Jump to content
Raivo Piiber

Mesi enne magamaminekut

Recommended Posts

OK. Küsin esmalt mis on näiteks sportlase (või ka mittesportlase) jaoks liigne fruktoosi kogus ööpäevas, mis hakkab põhjustama rasvumist ja on kahjulik maksale?

Vastan ise ka, vähemalt arvan nii: Sellist kogust ei saagi keegi määrata ja seda ikka sellesama individuaalsuse pärast. Mis ühele palju see teisele talutav jne.

Mis oli minu eesmärk kui hakkasin siin ja ka varem mett tavasuhkrule propageerima oli see, et valdaval osal inimestel kellel probleeme ülekaaluga, on liigne magusaisu. See aga rahuldatakse just selliseid tooteid manustades mis sisaldavad tavailist suhkrut. Siit järgneb kiire insuliini tõus veres ja mis sellega kaasneb peavad huvilised ise välja uurima. (tagajärg ongi see põhjus miks ma siin häält teen) See, miks aga selline magusavajadus inimestel tekib on juba natuke teine teema ja kuulub alapelakirja "Ebaregulaarne ja tasakaalustamata toitumine" alla.

Jään endiselt selle juurde, et katsuge kogu oma magusavajadus rahuldada meega (kes muidugi sellele allergiline ei ole) . Kuna mees sisalduv fruktoos imendub verre aeglasemalt kui glükoos või tavasuhkur, siis mee tarbimise puhul olete teinud juba suure sammu selle poole, et korrastada oma tavatoitumist ja seeläbi tervislikku seisundit.

PS! Minu jaoks ei oleks ka 1 l. mett ööpäevas palju ja kahjulik. Kahjuks ei saa ma seda endale teataval põhjusel lubada.

Loomulikult ei saaks ma iialgi võistlusvormi kui ma niipalju mett sööksin, kuid tavainimese vormisolemise kriteeriume arvestades......... Oleksin ideaalvormis, tervises ja kaalus mees.

Soovitan võimalusel sinulgi OldMan süüa mett. Samas usun, et sa teed seda niigi. :D

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Meil Kimberi Klubis on mesi alati müügil. Hinnaks on 80 eeki kilo. Meil on oma mesinik, seega võib allikat usaldada. Kes soovib, see proovib! Jõudu!

Ma arvan et maa mesi mingi taluniku käest on kõige õigem osta :P mul veab et mu isa on ka talunik ja saab teiste käest tasuta ,"külatööde " eest :D Kunagi ledsime otse metsast mesilase pesa ,too mesi oli ikka hoopis teistsugune kui poemesi .Metsa mesi on poole tumedam ja seal on rohkem seda õietolmu.Ühesõnaga kasulikum.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See 28 kr ja 450gr pole puhas mesi, vaid suhkruga segatud, sellest ka odavam hind.

Peale on kirjutatud 100% looduslik mesi :P

Hind on vb selle pärast nii odav , et see pole kodumaine :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
OK. Küsin esmalt mis on näiteks sportlase (või ka mittesportlase) jaoks liigne fruktoosi kogus ööpäevas, mis hakkab põhjustama rasvumist ja on kahjulik maksale?

Vastan ise ka, vähemalt arvan nii: Sellist kogust ei saagi keegi määrata ja seda ikka sellesama individuaalsuse pärast. Mis ühele palju see teisele talutav jne.

Mis oli minu eesmärk kui hakkasin siin ja ka varem mett tavasuhkrule propageerima oli see, et valdaval osal inimestel kellel probleeme ülekaaluga, on liigne magusaisu. See aga rahuldatakse just selliseid tooteid manustades mis sisaldavad tavailist suhkrut. Siit järgneb kiire insuliini tõus veres ja mis sellega kaasneb peavad huvilised ise välja uurima. (tagajärg ongi see põhjus miks ma siin häält teen) See, miks aga selline magusavajadus inimestel tekib on juba natuke teine teema ja kuulub alapelakirja "Ebaregulaarne ja tasakaalustamata toitumine" alla.

Jään endiselt selle juurde, et katsuge kogu oma magusavajadus rahuldada meega (kes muidugi sellele allergiline ei ole) . Kuna mees sisalduv frukroos imendub verre aeglasemalt kui glükoos või tavasuhkur, siis mee tarbimise puhul olete teinud juba suure sammu selle poole, et korrastada oma tavatoitumist ja seeläbi tervislikku seisundit.

