Jump to content
FitMan

"välimine" biitseps

Recommended Posts

Häirib veits, et sisemine õlavarre kakspea lihas on tunduvalt arenenum kui välimine. Teen küll harjutusi varieeruvalt sisemise jaoks laia haardega kangiga ja välimisele kitsa haardega. Kas on teistel kah nii?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on samuti see probleemne teema. Olen juba mõnda aega teind nii ja on märgatav, et biitsepsil on kõrgust juurde tulnud. Eriti vasemal õlavarrel. Minu soovitus - lase aga edasi ja söö kõvasti, siis ka areneb. See ei tule paari kuuga, mul oli erinevust märgata juba 4 või 5 kuu möödudes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Häirib veits, et sisemine õlavarre kakspea lihas on tunduvalt arenenum kui välimine. Teen küll harjutusi varieeruvalt sisemise jaoks laia haardega kangiga ja välimisele kitsa haardega. Kas on teistel kah nii?

Mul hoopis vastu pidi, sisemine on ikka tunduvalt maha jäänud ja välimine on hästi arenenud :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Keegi võiks siia siis mingi lingi panna või ise rääkida mis harjutused head oleks, kuna ise olen ka huvitatud kõige rohkem rinna ja biitsepsi treenimisest :) eks ta mingi haige imelik kinnisidee on et kui rind ja biitseps korras on siis on ülejäänud keha ka korras vms, aga jah ikkagi KUI keegi teab siis võiks kirjutada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Heh, ma olen vist mingi erand, et seadsin omale prioriteediks jalad ja selja, järgmisena tulevad õlg ja triitseps ning rind ja biitseps on minu jaoks kõige ebaolulisemad.

Sorry et natuke offtopic, aga see on minu jaoks veidi veider, et enamus sarnaseid teemasid on selle kohta, kuidas arendada biitsepsi või rinna mingit ühte osa teisele järgi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Häirib veits, et sisemine õlavarre kakspea lihas on tunduvalt arenenum kui välimine. Teen küll harjutusi varieeruvalt sisemise jaoks laia haardega kangiga ja välimisele kitsa haardega. Kas on teistel kah nii?

Milles see suur erinevus seisneb, kui tohib küsida?

Ja veel selline küsimus, et mitu õlavarre kakspealihast teil siis kokku on?

Lihtsalt huvitab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Keegi võiks siia siis mingi lingi panna või ise rääkida mis harjutused head oleks, kuna ise olen ka huvitatud kõige rohkem rinna ja biitsepsi treenimisest :) eks ta mingi haige imelik kinnisidee on et kui rind ja biitseps korras on siis on ülejäänud keha ka korras vms, aga jah ikkagi KUI keegi teab siis võiks kirjutada.

Norid räigeid vigastusi:)?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pealthaardega töötab rohkem käsivars mitte õlavars! :)

Lihase ja eriti selle ühe haru täielikuks isoleerimiseks on vaja kirurgilist vahelesekkumist. Mis pole meditsiini praeguse taseme juures veel kuigi mõistlik alternatiiv.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Milles see suur erinevus seisneb, kui tohib küsida?

Ja veel selline küsimus, et mitu õlavarre kakspealihast teil siis kokku on?

Lihtsalt huvitab.

sisemine osa biitsepsist on ilusa kujuga aga välimist on vähe

minul on kaks õlavrre kakspealihast, arvan et teistel samamoodi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
teen seda ka, kuigi see harjutus on hoopis õlavarre kodarluu lihase treenimiseks

Vot ei ole vaid õlavarre kodaluulihase treenimiseks. Biitsepis välimine külg töötab praktiliselt samal suurel koormusel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vot ei ole vaid õlavarre kodaluulihase treenimiseks. Biitsepis välimine külg töötab praktiliselt samal suurel koormusel.

ei ole muidugi ainult kodarluu lihase treenimiseks, aga see on parim harjutus kodarluu treenimiseks. Andmed on Frederic Delavier i raamatust Jõu, ilu ja tervise anatoomia

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×