?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah, kahe trenni aeg tuleks kokku umbes nii.

Tähendab siis ma söön midagi peale jõusaali, aga kas ma lähen siis kohe ujuma või teeks pikema pausi mingi 30min või 1h?

Kui sa seal lihtsalt sulistad v6i istud mullivannis siis v6iks seda teha p2rast s88ki. Treeningujumine peaks olema siiski eraldi p2evale planeeritud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui sa seal lihtsalt sulistad v6i istud mullivannis siis v6iks seda teha p2rast s88ki. Treeningujumine peaks olema siiski eraldi p2evale planeeritud.

Aga kui on ujumine planeeritud rasvapõletuseks, kas ikkagi teisele päevale lükata?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×