Jump to content
Skynet552

Abipalve pulbri ostmisel

Recommended Posts

Ehk asjatundjad oskavad ütelda kas võtta või jätta http://www.powerman.ee/index.php?go=produc...&act_pr=106 Olen 176cm 75kg ning käin regulaarselt kolm korda nädalas jõusaalis.Kolmas kuu läheb juba ja suurt kaalumuutust palja(ilma toidulisanditeta) treeninguga pole tulnud.Silma jäi selline pulber siis mis sisaldab palju sojavalke Soy 92 Amino. Äkki teadjamad oskavad hinnata seda pulbrit.

Ette tänades Priit!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sojavalk pidi ikkagi kehale halvasti omandatav olema lihaste arendamise vaatevinklist. Kui laktoosi ei talu , siis on saadaval ka laktoosivaba valku - Twinlab 5 in 1 Whey (2.8Kg) 650.- näiteks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ehk asjatundjad oskavad ütelda kas võtta või jätta http://www.powerman.ee/index.php?go=produc...&act_pr=106 Olen 176cm 75kg ning käin regulaarselt kolm korda nädalas jõusaalis.Kolmas kuu läheb juba ja suurt kaalumuutust palja(ilma toidulisanditeta) treeninguga pole tulnud.Silma jäi selline pulber siis mis sisaldab palju sojavalke Soy 92 Amino. Äkki teadjamad oskavad hinnata seda pulbrit.

Ette tänades Priit!

Millist mega arenguhüpet sa siis kolme kuuga ootad ? Nii, et lihased paisuvad nagu pärmiseened ?

Kas sul toitumine on üldse paigas ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui taoline teema juba on siis mis aeglasti imenduvat valku te soovitate ? Kes mida proovinud on ja kuidas rahule on jäädud ? :)

Ise sain proovitud slow fx´i sokolaadi oma, jook tuleb paks aga muidu maitsepoolest on täitsa okei.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui aus olla, siis aeglast valku eraldi ostnud pole - pigem söön enne magamaminekut ühe kodujuustu ära, või siis vadakuvalgu koks piimaga ( piim aeglustab imendumist teatud määral ) .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui taoline teema juba on siis mis aeglasti imenduvat valku te soovitate ? Kes mida proovinud on ja kuidas rahule on jäädud ? :)

Ise sain proovitud slow fx´i sokolaadi oma, jook tuleb paks aga muidu maitsepoolest on täitsa okei.

Promixi olen proovind šokolaadi maitsega ja päris maitsev B) nüüd söön lihtsalt pakk kodujuustu ära enne magama minekut.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ehk asjatundjad oskavad ütelda kas võtta või jätta http://www.powerman.ee/index.php?go=produc...&act_pr=106 Olen 176cm 75kg ning käin regulaarselt kolm korda nädalas jõusaalis.Kolmas kuu läheb juba ja suurt kaalumuutust palja(ilma toidulisanditeta) treeninguga pole tulnud.Silma jäi selline pulber siis mis sisaldab palju sojavalke Soy 92 Amino. Äkki teadjamad oskavad hinnata seda pulbrit.

Ette tänades Priit!

Elias, sõber mul, vaatab kah alati lima järgi, ja et värv oleks okei. libedamad pulbrid minevat paremini alla, mõnega pidavat libestaja aitama, mõni olevat nii segane et viska minema, jookse järgi ja viska uuesti.

Tuutu uuris pakki mille peale oli 'Tere' kirjutatud. 'Einoh lahe, tere-tere' pomises segaduses Tuutu - ta oli katsunud küll serva vahelt sisse piiluda aga tutkit ta midagi sisust aimu sai. Risky business. Tuutu oli juba pisikesena raagus puude otsas roninud talvel; Tuutu armastas riski ja seikluseid. Paar 'Tere'-asja pugesid nagu ise kotti. Rooli taga tavatses Tuutu - nagu paljud juhid - ringi vahtida, reklaame lugeda, habet ajada ja kulme kitkuda, süüa ja pärast sööki hambaid torkida ning telefoniga tööasju ajada. 'Tere'-asja linnas sõites kahe käega lahti koorida, samal ajal põlvega autot kursil hoides, oli puhas fun. Sisu... sisu... ?!?!? täielik öäk!! mingi jama, mingi TÄIELIK JAMA - mingi valge pehme möks tumedad pisikesed junnid sees. 'Halvaks läinud' oli esimene mõte Tuutu peas. 'Ei pole võimalik ma ei ole veel nii kaua sõitnud' oli teine reaktsioon, 'see PEAB mingi eksitus olema'. Need kaks välgatasid ta ajust läbi enne kui käsi sodi läbi tagumise akna välja saatis. Rahuolu väljendava krooksu laskis Tuutu välja 10 minuti pärast kui oli jope ja uksetaskutest kokku kraabitud pulbri endale varvastega sisse ajanud. ta ju ei saanud näppudega kui ta samal ajal kätega pedaalis; selle viimase triki oli ta õige hiljuti ämmalt selgeks saanud.

Loo moraal: kellele pilt, kellele raam; mõlemad on lahedad

Ole ettevaatlik sojaga, hammustab pool pead otsast kui liiga lähedale lased. Lähene allatuult ja loe instruktsioon läbi, see aitab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×