Jump to content
kivikass

sportlik vennapoeg

Recommended Posts

Kuidas käituksid Sina, kui leiad fitness.ee foorumist oma vennapoja, kelle pole aimugi sinu olemasolust (tõenäoliselt pole aimu ka tema isal, vanaisa teab aga ei tunnista).

Tänapäeval on väga lihtne end oma sugulaste tegemistega interneti teel kursis hoida, aga olen kogu teadliku elu tahtnud oma isaga kohtuda näost näkku (ja miks mitte ka oma venna (ehk´siis poolvenna) ja tema pojaga). Veri lihtsalt on paksem kui vesi.

Kuidas reageerikisd kui saaksid emalili sinust 10 aastat vanemalt "tädilt"? Või millised oleksid soovitused olukorra lahendamiseks st. isaga kohtumise korraldamiseks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui lugeda vahva sõdur Švejki juhtumisi, siis seal on öeldud, et daami soove tuleb lugeda tema silmadest.

Švejk on kahtlemata klassik, aga piisab t'iesti kui lugeda minu kirjapandud soove (ju ma siis pole piisavalt daam).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa tahad julgustust, et viia läbi see, mida Sa teha tahad? Sa teed seda ju nagunii, hoolimata kõigist võimalikest vastustest siin või kusagil mujal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul oli omal mõni aeg tagasi sarnane olukord.Nimelt ma teadsin kogu aeg ,et mul on poolvend,aga poolvend minust ei teadnud.nüüd isa viis meid lõpuks kokku ja oi kus oli pidu,mitu päeva pärast seda pidin sööma söetablette :ph34r: Nüüd ma enam ei joo,juba kuu aega karske. ;)

Muudetud kasutaja matti poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sa tahad julgustust, et viia läbi see, mida Sa teha tahad? Sa teed seda ju nagunii, hoolimata kõigist võimalikest vastustest siin või kusagil mujal.

ei taha julgustust, julgust on piisavalt :ph34r: . ei taha seda läbi viia iga hinna eest, stiilis, et visati uksest välja tulen aknast tagasi. Tahaks asja teha nii, et kõigil osapooltele oleks see kohtumine meeldiv. seepärast huvitavad just konkreetsed arvamused, et aru saada, kuivõrd avatud inimesed on. Kas sellise info teada saamisel saadetakse kohe kuhugi ebameeldivasse kohta või on inimesed piisavalt avatud, et asja uurida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ei taha julgustust, julgust on piisavalt :ph34r: . ei taha seda läbi viia iga hinna eest, stiilis, et visati uksest välja tulen aknast tagasi. Tahaks asja teha nii, et kõigil osapooltele oleks see kohtumine meeldiv. seepärast huvitavad just konkreetsed arvamused, et aru saada, kuivõrd avatud inimesed on. Kas sellise info teada saamisel saadetakse kohe kuhugi ebameeldivasse kohta või on inimesed piisavalt avatud, et asja uurida.

Inimesed on äärmiselt erinevad. Kaalu põhjalikult olemasolevat infot ja kavandatavaid samme.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ei taha julgustust, julgust on piisavalt :ph34r: . ei taha seda läbi viia iga hinna eest, stiilis, et visati uksest välja tulen aknast tagasi. Tahaks asja teha nii, et kõigil osapooltele oleks see kohtumine meeldiv. seepärast huvitavad just konkreetsed arvamused, et aru saada, kuivõrd avatud inimesed on. Kas sellise info teada saamisel saadetakse kohe kuhugi ebameeldivasse kohta või on inimesed piisavalt avatud, et asja uurida.

Üks asi on praegu end sarnasesse olukorda kujutleda ja Sulle oma arvamus öelda, teine asi on reaalselt selles olukorras olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas reageerikisd kui saaksid emalili sinust 10 aastat vanemalt "tädilt"?

see kohe mitte ei ole kohane,kui see teade meilitsi tuleb ja nii tundubki jutu järgi et eile umbes saanud teada antud isikust.näost näkku jah ikka parem seda öelda.kas siis mingi ostu või müügi kuulutusele reageerid ja nii see läheb,kui sa oled muidugi kindel ,et sa tahad ikka oma isaga kokku saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üks asi on praegu end sarnasesse olukorda kujutleda ja Sulle oma arvamus öelda, teine asi on reaalselt selles olukorras olla.

Loomulikult, ega ma ootagi siit foorumist mingit Ülimat Tõde. See on rohkem selline pilootküsitlus :ph34r: .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
see kohe mitte ei ole kohane,kui see teade meilitsi tuleb ja nii tundubki jutu järgi et eile umbes saanud teada antud isikust.näost näkku jah ikka parem seda öelda.kas siis mingi ostu või müügi kuulutusele reageerid ja nii see läheb,kui sa oled muidugi kindel ,et sa tahad ikka oma isaga kokku saada.

oma isa isikust olen teadlik juba peaaegu 34 aastat ;). Ise olen arvanud, et näost näkku selline sunnitud kohtumine ei pruugi teisele poolele küll väga meeldiv olla.