PS! Minu jaoks ei oleks ka 1 l. mett ööpäevas palju ja kahjulik. Kahjuks ei saa ma seda endale teataval põhjusel lubada.

Loomulikult ei saaks ma iialgi võistlusvormi kui ma niipalju mett sööksin, kuid tavainimese vormisolemise kriteeriume arvestades......... Oleksin ideaalvormis, tervises ja kaalus mees.

Soovitan võimalusel sinulgi OldMan süüa mett. Samas usun, et sa teed seda niigi. :P

Suhkru asendamine meega on väga õige valik. Leiaks ainult sellist mett, mille tootmiseks ei ole mesinikud kasutanud mesilastele lisa suhkru andmist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oldmanile, ei saanud su viimast lausest päris täpselt aru, et mesilasi toidetaksegi ju tuhksuhkruga?

Selle 28kr mee kohta niipalju, et tean mõnda, kes seda turustab, üldplaan on selline, et ostetakse ungarist odavam mett ja segatakse omakorda suhkruga ja kasum missusugune :P aga ma võin ka eksida, ainult arvamus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oldmanile, ei saanud su viimast lausest päris täpselt aru, et mesilasi toidetaksegi ju tuhksuhkruga?

Selle 28kr mee kohta niipalju, et tean mõnda, kes seda turustab, üldplaan on selline, et ostetakse ungarist odavam mett ja segatakse omakorda suhkruga ja kasum missusugune :P aga ma võin ka eksida, ainult arvamus.

Minu teada toidetakse mesilasi suhkruga ainult talvel(muidu on nende söögiks talvel mesi, aga seda nagu neile ei jääta)

Ja turu pealt peaks saama ikka 100%mett(päriselt), ise mul vanavanemad müüsid 3l purk=250kr(4,3 kg vist)

Oldman mõtles vist suvist meega toitmist...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oldmanile, ei saanud su viimast lausest päris täpselt aru, et mesilasi toidetaksegi ju tuhksuhkruga?

Selle 28kr mee kohta niipalju, et tean mõnda, kes seda turustab, üldplaan on selline, et ostetakse ungarist odavam mett ja segatakse omakorda suhkruga ja kasum missusugune :P aga ma võin ka eksida, ainult arvamus.

Mis see tuhksuhkur siis teisem on kristall, või tükisuhkrust??? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Suhkru asendamine meega on väga õige valik. Leiaks ainult sellist mett, mille tootmiseks ei ole mesinikud kasutanud mesilastele lisa suhkru andmist.

Probleem t6esti...

Yritan kasutada oma maitsmis- ja haistmiselundeid selle kindlakstegemiseks. Kui ikka mee maitset on v2hev6itu...

Teistele teadmiseks, et mesilasi toidetakse suhkrusiirupiga. Vajalik, kui ei ole sobivad ilmad korjelendudeks. Ylej22gi panevad k2rgedesse tallele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle toob mu isa iga suvi meevarud Saaremaalt Leisist.

Seal meil juba "oma tädi", kellelt saame äärmiselt head kraami, alati puhas, maitsev ja kvaliteetne.

Kindel on see, et tal ei ole mesilased suhkrut täis aetud, sest mett ta muidu kaubanduslikul eesmärgil ei müü.

Põhimõtteliselt meie toomegi temalt iga aasta kogu toodangu ära. Oleme suured meesõbrad.. :D

Tavalisele meele lisaks võtan alati ka ca 10 kg kärjemett. Kui kuskilt veel tervis tulla saab, siis just nimelt sealt! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Probleem t6esti...

Yritan kasutada oma maitsmis- ja haistmiselundeid selle kindlakstegemiseks. Kui ikka mee maitset on v2hev6itu...

Teistele teadmiseks, et mesilasi toidetakse suhkrusiirupiga. Vajalik, kui ei ole sobivad ilmad korjelendudeks. Ylej22gi panevad k2rgedesse tallele.

Sellest probleemid alguse saavadki, et suhkrut ei söö keegi 5-6 lusikatäit, aga mett küll, arvates, et see on hea.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sellest probleemid alguse saavadki, et suhkrut ei söö keegi 5-6 lusikatäit, aga mett küll, arvates, et see on hea.

