Jump to content
bull farm

Naiskulturistid...

Recommended Posts

meessoost isikud käivad aeroobika trennis,seda vaatavad osad mehed naised pölglikult. et mis see sinu asi mis ta teeb? vaatad ja pilkad neid naisi aga samas mees vöibolla käib L..-des ,et need tüdrukud tip -top,nojah väljastpoolt ainult

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no kogu see krt sajand on nagu freak show... gayd tulevad kapist välja, gay abielud, bi-suhted.. miski pole enam tabu.

ja no mis puutub sellesse, et igal alal on oma kummardajad siis toon drastilise näite, et zoofiile on ka tuhandeid, see seda vastuvõetavamaks ei tee.

dont get me wrong... ma olen tolerantne aga siiski klassik, st hukka otseselt ei mõista aga takka ka ei kiida :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No ma ei tea, ju nägu oli neil ikka enne ka midagi taolist....totaalselt ei saa ju muutuda või mis? Eks testo tekitab muidugi mehelikkust näkku ka.

Kehad on väga ok ja mul ei oleks küll selle vastu midagi kui kasvõi pooltki selline välja näha :)

ma kaldun arvama, et Marko eelistab Sind sellisena just - pehme, armsa ja soojana :D

minu silmis oled Sina küll vähemalt õigel teel, keeping fit but not going crazy :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No ja kas ma olen kole siis või? :) Eesmärk/unistus vb küll jah, aga selliseks ikka ei saa, ple niipalju eelsoodumust ja raha :D

Sa ei ole kole - aga Sa pole ka kulturist :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No ja kas ma olen kole siis või? :) Eesmärk/unistus vb küll jah, aga selliseks ikka ei saa, ple niipalju eelsoodumust ja raha :D

Sa ei ole ju ometi selline. Aga kui oleksid selline, nagu seal pildil, siis ma ütleks küll, et kole. Praegu aga mitte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aktivist sai hunniku komplimente nüüd :) sära naine, sära! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paha ja kole ja misiganes...ega see mõni missivõistlus ole, et nägude üle arutate. Musklid loevad ju. Olge rahulikud ja hingake nüüd sügavalt sisse,- Eestimaa pinnal ükski sellistest teile ligi ajama nagunii ei hakka... Ja mis puutub mehe moodi välja nägemisse, siis mehed, vaadake ise peeglisse, või noh ok, vaadake mehi kes näiteks tänaval vastu tulevad-- enamus kipuvad sinna feminiinsuse poole kalduma ju (lai tagumik, rippuvad tissid, babyface, ... :D ) Kus on jäänud mehelikkus?

Of course ei saa naine, kes jõusaalis meestega võidu rauda rebib ja kolossaalseid raskusi üles vinnab, juba oma olemuselt üdini naiselik olla. Tibi ju sedasi ei teeks? Murrab küüne ära vms äkki... :D (Väike vahemärkus siia--miks Revalis naisi üldse ei käi?)

Ja nüüd marss saali trenni tegema, aitab lobast. Mina igatahes lähen :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Paha ja kole ja misiganes...ega see mõni missivõistlus ole, et nägude üle arutate.

Teemaalgataja tahtis just nimelt nägudele tähelepanu pöörata, mitte nii väga lihastele: Naiskulturistid..., täitsalõpp on näod :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
njah enamik on liiga meheliku näoga et saaks õelda ilus,kuid 1 naine jäi mulle siiski silma: Melissa Dettwiller kes käiks sinna pehme, soe, armas ja mõnus kategooriasse.

Hakkab looma juba... tähendab moonduma, mõned aastad veel ja mehelik ilme olemas :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Paha ja kole ja misiganes...ega see mõni missivõistlus ole, et nägude üle arutate. Musklid loevad ju. Olge rahulikud ja hingake nüüd sügavalt sisse,- Eestimaa pinnal ükski sellistest teile ligi ajama nagunii ei hakka... Ja mis puutub mehe moodi välja nägemisse, siis mehed, vaadake ise peeglisse, või noh ok, vaadake mehi kes näiteks tänaval vastu tulevad-- enamus kipuvad sinna feminiinsuse poole kalduma ju (lai tagumik, rippuvad tissid, babyface, ... :D ) Kus on jäänud mehelikkus?

Of course ei saa naine, kes jõusaalis meestega võidu rauda rebib ja kolossaalseid raskusi üles vinnab, juba oma olemuselt üdini naiselik olla. Tibi ju sedasi ei teeks? Murrab küüne ära vms äkki... :D (Väike vahemärkus siia--miks Revalis naisi üldse ei käi?)

Ja nüüd marss saali trenni tegema, aitab lobast. Mina igatahes lähen :)

Näod nägudeks, :D aga sellega kaasneb igahommikune habemeajamine ja naiste WC - s käimise keeld. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Einoh ega siis kõik naised selliseks kah lähe. Eks neil vast ongi kergelt selline jõulisem nägu juba eelnevalt olemas. olen näinud palju pilte, kus naistel on ikka mõnusad lihased ja näod ka täitsa vinkvonk

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Of course ei saa naine, kes jõusaalis meestega võidu rauda rebib ja kolossaalseid raskusi üles vinnab, juba oma olemuselt üdini naiselik olla. Tibi ju sedasi ei teeks? Murrab küüne ära vms äkki... :)

Küsimus ei ole siin üldsegi üdini naiseks olemises, vaid pigem selles, et nad on üdini mehelikud. Nende puhul ei saagi enam naiselikkusest rääkida - see oleks diskussiooni vägisi teise äärmusse viimine.

Mul kusjuures ei ole midagi lihaseliste naiste vastu. Vt seda linki, lausa kaunitar:

http://images.google.com/imgres?imgurl=htt...l%3Den%26sa%3DG

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
(Väike vahemärkus siia--miks Revalis naisi üldse ei käi?)

Mina käin Revalis ja pikad küüned on mul ka, aga tugevad :)

Muudetud kasutaja hehee poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Küsimus ei ole siin üldsegi üdini naiseks olemises, vaid pigem selles, et nad on üdini mehelikud. Nende puhul ei saagi enam naiselikkusest rääkida - see oleks diskussiooni vägisi teise äärmusse viimine.

Mul kusjuures ei ole midagi lihaseliste naiste vastu. Vt seda linki, lausa kaunitar:

http://images.google.com/imgres?imgurl=htt...l%3Den%26sa%3DG

Mulle meeldib Aktivist kaaa .... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ja jõudsimegi kogu teemaga samasse kohta mis esilehel rääkisime: kõik on maitse küsimus, ühele ahv teisele nunnu. Ühele suur ja tugev ja lihaseline, teisele vastikult kõva jne jne :) Ühele meeldib "lõigatud" kulturist, teisele kõhuga jõumees (kellel ma ütleks, et pole teps mitte väiksemad lihased)

meestel sama asi.. eks oleneb ju, mis paneb südame tiksuma :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arvamust võib avaldada, aga suht mõtetu vaielda sellisel teemal.

Need ajad on möödas kus pidi aint ühtemoodi mõtlema .. ja tõenäoliselt tulevikus ees, mil oleme kõik kloonitud :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×