Jump to content
meesmees

Massi kaotamine

Recommended Posts

Tere,

Olen 16 aastane Noormees!

Olen umbes 173-174cm pikk ja kaalun 74,8kg

Mis on minu arust liiga palju...

Olen ennast hakkanud kätte võtma...ja jooksen iga õhtul umbes 20minutit kiires tempos...

Hakkasin sööma väherasvaseid asju...Ja üritan mitte süüa peale kella 8 õhtul...

Kas on võimalik 3 nädalaga kaodata 2-3kg?

Andke nõu palun...

Mida soovitaksite teha mul!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere,

Olen 16 aastane Noormees!

Olen umbes 173-174cm pikk ja kaalun 74,8kg

Mis on minu arust liiga palju...

Olen ennast hakkanud kätte võtma...ja jooksen iga õhtul umbes 20minutit kiires tempos...

Hakkasin sööma väherasvaseid asju...Ja üritan mitte süüa peale kella 8 õhtul...

Kas on võimalik 3 nädalaga kaodata 2-3kg?

Andke nõu palun...

Mida soovitaksite teha mul!

On muidugi võimalik :rolleyes: Ära sa väga kiires tempos ka jookse ,kui su eesmärk ei ole just võhma saamine .Rahulikus tempos joostes põletad rohkem rasvasid

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

174cm pikk ja 74kg. Oled oma arust ülekaalus???? Lausa ideaal kaal või isegi alla selle mehe kohta. Võiksid ka jooksule lisaks hantleid tõsta, et musklit juurde tuleks. Muutuma ei peaks mitte sinu kehakaalu number niivõrd kui keha koostis. Võtad kolme nädalaga 3 kg maha ja mis siis? Lähed "kena" poisina kooli 1 septembril? Varu aega ja kannatust, enne aga tee õiged otsused mis oma kehaga ikkagi peale hakata. Selles suunas arenemiseks leiad siist lehelt infot küll ja rohkemgi veel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere,

Olen 16 aastane Noormees!

Olen umbes 173-174cm pikk ja kaalun 74,8kg

Mis on minu arust liiga palju...

Olen ennast hakkanud kätte võtma...ja jooksen iga õhtul umbes 20minutit kiires tempos...

Hakkasin sööma väherasvaseid asju...Ja üritan mitte süüa peale kella 8 õhtul...

Kas on võimalik 3 nädalaga kaodata 2-3kg?

Andke nõu palun...

Mida soovitaksite teha mul!

Mina soovitaks täpsustada termineid:sa ei ole mingil juhul ülekaalus.Kui sa oma peegelpildiga rahul pole,siis on sul ilmselt rasva hulgas lihast vähevõitu, :)

Et küsid nõu ...

vat siin kommenteeris su postitust hr.Kalmus.Pöördu ntx tema poole.Mõõduka tasu eest saad nii treening- kui söögikava.

btw,sinu asemel ma nii väga rasvavastasele võitlusele ei rõhuks,vaata parem,et süsivesikutega ei liialdaks.Ja parem pöördu asjatundja poole,nagu ütlesin.

Kooli alguseks enam vast erilisi muutusi välimuses sa ei saavuta,a-aga aastavahetuseks võib juba ehk hakata midagi joonistama ...

ja paari aasta pärast kaalud ntx 84kg ja sul ei tule pähegi mõte,et oleksid ülekaalus, :rolleyes:

Muudetud kasutaja daemonium poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×