Jump to content
bull farm

Naiskulturistid...

Recommended Posts

ega kell sees kiiremini tiksuma ei hakka jah... mõnele meeldivad kriipsud, mõnele kurvid :angry: mõni vaatab ääsi mõni vaatab ghettobooty-it :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et kui isegi geenidega pole rinda antud, siis ei ole ka teie jaoks naine? :angry:

asi on maitses kellele saku kellele a.le coq mulle lihtsalt meeldivad rinnakamad naised ... see ei tähenda et kõigile meeldib ... avaldasin oma arvamust ... nagu et kui tänaval kõnnivad 2 täiesti võrdset naist (ainukese erinevusega rinna ümbermõõdus) siis pilk jääb pidama rinnakamal .... aga see olen kõigest mina :angry::)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
minumeelest naistele selline trenn ei sobi. See ei ole enam ilus. :angry:

Trenn tekitab lihaseid, aga näojooned tulevad lisanditest. On lisandeid, mis tekitavad rohkem mahelikke tunnuseid rohkem, kui teised lisandid. Lugesin just hiljuti, et paljud tõsiharrastajad naised valivad teadmatusest ja piisava raha puudusest just sellisedl isandid, mis muudavadki eriti mehelikeks - näojooned, karvad kehal, hääl jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Trenn tekitab lihaseid, aga näojooned tulevad lisanditest. On lisandeid, mis tekitavad rohkem mahelikke tunnuseid rohkem, kui teised lisandid. Lugesin just hiljuti, et paljud tõsiharrastajad naised valivad teadmatusest ja piisava raha puudusest just sellisedl isandid, mis muudavadki eriti mehelikeks - näojooned, karvad kehal, hääl jne.

missa keerutad - steroidid noh! seadusega lubatud toidulisandid sellist jama ei tee..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×