Jõudu härrased, üritan siis valgustada kuidas asjad meega on.Üldiselt on nii et eesti mesi on üle prahi võrreldes ukraina, ungari meedega.Aastaid on tehtud kaubanduses müüdavates meedest analüüse, kel huvi asja vastu siis www.mesindus.ee lehel on matrjale selle kohta.Ja see mis sealtvälja koorub on kole.Mõõdetakse HMF ja diastaasarvu põhiliselt mille järgi saab juba öelda mee kohta üht teist.Paika ona pandud normid, kahjuks lääne ungari-hispaania ja ida ukraina-vene meed ületavad neid väärtusi nii mõnigi kord.HMF väärtus suureneb kui mett kuumutada ja samas diastaas väheneb.Mett ei tohiks kuumutada üle 40 kraadi tselsiust. Tublid mesinikud on teinud endale kontrolleriga soojenduse mõni aga soejendab jumal teab kus ja mis temperatuuriga.Diastaas siis-korralikus mees peaks olema diastaas ikka üle 20 kuigi norm on mingi 6-7 kanti siis on asi mesi ikka mesi.Teine punkt mille vastu mitteteadjad eksivad on suhkur.Üldiselt oleks kaubanduses müüdavad meed lettidelt kõrvaldatud kui mesilasi sööta suhkruga-sahharoosiga, sest õige mesi koosneb suures osas glükoosist fruktoosist jm suhkrutest, sahhariide kuni 1/10...

Soovitus ostke mesinike mett, mitte firmade mett, proovige erinevaid ja te saate aru et meel ja meel on väga suur vahe.Üldjuhul eesti meefirmade meed on eestipealt kokkuostetud asi....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu teada toidetakse mesilasi suhkruga ainult talvel(muidu on nende söögiks talvel mesi, aga seda nagu neile ei jääta)

Ja turu pealt peaks saama ikka 100%mett(päriselt), ise mul vanavanemad müüsid 3l purk=250kr(4,3 kg vist)

Oldman mõtles vist suvist meega toitmist...

Üldjuhul kogu mett ei õnnestu 100 % välja võtta ja ei võeta ka- juurde antakse suhkrulahust sügisel et põhjamaa talve suudaksid üle elada.Lõunas pole probleemi seal on ilm hea ja korjet kogu aasta...sealt ka sellised kogused ja mee erikaal on nii -1400 kg/m3 olenevalt aastaajast kui vihmane või päikeserohkesuvi on olnud, erinevused ka eri taimeliikide vahal muidugi...Nii et arvestage siis 3 liitrine purk 4,2 kg :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no kui juba mee ostu kohtade peale jutt läks, siis minu isa toob mett ühelt mesinikult, kelle mesitarude ümber 5km raadiuses pole ühtegi mürgitatud põldu. Ainult metsad põhiliselt!

Sellest paremat mett lihtsalt ei ole olemas!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no kui juba mee ostu kohtade peale jutt läks, siis minu isa toob mett ühelt mesinikult, kelle mesitarude ümber 5km raadiuses pole ühtegi mürgitatud põldu. Ainult metsad põhiliselt!

Sellest paremat mett lihtsalt ei ole olemas!!!

Tahaks ka seda mett. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul pool kilo kodus kapi peal...:o

Nädala lõpus läheb mu isa Saaremaale mulle mett tooma, aga vaevalt me kärjega mässata viitsime. Sorri! :huh:

hee mul ka isa tõi kõvasti mett ,mingi 11 liitrit ,peaks järkuma ikka väga kauaks

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mainiksin siin suhkruvaidlustele lisaks (kuna olen keemik), et see suhkur, mida oleme harjunud nimetama suhkruks, valge pudi kaanega topsis kodus laual, on sahharoos - polümeer, mis koosneb omavahel sidestatud fruktoosi ja glükoosi molekulidest. selle seedimine võtab seetõttu kauem aega, et kõigepealt on vaja sidemed lõhkuda ja siis alles saab glükoosi ja fruktoosi eraldi. loomulikult oli ka sellel õigus, kes neid kõiki suhkruteks nimetas, sest nii see ka on. sõna suhkur lihtsalt ei ütle asja kohta midagi.

