Jump to content
BadAir

Vajan abi !

Recommended Posts

Tere!

Jõuludel saab mul aasta jõusaalis käidud , kuid nüüd novembri alguses peaksin minema mandlite eemaldamise operatsioonile :D ning teatavasti ei saa peale taolist operatsiooni toitumiskavast kinni pidada. Trenni ei saa samuti tükk aega teha , kuna võib tekkida verejooks. Aga kuidas oleks võimalik tehtud tööd mitte raisku lasta ? :D Või kuidas peaksin üldse talituma peale operatsiooni keha kujundamise kohapealt ?

Ettetänades,

Kaspar.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Jõuludel saab mul aasta jõusaalis käidud , kuid nüüd novembri alguses peaksin minema mandlite eemaldamise operatsioonile :D ning teatavasti ei saa peale taolist operatsiooni toitumiskavast kinni pidada. Trenni ei saa samuti tükk aega teha , kuna võib tekkida verejooks. Aga kuidas oleks võimalik tehtud tööd mitte raisku lasta ? :D Või kuidas peaksin üldse talituma peale operatsiooni keha kujundamise kohapealt ?

Ettetänades,

Kaspar.

mandlitega see jama, et ei tohi pingutada mõnda aega (vähemalt kaela) aga šeike saad sa juua, kui ma ei eksi siis soovitatakse ju võimalikult vedelet sel perioodil süüa. Mis puutub aga trenni siis keha elab need paar nädalat üle, peasi et valku saaksid, et lihased "kaduma" ei hakkaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mandlitega see jama, et ei tohi pingutada mõnda aega (vähemalt kaela) aga šeike saad sa juua, kui ma ei eksi siis soovitatakse ju võimalikult vedelet sel perioodil süüa. Mis puutub aga trenni siis keha elab need paar nädalat üle, peasi et valku saaksid, et lihased "kaduma" ei hakkaks.

Seda ma mõtlesin isegi , et sehike saan juua .

Aga tänud soovituste eest!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere ! Sooviksin infot selle kohta , et mängin korvpalli ja teen trenni 6 korda nädalas aga probleem seisneb selles , et kuidas ma saaksin taastuda nendest trennidest , sest mul esinevad juba unehäired ja muu selline ? Kas on üldse selliseid jooke vms , mis aitaksid kiiremini taastuda , kuid mis samas ei hakka häirima füüsilist põhja ?

Ette tänades Miil8

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere ! Sooviksin infot selle kohta , et mängin korvpalli ja teen trenni 6 korda nädalas aga probleem seisneb selles , et kuidas ma saaksin taastuda nendest trennidest , sest mul esinevad juba unehäired ja muu selline ? Kas on üldse selliseid jooke vms , mis aitaksid kiiremini taastuda , kuid mis samas ei hakka häirima füüsilist põhja ?

Ette tänades Miil8

Toidulisand HT-R kaks korda päevas ja 1 sheik kohe peale trenni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis häda sul mandlitega on? Äkki saab ka ilma lõikamata? Tänapäeval kiputakse kohe noaga kallale kui mingi paistetus on, haigekassa maksab opi eest ju head plekki. Ma arvan, et uuri väheke ka alternatiivmeditsiini võimalusi, enne kui ära koksatakse(mandlid ma mõtlen)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma väga ei soovitaks valgusheiki juua, kuna proteiin piimas otseselt ei lahustu, vaid jääb ikka pisut jahune, teraline. Vähemalt need proteiinid, mida ma söönud olen. Need tükid võivad jääda haava pinnale ja need ei tule ka vett juues ära. See aga võib tekitada haavas põletikku ja mäda. Samal põhjusel ei tohi süüa ka küpsiseid jms.

Ise elasin sama opi üle kevadel :D mida rahulikum oled, seda kiiremini paranevad. Minu blogis on ka üks selle teemaline vestlus, kus ka teised jagavad nõuandeid ja kogemusi. Soovitan vaadata!

Ise hakkasin uuesti trenni tegema 2 nädalat pärast opi :D

Palju edu sulle opiks!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×