Jump to content
Arnold

IFBB nädala uudised! Viimati täiendatud 13.07.07

Recommended Posts

Klassikalise kulturismi uued kategooriad !

Visit My Website

Siit leiad ka kõike muud huvitavat.

Mida arvate klassika uutest kategooriatest ?

Hmmm.

See on küll hea uudis. Loodetavasti tuleb tulevikus kategooriaid veel juurdegi, sest huvi asja vastu on suur. Ma ise olen ju erinevatel võistlustel olnud 175-176 cm. Nii et mõõtmise ja kaalumise päeval selguks alles, millisesse kategooriasse ma sobiksin. Loodan, et klassikalises kulturismis hakatakse ka rohkem rahvast sõelale võtma. :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üle 190 meestel +9 lubatud ehk seega Kalmusel 102kg. Ma ütleksin, et täiesti reaalne teha, viimased paar kilo läheb vee arvelt ja pole probleemi, samas arvan ,et nende seas oleks lööki küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Head uudised. Nüüd ei tohiks kaalu saamisega küll probleeme tekkida: 177 cm = max. 83 kg. Saab veel isegi natuke lihast kasvatada:-)

Samas tähendab see ka seda, et pikemad klassikud (üle 175 cm), muutuvad ka juba parajateks jõmmideks, nii et tihe dopinukontroll oleks samuti hädavajalik!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Head uudised. Nüüd ei tohiks kaalu saamisega küll probleeme tekkida: 177 cm = max. 83 kg. Saab veel isegi natuke lihast kasvatada:-)

Samas tähendab see ka seda, et pikemad klassikud (üle 175 cm), muutuvad ka juba parajateks jõmmideks, nii et tihe dopinukontroll oleks samuti hädavajalik!

Olen sinuga 100% ühel meelel! Eile vaatasin viimaste euroopakate pilte ning arvatavasti tuleb tihedam rebimine just 175-180 cm meeste kategoorias ja sealsed jõmmid võivad selle +6 kg-ga päris suurteks paisuda. Ilmselt jään ikka -175 cm meeste klassi, sest 176 cm olen kätte saanud suurte pingutuste tulemusena, aga kui ma vabalt seisan, siis olen umbes 174 cm nagu eileõhtused katsetused näitasid :P

Suurem dopingukontroll oleks hädavajalik mitte ainult klassikas vaid ka tavalises kulturismis.

Muudetud kasutaja vend vähk poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×