Jump to content
kurikass

Suure ülekaalu kaotamine

Recommended Posts

Tere!

Olen 25-aastane naine ning mul on väga suur ülekaal. Hetkel kaalun 166 cm pikkuse juures 107 kg . Viimase kolme aastaga olen õppinud toitumisega oma kaalu säilitama ning said nii mõnedki kilod alla võetud. Sinnamaani tuli aina juurde. Soovin hakata trennis käima kuid ei tea millega täpselt alustada. Tunnen, et ei ole väga palju jõudu ning tahaks rahulikult tegutsema hakata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Olen 25-aastane naine ning mul on väga suur ülekaal. Hetkel kaalun 166 cm pikkuse juures 107 kg . Viimase kolme aastaga olen õppinud toitumisega oma kaalu säilitama ning said nii mõnedki kilod alla võetud. Sinnamaani tuli aina juurde. Soovin hakata trennis käima kuid ei tea millega täpselt alustada. Tunnen, et ei ole väga palju jõudu ning tahaks rahulikult tegutsema hakata.

loe seda: http://forums.fitness.ee/index.php?showtopic=12516&st=0

sain abi ja olen hetkel juba 9,5kg kergem!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võiksid harrastada 1 tund või rohkem käimist. Kuid kui toitumine on täitsa paigas peaks Sa ka tänu sellele kaalu kaotama. Aga minu arust oleks käimine praegu vägagi hea.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen oma elu seadnud nii, et ei pea kasutama mingeid transpordivahendeid. Kõnnin iga päev vähemalt kodu-töö-kodu, mis teeb umbes tundaega. Rääkimata veel muudest asjatoimetustest, mis linnas vaja teha. Ma arvan, et vajan teistsuguseid ja intensiivsemaid liigutusi:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks selle sobiliku treeningu leidmine on sisetunde küsimus:) vähemalt minul oli nii.Lliikuma saamisega oli minu lihtsam, ma tegelesin juba kahe treeninguga, kui hakkasin kaalu langetama. Bailatiino leidsin 4 aastat tagasi ja olen sellesse siiani "armunud". tantsimine annab nii emotsiooni, kui koormust. http://www.danceact.ee/

Shaipingusse läksin sellpärast, et arst soovitas tegeleda võimlemisega. Küll mulle see algul ei meeldinud, aga nagu ütleb minu elukogenud tädi (85a- hetkel käib iga nädal 3x jõusaalis) , kui sulle miski ei meeldi tee seda kolm trenni järjest ja see võib sulle meeldima hakata:) Ei ütle, et mulle see võimlemine nüüd nii väga meeldib, aga olen aru saanud, et see aitab. Selle igapäevase kõndimisega on minu arust nii, et see sobib kaalu säilitamiseks hästi, aga kaalu langetamiseks, vähemalt mulle, tsipa vähe. Lähen ka hommikul jala tööle ja see annab lihtsalt hea enesetunde päeva alguseks.

Oleneb sellest, kus on Sinu elukoht??? võib olla leiad mingi vesitreeningu, kui ei miskit muud, siis ujumine! Vahepeal, kui minu põlv ei lasknud trenni teha , siis käisin ujumas, igati meeldiv tegevus:) Eks see tekst sai natike siit ja natike sealt, aga võib olla on minu jutust pisuke kasu. Igaljuhul miski pole võimatu....Mina igaljuhul olen vahel mõelnud, et , miks ma küll varem ikka ennast korralikult käsile ei võtnud... lohetasin 10 aastat ja nüüd siiis... aga hetkel olen endaga väga rahul! Edu Sulle oma treeningu otsingul!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen oma elu seadnud nii, et ei pea kasutama mingeid transpordivahendeid. Kõnnin iga päev vähemalt kodu-töö-kodu, mis teeb umbes tundaega. Rääkimata veel muudest asjatoimetustest, mis linnas vaja teha. Ma arvan, et vajan teistsuguseid ja intensiivsemaid liigutusi:)

No aga kas oleks nii raske spetsiaalselt veel lisaks üks tunnike käia ? Ja kui võimalik, võiksid proovida kepikõndi, nii kulutaksid sama ajaga rohkem energiat. Alguseks oleks parem käia, ujuda, sõuda (sõudeergomeetril),rattaga sõita, suusatada ( talvel ) sest need koormavad vähem liigeseid. Joosta võid siis kui keha juba nat rohkem vormis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tahaksin pigem mõnes spordiklubis käima hakata. Kuid ei tea mida täpselt nende seast valida:

Aeroobika

Spinning

Bodypump

Bodybalance

Bodyjam

Core & Shape 45

Spin & Shape 45

Noorte fitness

Shaping

Jooga

Stretching

Nike Rockstar Workout Dancehall

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tahaksin pigem mõnes spordiklubis käima hakata. Kuid ei tea mida täpselt nende seast valida:

Aeroobika

Spinning

Bodypump

Bodybalance

Bodyjam

Core & Shape 45

Spin & Shape 45

Noorte fitness

Shaping

Jooga

Stretching

Nike Rockstar Workout Dancehall

need trennid ilmselt pärist stuudio99 treeningplaanist.

mine alustuseks sinna kohale ja lase teha endale kõigepealt koormustest, selle järgi tehakse konkreetselt

sulle sobiv treeningplaan.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×