Jump to content
Laura89

Kuidas saada lihaseid vähemaks?

Recommended Posts

Tere!

Huvitab selline asi, et kuidas oleks võimalik lihaseid vähemaks saada, näiteks kätel ja reitel. Kui lõpetada igasugune treening neile, kas sinna hakkab tulema *pekk* või hakkavad nad kahanema. Ei ole asjaga üldse kursis.

Laura

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaevalt, et need käed sul lihastest suured on. Pigem on see muu ollus neil millega sa rahul pole.

Lihastest lahti saada on aga lihne, söö 0,5- 0,7g valku keha kilogrammi kohta päevas. See peaks treeniva naiśe jaoks lihased kergelt valgunälga jätma ja lihasmass taandub kindlasti. Kuidas aga teha nii, et selle asemele ei tekiks rasv on natuke keerulisem soovitada sest ei tea kuidas, kuipalju ja mida sa sööd.

Käte treenimist aga päris ära jätta ei soovitaks, kasuta trennis pikki kuni 25 seid kordusi seerias ja

tee seda kahel korral nädalas vähemalt. (ja reied, ei usu eluilmaski et su reied LIIGA lihastes on) Kordused ja tr korrad kehtivad ka reite puhul.

Samuti tuleb kasuks igasugune aeroobne treening. Enne aga tee endale selgeks kas sa toitud õieti. Kui sul see kontrolli all ei ole siis on üsna kindel et koormuse kasvades hakkad endale ka rohkem energiat toidu näol sisse ajama. Siis on aga tulemus kindlasti see mida sa kõige vähem tahaksid.

Üldiselt tahaks neid LIIGA lihastes käsi kõigepealt näha, et midagi konkreetselt soovitada.

Pane oma liiga lihaselistest kätest siia üks pilt ülesse siis on asi selgem. :rolleyes:

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Neid liiga lihastes pilte tahaks tõesti näha.

Jah, pilte, pilte!!! Ei ole mina veel näinud ühtegi liiga lihaselist naist oma silmaga, no nii et oleks kohe LIIGA lihaseline ja kole vaadata...

Ma tahaks ka nii lihaselisi käsi ja reisi saada....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Liiga lihastes minu jaoks. Mõnele naisele võibolla meeldib olla mehine aga mulle meeldiksid ikkagi naiselikud käed, seega lihtsad peenikesed ilma väiksemate mägedetagi. Kui varem olen olnud lihtsalt sale, siis nüüd on hakanud isegi väike kumerus jalal häirima. Pekki ei ole kätel nüüd küll kindlasti ja küsimus oligi lihtsalt, kuidas väiksemaks saada, iseasi kui suured nad on. Siin foorumis hakatakse ikka kohe norima. Väike lihas ei ole hullu muidugi, aga kui on võimalik olla lihtsalt peenikesekäeline(kõlab hästi), siis eelistaksin kindlasti! seda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tore,et leidub naisi,kes tahavad välja näha nagu naised.

Sinu jutust tuleb hetkel välja, nagu eesti oleks (nais) kulturiste täis ja tore, kui veel mõni naine tahab välja näha nagu naine :rolleyes::ph34r::D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Liiga lihastes minu jaoks. Mõnele naisele võibolla meeldib olla mehine aga mulle meeldiksid ikkagi naiselikud käed, seega lihtsad peenikesed ilma väiksemate mägedetagi. Kui varem olen olnud lihtsalt sale, siis nüüd on hakanud isegi väike kumerus jalal häirima. Pekki ei ole kätel nüüd küll kindlasti ja küsimus oligi lihtsalt, kuidas väiksemaks saada, iseasi kui suured nad on. Siin foorumis hakatakse ikka kohe norima. Väike lihas ei ole hullu muidugi, aga kui on võimalik olla lihtsalt peenikesekäeline(kõlab hästi), siis eelistaksin kindlasti! seda.

Pane siis 1 pilt oma käest või jalast siia :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sinu jutust tuleb hetkel välja, nagu eesti oleks (nais) kulturiste täis ja tore, kui veel mõni naine tahab välja näha nagu naine :ph34r::D :D

Mina ennas niiviisi ei väljendanud ..., :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Liiga lihastes minu jaoks. Mõnele naisele võibolla meeldib olla mehine aga mulle meeldiksid ikkagi naiselikud käed, seega lihtsad peenikesed ilma väiksemate mägedetagi. Kui varem olen olnud lihtsalt sale, siis nüüd on hakanud isegi väike kumerus jalal häirima. Pekki ei ole kätel nüüd küll kindlasti ja küsimus oligi lihtsalt, kuidas väiksemaks saada, iseasi kui suured nad on. Siin foorumis hakatakse ikka kohe norima. Väike lihas ei ole hullu muidugi, aga kui on võimalik olla lihtsalt peenikesekäeline(kõlab hästi), siis eelistaksin kindlasti! seda.

