Jump to content
Aken

Lemmik valgurikas toode

Recommended Posts

Hästi tehtud lôhet vôiks hommikust -ôhtuni laadida. Ka tuunikala on maitsev eriti kohupiima & tomatisalatiga... Kala on lihtsalt häää... :)

Sa räägid tõtt,soolalõhe on tõesti väga 5+ :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No lihad on head, kana ja kala eriti. Varem ostsin peale trenni neid kuivatatud lihasid (mingi raw beef vms), kus oli päris palju valku aga samas oli see hästi kallis. Valgu sheiki vihkan B)

Muudetud kasutaja Kreks poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen viimasel ajal rikkaks saanud ja raha kulutanud paljude kallimate toitude peale.

Ja juba kuu aega olen söönud õhtuooteks krevette või vähisabasid.

Need on makramaitselised asjad, soolvees, või marinaadis, mis on soolata.

Ma linki kahjuks ei leia, aga need on Vici tooted kõik minu meelest, ja praegu laual on ka ntx selline oode ootamas:

Vici Krevetid Soolvees,

neto 200g (sh krevette vähemalt 100g, ülejäänud 100g siis soolvesi),

toiteväärtus 100 gr kohta:

energiat 109 kcal,

valku 24g,

sv 0.62 g,

rasvu 1.2g,

parim enne: 27.09.2007

See maksab 38 krooni. samapalju vähisabasid maksab 34 kr, aga vähisabades oli mäletamistmööda nõks vähem valku, ca 18g. Eks vähisaba on siiski lihas kui selline, aga krevett kui selline valguloom, sestab ka valgu konsentratsiooni erinevus. Muidu olen lugenud, et krevetid pidid kolesterool isuhtes halvad olema nagu ka munakollane, aga noh, usun, et natuke munakollast ja natuke krevette ei tapa kedagi.

Et nõks kallis see vast on, ca 35 kr 24 g valgu peale panna, aga vahelduseks mõnda aega on see maitsev igatahes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siit tuleb välja kanaliha populaarsus.Niisiis,ma sooviksin teada,milles seisneb siis nii suur kanaliha populaarsus,kas ainult väikeses rasvasisalduses,või siis paneb ta anaboolsed protsessid paremini käima kui näiteks sealiha?

Sest,olgem ausad,maitse poolest kanaliha sea- ega veiseliha ei löö

minu jutt tõenäoliselt tundub enamusele täielik jama.. agas siiski.,.

siga on tark ja intelligentne loom. ta tunneb ära kui teda tapma hakatakse..palju on juhuseid, kui siga "tapmis päeva" eel ei söö. ehk siis... siga on stressis.. sealiha süües kandub see stress inimesele...

eks millegi põhjal siiski on tulnud ütlus, et ära söö liha, liha teeb vihaseks.

ma muidugi ei kutsu üles taimetoitlusele, kuna ei pea taimetoitlust õigeks...

olen ise ka liha sööja... eelistan kanafileed...

hästi tehtud kana on sealihast ikka tunduvalt maitsvam B) ja soolalõhe võiksin ka lõputult süüa..

kana ja kala eelis on muidugi ka see, et seal vähem rasva.

aga see võib olla minu kui naisterahva arvamus!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
minu jutt tõenäoliselt tundub enamusele täielik jama.. agas siiski.,.

siga on tark ja intelligentne loom. ta tunneb ära kui teda tapma hakatakse..palju on juhuseid, kui siga "tapmis päeva" eel ei söö. ehk siis... siga on stressis.. sealiha süües kandub see stress inimesele...

eks millegi põhjal siiski on tulnud ütlus, et ära söö liha, liha teeb vihaseks.

ma muidugi ei kutsu üles taimetoitlusele, kuna ei pea taimetoitlust õigeks...

olen ise ka liha sööja... eelistan kanafileed...

hästi tehtud kana on sealihast ikka tunduvalt maitsvam B) ja soolalõhe võiksin ka lõputult süüa..

kana ja kala eelis on muidugi ka see, et seal vähem rasva.

aga see võib olla minu kui naisterahva arvamus!

Üks põhjus , miks kala peab sööma, ongi kala rasva sisaldus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah,kui siga tunneb ohtu,siis tema kehas tekivad stressihormoonid,mis teatavasti ei mõju hästi liha maitsele,samuti,nagu liinu mainis,võib see stressihormooni lihas säilida ja kutsuda inemises analoogset efekti,nagu ta toimib sea puhul.Seega,teen ma siin kokkuvõte:iga koduloom on kasvanud vangistuses ja seega ka stressitingimustes ning seetõttu ei saa tema liha mõjuda kunagi nii hästi,kui metsloomaliha.Parim valguallikas on metsloomaliha!!!!!

P.S:hetkel on metsloomade arv meie vabariigis laes,mõnede loomade arvukus on hetkel koguni ajaloo kõrgeim.Seega,püss kätte ja metsa!!!!!!111 B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tekkis väike küsimus ka...

Avastasin täna omale päevamenüüd kokku ostes, et halvaas on täitsa märkimisväärne kogus valku, süsivesikut ja rasva.

Tundus vägagi sobilik kohupiima juurde ja paningi üheks palaks nad kokku. Purustasin lihtsalt 100g halvaad 250g Tere rasvata kohupiimaga kokku. Päris hea pala tuli! B)

Aga siit ka küsimus tarkadele: millest see valk seal sees tuleb? Mingi osa halvaast piima? ...Kahjuks viskasin juba paki ära, seega pealt lugeda enam ei saa ja enne ei mõelnud sellele. Samuti, kas halvaas olev rasv peaks olema enamjaolt kasulik rasv pähklitest? ...Enda imestuseks avastasin, et seal ei olnud sugugi palju süsivesikut.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
iga koduloom on kasvanud vangistuses ja seega ka stressitingimustes ning seetõttu ei saa tema liha mõjuda kunagi nii hästi,kui metsloomaliha.Parim valguallikas on metsloomaliha!!!!!

