Jump to content
Existence

Kramp või liigesevalu ?

Recommended Posts

Tere! kõndisin siis täna ja äkitselt lõi jalga sellise krambi et enam jala peal ei püsinud ,käisin arsti juures ja kirjutati mingit põletiku geeli mis praegu jala peal.Kardan et sain oma vitsad kätte eilse trenniga,nimelt aeroobsega kus ma jooksin tund aega ,vahel sadas vihma ja tuul oli üpris kõva.On kellegil samamoodi juhtunud ja kaua see kestis ,abi oleks teretulnud sest siiamaani on lihas valulik ja kõndimisega probleeme.

Ette tänades

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere! kõndisin siis täna ja äkitselt lõi jalga sellise krambi et enam jala peal ei püsinud ,käisin arsti juures ja kirjutati mingit põletiku geeli mis praegu jala peal.Kardan et sain oma vitsad kätte eilse trenniga,nimelt aeroobsega kus ma jooksin tund aega ,vahel sadas vihma ja tuul oli üpris kõva.On kellegil samamoodi juhtunud ja kaua see kestis ,abi oleks teretulnud sest siiamaani on lihas valulik ja kõndimisega probleeme.

Ette tänades

Mida arst diagnoosis?

Mul on rattasõiduga nii juhtunud, aga põhjus oli väheses vedeliku tarbimises ja kramp lõi säärde sõidu ajal, mitte järgmisel päeval. No ja paar päeva andis ikka tunda küll. Xdream'i ajal on ka korra kanuus krambi jalga löönd aga see oli ajutine ja mõne min pärast polnud miskit tunda enam

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mida arst diagnoosis?

Mul on rattasõiduga nii juhtunud, aga põhjus oli väheses vedeliku tarbimises ja kramp lõi säärde sõidu ajal, mitte järgmisel päeval. No ja paar päeva andis ikka tunda küll. Xdream'i ajal on ka korra kanuus krambi jalga löönd aga see oli ajutine ja mõne min pärast polnud miskit tunda enam

no see arst ei osanudki midagi öelda ,arvas et m mingi venitus või külmetus ,Hakkasin magneesiumi ka sööma nüüd :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on juhtunud eesmise õlalihasega nii. Vahetult pärast jõusaali jäin tuuletõmbe kätte pooleks tunniks ning järgmisel hommikul ca kell 5 lõi õlga väga tugeva närvivalu sisse. Närvivalu oli ca tund aega räige ning pärast seda oli terve järgmine päev õlg tugevalt valulik. Ülejärgmiseks päevaks oli täiesti üle läinud.

Pisemad närvivalud õlavöös olid mingi aeg tagasi tüüpilised, kui käisin kevad-sügis ilmadega külmaga jooksmas nin tuulekindlaid riideid ei kandnud.

Pakun, et sama probleemiga tegemist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on juhtunud eesmise õlalihasega nii. Vahetult pärast jõusaali jäin tuuletõmbe kätte pooleks tunniks ning järgmisel hommikul ca kell 5 lõi õlga väga tugeva närvivalu sisse. Närvivalu oli ca tund aega räige ning pärast seda oli terve järgmine päev õlg tugevalt valulik. Ülejärgmiseks päevaks oli täiesti üle läinud.

Pisemad närvivalud õlavöös olid mingi aeg tagasi tüüpilised, kui käisin kevad-sügis ilmadega külmaga jooksmas nin tuulekindlaid riideid ei kandnud.

Pakun, et sama probleemiga tegemist.

ma arvan küll ,mul lõi kah järgmine päev ja oli kah tunnd aega tugev valu ikka

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küsiks et kas kramp võib tallaalla lüüa ka sobimatute tossude pärast või on veel midagi olulist, millest see tulla võib? Tossud tunduvad muidu jalga normaalselt toetavat. Varem on lihtsalt nii olnud et peale trenni varbaid liigutades on kuidagi imelik tunne tallaall, aga täna lõi korraliku krambi sisse. Kusjuures ei teinud antud hetkel üldse jalgade trenni..

Väga ebameeldiv asi, sooviks tulevikus vältida.

Märgiks veel ära et vedelikupuudust ei olnud ja jõusaali temperatuur oli ka normaalne. Ja kui on magneesiumi puudus siis kas kramp lööb tavaliselt alati samma kohta?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×