Jump to content
kairito

Targad kaalud, mille peale astuda

Recommended Posts

On mõte osta koju see nn. tark kaal, mis ütleb ära su KMI ja rasva% ja kas kaotad lihast või rasva jne. jne......Kuid, kes teab, kuda see kaal seal nurgas nii tark on ja teab, mille arvelt ma just praegu kaotan kilosid ja kuidas ta rvutab mu rasva% kehas? >Ma ju kõigest seisan ta peal......:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Keha elektrijuhtivuse abil. Need ei ole väga täpsed, ent kui kaalud samades tingimustes (näiteks alati hommikul enne sööki, peale wc's käimist, ilma riieteta) siis muutust saab selle abil üsna mõistlikult jälgida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest trehvi

Ma lisaks veel, et need kaalud ja käes hoitavad vidinad ei saada elektri impulssi siiski mitte läbi keha vaid jalast jalga või siis käest kätte. Tervet keha ei ole need võimelised mõõtma. Palju on juhuseid kus madala rasvaprotsendiga inimesel mõõdavad need ´targad kaalud´ 20 protsenti :D Tanita on vast tuntuim bränd, aga ikkagi ei soovita.

Endal on selline vidin nagu AccuMeasure mida saab kodus kasutada :D Natuke harjutamist ja on käpas kuidas täpselt mõõta. Mõõdan kindlal ajal ja kindlal päeval, siiani on tulemused olnud head va kui keha on vett sisse tõmmanud (nagu naised ikka mõniaeg) :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu tark kaal näitas enne mu sünnipäeva rasvaprotsendiks 23 ja nüüd näitab 25. Samas see pekimõõdumasin, mida käes hoitakse, näitab 16. Mine võta kinni, kumb luiskab.

Muide, kui ma kassi kaalun (kass süles - mina kassita = kassi kaal), siis näitab 11. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu tark kaal näitas enne mu sünnipäeva rasvaprotsendiks 23 ja nüüd näitab 25. Samas see pekimõõdumasin, mida käes hoitakse, näitab 16. Mine võta kinni, kumb luiskab.

Muide, kui ma kassi kaalun (kass süles - mina kassita = kassi kaal), siis näitab 11. :)

Kas sa seda ka mõõtsid palju oli kassil rasvaprotsent?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ostsin endale koju suht odava mudeli "targast" kaalust, tootja nime praegu ei mäleta. Ostsin ka kingiks täpselt sama aparaadi, üks näitab minu puhul 17%, teine 25%, trennis käest mõõtmise vahend näitas 13%. Samal ajal naisterahva reziimis näitab elukaaslasel mõlema kaalu peal sarnast numbrit.... niiet täpset numbrit pole lootustki teada saada.

Aga kui oled ühe hesburgeri megaeine või big tasty ää õginud, siis näitab hommikuks suuremat rasva% küll... seega midagi ikkagi näitab :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas keegi seletaks mulle, milleks üldse selle numbri teadmine vajalik on? Ise jälgin enesetunnet ja peegelpilti ning pole veel aru saanud, milleks mulle mingi mitmesajakroonine vidin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas keegi seletaks mulle, milleks üldse selle numbri teadmine vajalik on? Ise jälgin enesetunnet ja peegelpilti ning pole veel aru saanud, milleks mulle mingi mitmesajakroonine vidin.

Sest mõni tahab teada palju tal enda kehakaalu(lihase kõrval) juures ka rasva leidub :) Kuigi ise ka ei poolda selliseid VIDINAID :P

Kui tõega võistleks ja värki ja tahaks enda keha rasvaprotsenti teada siis käiksin spordiarsti juures ära, seal pidi see üsna täpne tulema vist. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×