Jump to content
neiu2007

kaalust alla

Recommended Posts

Ma kyll ise ka algaja aga olen kuulnud, et 30 minutit päevas kodus trenasööril vändata annab ainult võhma juurde . Rasvapõletamine hakkab allas pärast 30-nest minutit. Aga võin ka eksida....

Aga iga liigutamine tuleb ainult kasuks muidugi :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vabalt piisab, HIIT ei võta ju 30 minutitki...

Iseasi kas koduse trenazoori peal sellest midagi välja tuleb.

Ja miks ei peaks tulema, :D

Minu arust soovib siin neiu kaalu vähendada,mitte tipptegija ei valmistu MM'ks.

Seega piisab ka lihtsamast ja odavamast trenazhöörist.

Või ...

ega sa ometi väida,et oluline on trenazhööri asukoht, :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võid vändata ka 1 tunni päevas, aga kui söömine ei ole paigas, siis pole sellest kaalu langetamisel midagi kasu (kui paigas oleks, siis langeks kaal soovi korral ka ilma erilise trennita). :)

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võid vändata ka 1 tunni päevas, aga kui söömine ei ole paigas, siis pole sellest kaalu langetamisel midagi kasu (kui paigas oleks, siis langeks kaal soovi korral ka ilma erilise trennita). :)

Jah võid kimada ka maksimaalselt 10 minutit või üldse mitte, ja rasva% ikkagi väheneb, kui toitumine on korras :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täänan kõigile vastuste eest.

Eks ma siis algul väntan 30 minti ja siis vaikselt hakkan minuteid juurde kruvima :)

Jõudu teilegi !

Tee ikka HIIT tsükleid 3 ja siis hakka tsükleid juurde kruvima.

teisest teemast:

5-10 min soojendust

30-60 sek 90% või rohkem koormusega

60-90 sek taastumist kerge intensiivsusega

korda tsüklit

5 min cool down (nagu soojendus)

http://forums.fitness.ee/index.php?showtopic=8167

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Toitumine peaks korras olema ja eks ma ikka püüan magusat mitte pugida.

See HIIT on siis kiire ja aeglane ning kerge ja raske koormus vaheldumisi, nagu spinningus tehakse jah, olen aasta seal trennis käinud ja enamvähem tean kuidas asjad käivad :D

kuigi treener rääkis et fat burn ( rasva põletus) on ka stabiilse kiiruse- ja koormusega 50 min trenn.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ega neid liigseid kilosid vist väga palju ei olegi, kuskil 3 minu meelest. Ja need on tulnud kunagi põetud söömishäirest, selle tulemusena on ainevahetus aeglane. Ma olen lugenud portsu materjali toitumise kohta niiet kõik reeglid on teada, aga praktikas olen olnud natuke nõrk :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kust siis üleliigsed kilod, kui toitumine korras? Magusa vältimine üksi pole veel mingi näitaja. Ülihea artikkel toitumise kohta http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...amp;textID=3105

Lugesin selle artikli ka läbi, söömine on ikka nii keeruliseks tehtud :D Mis toit oleks siis hommikusöögiks parim, ei saanud aru ( artiklis oli kirjas, et mitte süsivesiniku vaid rasvarikas, kas pudru ? )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lugesin selle artikli ka läbi, söömine on ikka nii keeruliseks tehtud :D Mis toit oleks siis hommikusöögiks parim, ei saanud aru ( artiklis oli kirjas, et mitte süsivesiniku vaid rasvarikas, kas pudru ? )

PUDER on just süsivesikurikas.

Hommikusöögis võiks kindlasti olla ka natuke süsivesikuid, ent tublisti peaks olema aeglaselt imenduvat valku (näiteks kaseiin - piimatoodetest - kodujuust, kohupiim) ning häid rasvu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Toitumine peaks korras olema ja eks ma ikka püüan magusat mitte pugida.

See HIIT on siis kiire ja aeglane ning kerge ja raske koormus vaheldumisi, nagu spinningus tehakse jah, olen aasta seal trennis käinud ja enamvähem tean kuidas asjad käivad :D

kuigi treener rääkis et fat burn ( rasva põletus) on ka stabiilse kiiruse- ja koormusega 50 min trenn.

See su treeneri fatburn põletab ainult 50 min ja pärast hakkab organism kohe varusid taastama.

