Jump to content
erik182

Nitrix !

Recommended Posts

Kle ma just purgilt vaatasin et kes on üle 200LBS(90kg) need peavad võtma 3x4 tabletti päevas, nii et sina oleksid pidanud samuti nii tegema. Vb sellepärast polnud ka erilisi tulemusi ?

Kõik võib olla, kuid see 3 tbl päevas vaevalt midagi muudaks. Igaljuhul ei lähe toote reklaam küll tegelikkusega eriti kokku. Mõju on, aga mitte selline nagu seal kirjas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõik võib olla, kuid see 3 tbl päevas vaevalt midagi muudaks. Igaljuhul ei lähe toote reklaam küll tegelikkusega eriti kokku. Mõju on, aga mitte selline nagu seal kirjas.

Jep selles suhtes on sul õigus et tekst on palju lubav, aga suure purgi sa ise manustasid ? 180 ? 360 ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tahaks ise ka teada saada :)

Aga üks asi on küll absurdne, mis seal all kirjutatakse...nimelt see allpool vöö värk :)

Ei tea mis seal juhtub siis, tulevad ka jämedad veresooned ? x)

mu vend tarbib seda ja juba 2 purk käsil ja on öelnud, et toimib küll mingil määral, alguses võttis lausa katuse sõitma. Aga jh see allpoolvöö värk.... pidi kah mingil määral paika pidama, mitte, et ma ise tarbiks seda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mu vend tarbib seda ja juba 2 purk käsil ja on öelnud, et toimib küll mingil määral, alguses võttis lausa katuse sõitma. Aga jh see allpoolvöö värk.... pidi kah mingil määral paika pidama, mitte, et ma ise tarbiks seda.

Kellel võtab katuse sõitma, kellel läheb sõiduks allpool vööd. :)

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×