Metslooma liha sisaldab ka kordades rohkem kreatiini kui kodulooma oma. B)

Samuti sisaldab metslooma liha rohkem valku ja vähem rasva:

sealiha (100 g):

- 261 Kcal, 21 g rasva, 17 g valgud, 0 g süsivesikud, 0 g kiudaineid

veiseliha (100 g):

- 185 Kcal, 12 g rasva, 20 g valgud, 0 g süsivesikud, 0 g kiudaineid

põdraliha (100 g):

- 232 Kcal, 11 g rasva, 26 g valgud, 0 g süsivesikud, 0 g kiudaineid

metssealiha (100 g):

- 155 Kcal, 4 g rasva, 28 g valgud, 0 g süsivesikud, 0 g kiudaineid

ehk siis... siga on stressis.. sealiha süües kandub see stress inimesele...

eks millegi põhjal siiski on tulnud ütlus, et ära söö liha, liha teeb vihaseks.

Ma ühe "teooria" järgi isegi usun seda, et liha teeb nö. vihaseks, aga see pole seotud sellega, et siga stressis on tapmise ajal (ja võibolla lisaks ka kogu eluaja jooksul)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tekkis väike küsimus ka...

Avastasin täna omale päevamenüüd kokku ostes, et halvaas on täitsa märkimisväärne kogus valku, süsivesikut ja rasva.

Tundus vägagi sobilik kohupiima juurde ja paningi üheks palaks nad kokku. Purustasin lihtsalt 100g halvaad 250g Tere rasvata kohupiimaga kokku. Päris hea pala tuli! B)

Aga siit ka küsimus tarkadele: millest see valk seal sees tuleb? Mingi osa halvaast piima? ...Kahjuks viskasin juba paki ära, seega pealt lugeda enam ei saa ja enne ei mõelnud sellele. Samuti, kas halvaas olev rasv peaks olema enamjaolt kasulik rasv pähklitest? ...Enda imestuseks avastasin, et seal ei olnud sugugi palju süsivesikut.

Halvaa on ju tavaliselt pähklist või mandlist tehtud, niiet sealt see valk tulebki. Jaa, taimed sisaldavad ka valku, rahvas.

Aga endale meeldivad sealiha, veiseliha (mida küll just iga päev endale lubada ei saa), piim (2,5%), muna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Metslooma liha sisaldab ka kordades rohkem kreatiini kui kodulooma oma. B)

Samuti sisaldab metslooma liha rohkem valku ja vähem rasva:

metssealiha (100 g):

- 155 Kcal, 4 g rasva, 28 g valgud, 0 g süsivesikud, 0 g kiudaineid

Ja kusjuures, metssea liha on ka päris maitsev, nagu kodusea oma ;) . Oleks ainult koguaeg võtta seda liha kuskilt.

Aga endale meeldib Farmi rosinatega lahja kohupiim, eriti peale trenni. Selle toitainete sisaldus 100-s grammis on järgmine : 15,7g valku 14,9 g süsivesikuid ja 0,4 g rasva. Sellessuhtes peaks peale trenni sobima ka, et taastumiseks süsivesikuid sees. Ja siis muidugi kanafilee ja kanamunad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nimekirjast puudub õlu. Ilma õluta on pizza mõtetu või vähemalt poolik maitseelamus.

no lasen ka vahel õlut.

aga pizza coca colaga on kah väga hea.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sul on järelikult kehv valk :rolleyes: siis ei lähe tõesti ehk alla ...

Ei ma ei ütleks , et mul on kehv valk :P Aga kohupiim koos jogurtiga lüpsab iga valgusheigi ära :o :o

Enam ei tarvita üldse valku...Ei näe veel mõtet :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei ma ei ütleks , et mul on kehv valk :) Aga kohupiim koos jogurtiga lüpsab iga valgusheigi ära :P:o

Enam ei tarvita üldse valku...Ei näe veel mõtet :rolleyes:

Ma ka siin mõtlesin natuke.... et vesi on ka mõttetu, üldse ei tarbi enam.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ka siin mõtlesin natuke.... et vesi on ka mõttetu, üldse ei tarbi enam.

Mul ei ole veel valgusheigist erilist kasu...ma olen ainult paar aastat tegelenud ja ma ostan selle raha eest parem endale midagi paremat :rolleyes: Ma usun jah , et tegijad juba ilma sheigita ei saa , aga mina saan :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõik on jällegi maitse asi - mulle sheik maitseb ja ma saan vajaliku koguse valku kätte odavalt ja ilma suurema ponnistuseta. NB ! Ma söön lisaks sellele hästi :rolleyes: neiuga kahe peale läheb 10 000 krooni kuus toidule - nagu me just kalkuleerisime.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõik on jällegi maitse asi - mulle sheik maitseb ja ma saan vajaliku koguse valku kätte odavalt ja ilma suurema ponnistuseta. NB ! Ma söön lisaks sellele hästi :rolleyes: neiuga kahe peale läheb 10 000 krooni kuus toidule - nagu me just kalkuleerisime.

:P

10 tonni kahe inimese peale :) Ossa vana :P mul läheb mingi 3 tuhat enda peale :o ja minu arust on see juba päris palju :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:P

10 tonni kahe inimese peale :) Ossa vana :P mul läheb mingi 3 tuhat enda peale :o ja minu arust on see juba päris palju :o

See pole midagi, minul läheb kuskil 1000-1300, aga sõbrannal üldse 800.- :rolleyes:

Muudetud kasutaja Angel-liis poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×