Kõrge intensiivsusega trenn ja eriti ilmselt HIIT (viimast pole ise veel sihipäraselt teinud) põletavad kogu järgneva päeva.

Korra nädalas võiks julgemalt süsivesikuid süüa et leptiinitaset ja sellega ainevahetuse kiirust üleval hoida. Tsüklilised ketogeensed dieedid vist teevad ka umbes nii ? Pole neid veel uurinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Piisab küll, kuid arvatavasti tekib rutiin = organism harjub ära. Peaksid trenni iga natukese aja tagant varieerima, et tagada orgnaismi üllatamine. Jooksmine on hea vaheldus näiteks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Piisab küll, kuid arvatavasti tekib rutiin = organism harjub ära. Peaksid trenni iga natukese aja tagant varieerima, et tagada orgnaismi üllatamine. Jooksmine on hea vaheldus näiteks.

Mulle joosta ei meeldi, aga klubis tantsida küll ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

algajana usun küll, et 30min trenni päevas aitab aga toitumist peaks vast rohkem jälgima, kaloreid lugeda, et "kahjumisse" jääda, magusa piiramisest ainult ei piisa kuna ilma jälgimata asendad puuduvad kalorid teistest toiduainetest saadavatega. Netist leiad kalkulaatorid, mille abil saad vaadata palju mingi aeroobse treeninguga enda kehakaalu juures kaloreid kulutad vt ka muid üld koormuse kalkulaatoreid. Jää "kahjumisse" 500kcal per päev.

1kg rasva=7500kcal, edasi arvuta ise...

Muudetud kasutaja VoodooMagic poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
algajana usun küll, et 30min trenni päevas aitab aga toitumist peaks vast rohkem jälgima, kaloreid lugeda, et "kahjumisse" jääda, magusa piiramisest ainult ei piisa kuna ilma jälgimata asendad puuduvad kalorid teistest toiduainetest saadavatega. Netist leiad kalkulaatorid, mille abil saad vaadata palju mingi aeroobse treeninguga enda kehakaalu juures kaloreid kulutad vt ka muid üld koormuse kalkulaatoreid. Jää "kahjumisse" 500kcal per päev.

1kg rasva=7500kcal, edasi arvuta ise...

Kuidas ``kahjumisse`` jääda? et näiteks söön 1200 kalorit ja trennis kulutan 500 kalorit sellest ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mitte päris.. eksisteerimiseks on ka tarvis süüa e kaloreid "koguda". Pead oma baasainevahetuse kalorihulga arvutama, see näitab seda, kui palju sul kulub päevas kaloreid, et eksisteerida probleemivabalt. sealt edasi tulebki miinus, kui sööd niipalju palju sul BAV on ja kui siis teed trenni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ok ma kirjutan oma üldise päeva toitumiskava, et teie kui spetsialistide arvamust kuulda ;)

07.00 pudru banaaniga / muna + 2 täisteraleiba

09.45 õun

11.30 lõuna

15.30 salat ( keedetud porgand/juurviljasegu/tomat kodujuustuga vms)

18.30 kokteil (klaas jogurtit või piima mingi kaalu alandava pulbriga segatud)

no millalgi ka trenn ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ok ma kirjutan oma üldise päeva toitumiskava, et teie kui spetsialistide arvamust kuulda ;)

07.00 pudru banaaniga / muna + 2 täisteraleiba

09.45 õun

11.30 lõuna

15.30 salat ( keedetud porgand/juurviljasegu/tomat kodujuustuga vms)

18.30 kokteil (klaas jogurtit või piima mingi kaalu alandava pulbriga segatud)

no millalgi ka trenn ;)

Millest see lõuna koosneb? Ülejäänu põhjal tundub, et on liiga palju süsivesikuid ja liiga vähe rasva.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Millest see lõuna koosneb? Ülejäänu põhjal tundub, et on liiga palju süsivesikuid ja liiga vähe rasva.

Lõunaks näiteks mingi supp / kana või kala lihaga roog

Millest siis rasvu saaks ? lihast saabki ju

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Häid rasvhappeid nagu O3 ja O6, neiuke... ;)

Pähklid, oliiviõli, linaseemneõli, munakollane.

Otsi Fred Antsoni postitusi natuke, ta on siin rasvadest maa ja ilm rääkinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×