Jump to content
Markc

Kalorite jaotus?

Recommended Posts

Arvutasin oma kehale vajamineva täieliku kalorikoguse- 2794 kcal. Päevane kehaline efektiivsus on mul suur. Milline peaks olema süsivesikute, valkude ja rasvade omavaheline jaotus? Jaotus peaks olema mõeldud kulturistile, kelle toitumist ei saa võrrelda tavainimesega. Olen veel enda juures tähele pannud, et süsivesikute osakaal peaks olema päris kõrge, sest vähemaga pole treeningutel oodatavat effekt (lihas ei kipu täis minema). :rolleyes: Praegune kaal-85kg, vahepeal raskem, oleneb söömisest. Kaalus juurde võtta on mul raskem kui alla saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Arvutasin oma kehale vajamineva täieliku kalorikoguse- 2794 kcal. Päevane kehaline efektiivsus on mul suur. Milline peaks olema süsivesikute, valkude ja rasvade omavaheline jaotus? Jaotus peaks olema mõeldud kulturistile, kelle toitumist ei saa võrrelda tavainimesega. Olen veel enda juures tähele pannud, et süsivesikute osakaal peaks olema päris kõrge, sest vähemaga pole treeningutel oodatavat effekt (lihas ei kipu täis minema). :rolleyes: Praegune kaal-85kg, vahepeal raskem, oleneb söömisest. Kaalus juurde võtta on mul raskem kui alla saada.

Mis on eesmärgiks - kas kaalu juurde võtta või alla võtta, postitusest ei selgu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Arvutasin oma kehale vajamineva täieliku kalorikoguse- 2794 kcal. Päevane kehaline efektiivsus on mul suur. Milline peaks olema süsivesikute, valkude ja rasvade omavaheline jaotus? Jaotus peaks olema mõeldud kulturistile, kelle toitumist ei saa võrrelda tavainimesega. Olen veel enda juures tähele pannud, et süsivesikute osakaal peaks olema päris kõrge, sest vähemaga pole treeningutel oodatavat effekt (lihas ei kipu täis minema). :D Praegune kaal-85kg, vahepeal raskem, oleneb söömisest. Kaalus juurde võtta on mul raskem kui alla saada.

Seda kaloraaži on vähe - peaks olema 45 kcal/kehakaalu kg kohta, siis võtad juurde.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×