Jump to content
daman

Pööraselt vale ja kirutud aeroobne treening

Recommended Posts

Ja sellele täienduseks ma tooks veel sellise asja, et me sõbraga mõõtsime oma löögijõudu selle löögijõu mõõtmise asja peal, ma olen peaaegu aasta juba jõusaalis käinud ja tean, et ma olen igas asjas temas tugevam, me oleme koos jõusaalis käinud, aga mina kaalun natuke alla 80kg ja lõin midagi natuke üle 600kg, aga tema kaalub 95kg ja tema lõi 800kg, see 95 pole lihasmass vaid suuremas osas pekk.Siis ta peale seda ütles mulle, et ma võin jõusaalis tugevam olla, aga löömisel loeb siiski mass.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
e-ee ...

ma vaidleks vastu,et pekikihist kasu pole.Toetuda saan siiski vaid omaenese kogemusele.Toon näiteks küki.

Mõned aastad tagasi tegin kükki 5X255kg.Kaalusin siis ~160kg.Ja tegemist oli täiesti korrektse täiskükiga.Hetkel on jõukohane aaga vaid 8X180kg.Kaal on ~110kg.Tõsi,eelmine aasta oli tõsine selja-jama(arst keelas igasuguse kangitrenni üldse ära ...) aga ainult selja kaela siukest taandaregut kah ei aajaks.Samas on igasugu hack-kükkide,jalgade sirutamise trenazhööril etc tulemused kogu aeg paranenud.Tol ajal olin ise kah veendunud,et ega pekist mingit kasu pole,mida kiiremini lahti saab,seda parem.Nüüd tuleb nagu välja,et päris nii see vist ei olegi ...

Tglt oli pekist lahti saad muidugi kewl ja tore,a krt,kangesti tahaks veel normaalsete raskustega treenida , :P

Loogiline, jalad kõht pekkis siis istud selle pekikuhja otsa ja viskab nagu kummipallipealt ülesse tagasi. Selles on sul õigus. Aga ega lihas siis rohkem tööta. Olen kindel , et praegu saab sul lihas 180kg rohkam vatti kui siis 225kg-ga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas löömisel ei loe pigem tehnika ja kiirus?

Arvan et kui natuke harjutada siis saaks kindlasti sama löögijõu.

Muudetud kasutaja rantel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas löömisel ei loe pigem tehnika ja kiirus?

Arvan et kui natuke harjutada siis saaks kindlasti sama löögijõu.

loeb, aga mass loeb ka.

pane kuskil ligikaudu pooleks mõlemad.

aga see 95kg mees võiks õiget tehnikat kasutades veel kõvemini lüüa.

löögijõud sõltub impulsist, mis tuleb jalast alates ja lõpetab siis rusikas (õige tehnikaga) ja impulss, nagu füüsikud mäletavad, sõltub ka massist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
loeb, aga mass loeb ka.

pane kuskil ligikaudu pooleks mõlemad.

aga see 95kg mees võiks õiget tehnikat kasutades veel kõvemini lüüa.

löögijõud sõltub impulsist, mis tuleb jalast alates ja lõpetab siis rusikas (õige tehnikaga) ja impulss, nagu füüsikud mäletavad, sõltub ka massist.

väike täpsustus: löögijõud (jõud kui füüs. suurus) sõltub ikka impulsi muutumise kiirusest, kuid löögienergia (kineetil. energia kui suurus) sõltub küll impulsi väärtusest.

Kuid ülal toodud nö löögijõu väärtused kg'des (tegelik ühik kgf) sõltuvad kiirendusest, mida saavad aga anda ainult lihased. Ja kui lööki rakendada 1kg võrra rohkem lihast, annab see löögijõule kindlasti rohkem juurde, kui 1kg liha asemel rakendada sinna sama palju "pekki" (aga see kõik nii teoreetiline)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
loeb, aga mass loeb ka.

pane kuskil ligikaudu pooleks mõlemad.

aga see 95kg mees võiks õiget tehnikat kasutades veel kõvemini lüüa.

löögijõud sõltub impulsist, mis tuleb jalast alates ja lõpetab siis rusikas (õige tehnikaga) ja impulss, nagu füüsikud mäletavad, sõltub ka massist.

Tõsi ta on,mass annab löögijõudu juurde.Olen ise ka umbes nii 95 kilo raske ja kui ma võrdlen enda lööki endast kergemate meestega,kes suruvad samapalju,siis löök on mul palju tugevam.

Ka kuuli tõukan ma neist enam. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×