Mismoodi sa selle "liiga lihaselise" välimuse küll saavutasid? Tahaks ka olla "liiga lihastes"...

Su jutu järgi tahad ola keegi, kelleks sa loodud ei ole. Lihast kasvatada on võimalik, aga lihast suretada saab ikkagi vaid nälgimise teel- st söö vähe või üldse mitte midagi. Ma olin ka kunagi poole väiksem- ei olnud lihast, ei olnud pekki- see ei tähendanud, et ma oleks selline pidanud olema. See oli omaenda lollus ja keegi ei kiitnud seda heaks, ilusaks ammugi mitte.

Kui mingi väike kumerus juba häirib- mis naiselikkusest sa siis siin räägid??? See sinu mainitud fakt räägib ainult sellest, et sul on kinnisidee ja sa ei oska oma keha kõrvalt vaadata, ammugi mitte selle vormi õigesti hinnata või oma eripäradega leppida. Naine ei pea olema kondibukett, ei tohigi olla. Palju ilusam on lihaselised jalad ja tugev kann, kui et olla peenike ja tagumik ripub. Või vaidleb keegi vastu?

Ja samas sa ütled oma jutu lõppu, et kui oleks väike lihas, siis oleks ka ikka ok.....vastu räägid ju iseendale.

Lihast ei taha? Pekki ei taha? Järelikult siis kondine? Tahaks näha meest, kelle arvates see on ilus. Enamus eelistab siiski terveid, tugevaid ja sportlikke naisi, kellest "tuul läbi ei puhu". Või on peeneksolemine mingi uus trend jälle noorte seas? :rolleyes: Minul isiklikult on kõhe vaadata neidusid, kellel biitseps on sama kleenuke kui ranne (sama jalgade puhul), sest normaalselt arenenud inimesel see nii olema ei peaks...

Mis puutub "mehistesse" naistesse, siis see ei sõltu nüüd küll lihasmassist. Väidad, et bodyfitnessi või fitnessi kaunitarid on mehised?? Mehine võib olla ükskõik milline naine, kes end sedaviisi tunneb ja vastavalt ka käitub.

Valentina, väga naiselik lihaseline naine:

post-1184-1192056201_thumb.jpg

post-1184-1192056285_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui mingi väike kumerus juba häirib- mis naiselikkusest sa siis siin räägid??? See sinu mainitud fakt räägib ainult sellest, et sul on kinnisidee ja sa ei oska oma keha kõrvalt vaadata, ammugi mitte selle vormi õigesti hinnata või oma eripäradega leppida. Naine ei pea olema kondibukett, ei tohigi olla.

jajah, Laurake, mõtle parem sellele mida sa mõtled.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lihast ei taha? Pekki ei taha? Järelikult siis kondine? Tahaks näha meest, kelle arvates see on ilus. Enamus eelistab siiski terveid, tugevaid ja sportlikke naisi, kellest "tuul läbi ei puhu". Või on peeneksolemine mingi uus trend jälle noorte seas? :ph34r:

Jah,pole koledamat naist,kui kondibukett. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Paks naine on veel hullem.

Ja eesti naised miskipärast tahavad paksud olla - miks,arumaisaa ..., :rolleyes:

Vaevalt, et nad tahavad. Lihtaslt ei suudeta coca-colale jne ei õelda. Ja kuna enamus ei suuda seda ja enamus on trullakad, siis võib rõõmsalt õeldaet, et on "moes"

Teemaalgatajele: Kui mehele meeldib kont ja pekk siis ära viga küll endas otsi. Terved ja treenitud inimsed võiks ikka jääda iseendaks, mitte muutma ennast kellegi soovil mingiks anoreksikuks või muuks ebanormaalseks tegelaseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pisike üldistus

Pisike jah.Oleks ju võinud hullemini kah öelda ...

Tglt ega normaalkaalus eesti naist tänaval naljalt kohta.Ja ku mõnda näed,siis vastab ta miskipärast vene või vene aksendiga eesti keele, :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pisike jah.Oleks ju võinud hullemini kah öelda ...

Tglt ega normaalkaalus eesti naist tänaval naljalt kohta.Ja ku mõnda näed,siis vastab ta miskipärast vene või vene aksendiga eesti keele, :ph34r:

Ma käin vist teistel tänavatel, sest näen nii ilusaid saledaid, koledalt kõhnu kui üleliia pakse eesti naisi :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma käin vist teistel tänavatel, sest näen nii ilusaid saledaid, koledalt kõhnu kui üleliia pakse eesti naisi :rolleyes:

Nad kõik on olemas.Ühtesid lihtsalt liiga palju,teisi liiga vähe.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×