mesi aga seostub mulle eelkõige kõikvõimalike ensüümidega, mis mesilastest sinna sisse saavad ja aminohapete nimekiri on seal ikka üpris pikka. kuna mul need materjalid paberitel, siis ei ole võimalik neid kahjuks siia panna.

kõikide nende kahjulikkuse juttude peale ütleks, et iga asja kohta kehtib järgmine lause: mürk oleneb kogusest. sa võid ennast tappa arseeniga sama moodi nagu ntx piimaga või kasvõi veega. iseasi, kas sa seda piisavalt tarbida suudad:P sama kehtib ka mee puhul. tean juhtumit, kus laps sai meemürgituse. täiesti reaalne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Valdav enamus müüdavast meest ongi nö. "suhkrumesi"

Suhkrumett saadakse nii, et keedetakse suhkrusiirup ning marliga kaetud purk pööratakse taru restide peale tagurpidi. Sealt käivad mesilased seda siis imemas ning töötlevad meeks.

Sellisel meetodil saadakse mesilaste tootlikkus kõvasti suuremaks, kuid halveneb "mee" kvaliteet.

Ka paljud eesti mesinikud kasutavad seda varjanti.

Üldjuhul on enamus nö vedelad meed tegelikult suhkrumesi.

Üks kasulikumaid meesorte on kanarbikumesi, mis on üldjuhul väga tugevaks kristalliseerunud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui kiiresti õige mesi siis kristalliseerub(kui aeg oleneb kogusest vms. siis tooge näitena) ja kas siis ka mee kasulikkus ka muutub kuidagi? Ise sai ostetud 1l purk mett(75kr) ja kui pool oli söödud umbes 2nädalat, siis kristalliseerus ülejäänud kõvaks valgeks massiks, seisis temperatuuril 15-20C, mis sellinne kristalliseerumine( sellise aja jooksul vms.) näitab mee kvaliteedi kohta? Ostetud on mesi Järvamaal, taluniku käest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Liigne fruktoos toob kasu asemel kahju!

Lisaks tehnilistele probleemidele piiravad puuviljasuhkru laialdast tarbimist ka temaga haakuvad terviseprobleemid. Et fruktoos imendub seedekulglast üsna aeglaselt, võib suurte puuviljasuhkru koguste söömine põhjustada seedehäireid. Põhjus: peensooles imendumata jäänud fruktoos jõuab jämesooles elutsevate bakterite toidulauale, kes selle kiiresti mitmesugusteks ühenditeks kääritavad.

Erinevalt glükoosist läheb fruktoos rakkudesse insuliini kaasabita, järelikult ei põhjusta fruktoosi tarbimine olulist insuliini vabanemist organismis.

Fruktoosi kestev ületarbimine põhjustab rasvumist. Näiteks eelmisel aastakümnendil tarbisid ameeriklased keskmiselt 37 g fruktoosi ööpäevas ja katsid sellega ligikaudu 8% organismi üldisest energiavajadusest. Tõsi, siia loetakse ka sahharoosi koostisse kuuluv fruktoos, kuid ikkagi on selline kogus liiast. Ameeriklaste ülekaalulisus pole mingi uudis...

Liigne fruktoos häirib ka maksarakkude normaalset ainevahetust, põhjustades teatud juhtudel laktaadi liigset kuhjumist verre. Samuti on kindlaks tehtud, et suurte fruktoosikoguste pidev tarbimine suurendab veres nii triglütseriidide kui ka kolesterooli hulka, mis mõlemad võivad osutuda südamehaiguste riskifaktoriteks.

Suurtele fruktoosisõpradele tuletatakse meelde, et nende igapäevane toit peab mikroelementidest sisaldama piisavalt vaske ja kroomi, vastasel korral tekivad organismis tõsised ainevahetushäired. Puuviljasuhkrust loobuma peavad inimesed, kellel on pärilikel põhjustel fruktoosi ainevahetus rikutud. Selliseid inimesi leidub küll vähe, sest tegemist on haruldaste retsessiivsete mutatsioonidega. Ühel juhul kuhjub ainevahetuses kasutamata jäänud fruktoos verre ja väljub organismist uriini koostises. Teisel juhul kogunevad fruktoosi fosfotühendid maksa ja tekitavad ohtlikke maksarakkude kahjustusi.

Copy-paste

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×