Kas ma olen kindel... no millegipärast (veri on paksem kui vesi vist) ma ikka mõtlen sellest. Arvestades eesti meeste keskmist eluiga on isa juba küllaltki eakas (loodetavasti) ja mingil hetkel võin ma lihtsalt kahetseda, et ma ei julgenud seda sammu ette võtta.

ja mulle tundub, et lapselapsel on oma vanaisa "tempudesse" kergem avatumalt suhtuda näiteks pojal?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kuidagi teema läheb käest ära........ et umbes poiss ise siis teatab sa selline kui olemas?!! naised......... räägi natuke enda emast,kui ta elus? et temaga natuke räägitud sel teemal ? kas suurem kannataja ei pruugi olla su oma ema ,kui elus?

Muudetud kasutaja builder poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kuidagi teema läheb käest ära........ et umbes poiss ise siis teatab sa selline kui olemas?!! naised......... räägi natuke enda emast,kui ta elus? et temaga natuke räägitud sel teemal ? kas suurem kannataja ei pruugi olla su oma ema ,kui elus?

küsimus oli, et kuidas reageeriksid kui kuskilt ilmuks välja senitundmatu tädi või õde? huvitavad fitness.ee kasutajate emotsioonid, arvamused selle teemaga seoses.

poiss?! (mina nimetakin üle kahekümne aastast meessoost isikut meheks juba!), ei pea midagi teatama.

ema täiesti elu ja tervise juures ja täiesti teadlik minu huvist oma bioloogilise isa vastu. tema juba oma kannatamised kannatanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

MInul selline asi juhtunud, et oma 16 aasta sünnipäeval helistas mulle mu lihane isa ja küsis kas sa tahad kokku saada. Hea, et mul tol hetkel tool lähedal oli ;) ....Igaljuhul polnud m sellest vaimustatud. Saime siis kokku, jube ebameeldiv oli. Andis mulle mingi summa raha mis tol hetkel oli minu jaoks väga palju ja kõik. Ei mingit seletust ega midagi. Tundsin nagu oleksin äraostetav. Temast ei saanudki mulle mingit isa...polnud ta seda 16 aastat ja ei saanud temast seda ka hiljem...pigem oli ta mulle nagu tore onu. Samuti sain tuttavaks oma noorema poolõe ja poolvennaga....4 aastat isa suhtles ja siis sama kiirelt kui tuli ka kadus kuna tema naisele tundusin ma nagu liigen väljaminek. Nüüd siis pole aasta juba suhelnud ja ega ei tunne puudust ka...va õest :unsure: .....Aga mina oleksin õnnelikum olnud kui poleks kunagi teada saanud. Argpükse ma ei salli. Aga sulle soovin edu :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

poiss?! (mina nimetakin üle kahekümne aastast meessoost isikut meheks juba!), ei pea midagi teatama.

ema täiesti elu ja tervise juures ja täiesti teadlik minu huvist oma bioloogilise isa vastu. tema juba oma kannatamised kannatanud.

nojah ,kümme aastat vanem tädi.............. kuidas kellegeli ,mul vend vähem kui kui 10 aastat ikka poiss.............. et,mina olen reageerinud , sest ei pruugi head suppi tulla. võin valetada,aga sinu enda lähenemisviis on ikka kardinaalselt paigast ära ja ei hakka seletama, voibolla loen valesti välja ,et rohkem mötled enda huvidele kui teistele............ja et ema oma kannatamised juba kannatanud on ikka vist külmalt öeldud? et peaks rohkem kannatama?mina siia teemasse enam ei postita arvta ,sest jutt väga segane ja arvata ka eksitav teemaalgataja poolt ja teistele inimestele mina küll halba ei taha

Muudetud kasutaja builder poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänan hehee, matti, mike ja Angel-liis kaasa mõtlemast ja kogemusi jagamast.

Lootsin, et ehk ka mõni vastavas vanuses noormees võtab sõna.... aga nojah, see siiski fitness.ee, mitte mingi perefoorum ;)

poiss?! (mina nimetakin üle kahekümne aastast meessoost isikut meheks juba!), ei pea midagi teatama.

ema täiesti elu ja tervise juures ja täiesti teadlik minu huvist oma bioloogilise isa vastu. tema juba oma kannatamised kannatanud.

nojah ,kümme aastat vanem tädi.............. kuidas kellegeli ,mul vend vähem kui kui 10 aastat ikka poiss.............. et,mina olen reageerinud , sest ei pruugi head suppi tulla. võin valetada,aga sinu enda lähenemisviis on ikka kardinaalselt paigast ära ja ei hakka seletama, voibolla loen valesti välja ,et rohkem mötled enda huvidele kui teistele............ja et ema oma kannatamised juba kannatanud on ikka vist külmalt öeldud? et peaks rohkem kannatama?mina siia teemasse enam ei postita arvta ,sest jutt väga segane ja arvata ka eksitav teemaalgataja poolt ja teistele inimestele mina küll halba ei taha

sry builder, minu lugupidamine, aga tundub, et arusaamatus on mõlemapoolne... aitäh sullegi :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×