Jump to content
MOTep3a

Abi oleks vaja.

Recommended Posts

Trennis lööb sprintides vasaku jala reie tagaosasse valu sisse. Sõrkides, käies ei ole midagi tunda, just kiirendades lööb valu sisse. Ja eile jõusaalis jalga treenides andis ka kergelt tunda, kui reie tagaosa treenisin. Milles võib probleem olla? Mida teha et valu kaoks? Venitama? Rohkem sooja enne trenni tegema? Jalale puhkust andma?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on samuti paar korda reie tagaosasse valu sisse löönud jalatrennis. Siiski see midagi hullu pole olnud õnneks. Selle vältimiseks olen järgmistel kordadel soojendust pikendanud ja venitusharjutusi rohkem teinud. Taastumine peaks selle valulikkuse ära võtma.

Muudetud kasutaja mr815 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on samuti paar korda reie tagaosasse valu sisse löönud jalatrennis. Siiski see midagi hullu pole olnud õnneks. Selle vältimiseks olen järgmistel kordadel soojendust pikendanud ja venitusharjutusi rohkem teinud. Taastumine peaks selle valulikkuse ära võtma.

KUI IKKA SPRINTIDES JA REIE TAGAOSA TREENIDES VALU ENDAST MÄRKU ANNAB ON TEGU JUBA KAS KERGE VENITUSE VÕI VÄIKSE REBESTUSEGA. ASI POLE KINDLASTI HULL, KUID ETTEVAATLIK PEAD SELLEGA OLEMA, KORRALIK SOOJENDUS, MASAAZID NEED TULEVAD KASUKS.

LOOMULIKULT KORRALIK TAASTUMINE, TOITUMINE. MAXIMAALSELID PINGUTUSI SPURTE EI SOOVITAKS KÜLL ENNE TEHA KUI VALU KADUNUD. TESTI TUNDEGA ASJA.

SPRINTERITEL JU REIE TAGAOSA VIGASTUSED VENITUSED ÜSNA "KUTSEHAIGUIS" LAUSA.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×