Jump to content
Kreks

Treenimine ilma jõusaalita

Recommended Posts

Nimelt siis jõusaal kus käin läheb 1. juulist remonti ja trenni tahaks ikka edasi teha, et milliseid harjutusi kodustel tingimustel tegema peaks hakkama?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis vahendid sul kodus on või ei ole mitte midagi? Kui vähemalt korraliku raskusega (reguleeritav) hantel on, siis saab päris palju asju tehtud ja mõningtae harjutuste juures saab ka lihtsalt keha raskust kasutada.

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hantlid (2) mul olemas, neil saab muuta raskuseid ja neid saab veel üheks kangiks teha. Lõuatõmbekang on olemas, kõhulihaseid saab ka kuidagi teha... Teise jõusaali eriti ei taha minna, sport imeb rahakoti tühjaks! :ph34r: . Oleks tore kui oleks mingi õpetusvideosid, või keegi annaks sellise kindla kava mida peaks täitma... niisama natuke imelik teha - järjekord ja arv vale jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aa, käid flexeris jah

võta vabaraskuste kava, on üks võimalus

teiseks, pirita metsas on 2 jõutegemiskohta, üks oli siseakadeemia oma, see on suht amortiseerunud, teine, mida ma alles nüüd rattaga sõites avastasn, on täitsa korralik

redelid ja värgid. vabas õhus ikkagi suvel parem teha

ja käi meres ujumas

pealegi, ega see reval nüüd nii palju kallim ka ole, mingi 150 ainult

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hantlid (2) mul olemas, neil saab muuta raskuseid ja neid saab veel üheks kangiks teha. Lõuatõmbekang on olemas, kõhulihaseid saab ka kuidagi teha... Teise jõusaali eriti ei taha minna, sport imeb rahakoti tühjaks! :ph34r: . Oleks tore kui oleks mingi õpetusvideosid, või keegi annaks sellise kindla kava mida peaks täitma... niisama natuke imelik teha - järjekord ja arv vale jne.

ise teen pidevalt kodustes tingimustes jõutrenni, niiet kui soovitusi vaja v mu kava tee PM kaudu häält

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vanasti oli Kalevi staadionil võimalus vabas õhus võimelda. Seal oli kolm metallist rööbaspuud, laborünt-rööbaspuu, kaks lõuatõmbe latti, õhkredel, ja mis peamine, seal oli 4 palk-aparaati, ja kõik see asus päikse all seal staadioni piirkonnas. Need palk aparaadid olid sellised, et ca 3m palk oli maas üht otsapidi kinni, teisest otsast oli toru läbi pandud, millest siis sai haarata ja palgi maast sirgetele kätele tõsta. Ja 20X külastusõigust staadioni piirkonda maksis 80 kr tollal, selle raha eest sai siis tuširuumikasutamise, hea jooskustaadioni, ja nimetatud võimlemise võimaluse. Nüüd enam minuteada selliseid võimlemise võimalsut seal pole enam, aga võib-olla kusagil Tallinnas on vee lsarnaseid võimalusi staadionitel, tuleks uurida. Endale pakuksid väga huvi just sellised kohad, kus oleks tõstmis-võimalusi vabas õhus, nagu need palk-agregaadid seal Kalevis olid. Selliseid on väga lihtne ka ise ehitada muide.

Ja meenub, et Pärnu mnt (59 ilmselt) TPÜ ühiselamu taga asus üks nigel jooksustaadion, aga seal olid metallist tõstekang ja mõni vigur veel, sellsied roostes veits, aga otse päikese all, ju nad kuulusid polütehnikumile, aga nii mõnedki pedakad käisid sea lvõimlemas selel kangiga.

Muudetud kasutaja estrose poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nimelt siis jõusaal kus käin läheb 1. juulist remonti ja trenni tahaks ikka edasi teha, et milliseid harjutusi kodustel tingimustel tegema peaks hakkama?

No aga siis tule Coralisse, 800 eek kuu ilma liitumiseta. See kodus treenimine on sama hea mis pihku......

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nagu ma juba ennem ütlesin mu rahakott ei võimalda seda, kuna tegelen ka teiste spordialadegea.

Arcticus saab ilma rahata käia või ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No aga siis tule Coralisse, 800 eek kuu ilma liitumiseta. See kodus treenimine on sama hea mis pihku......

Ilma jõusaalita vormi saamine on palju rohkem tunnustust väärt :ph34r:

Jõusaal on lihtne tee "lihaste" kasvatamiseks

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jõusaal on lihtne tee "lihaste" kasvatamiseks

On või ?Ohh,nüüd tean mina ka. :ph34r: Ei ütleks ,et ta lihtne on,pigem lihtsam,kui osa teisi teid.Ja kas lihtsam on alati halvem?Ütleme,et sa oled talunik ja on tulnud heinaaeg.Sul on valida,kas niita heina traktoriga või teha seda vikatiga.On siis talunik,kes seda vikatiga teeb rohkem austust väärt.Vastupidi,pigem on ta idioot,kui valib kahest teest kindlalt raskema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Arcticus saab ilma rahata käia või ?

Mitte ilma rahata, vaid lihtsalt see sai kohe ühe aastajagu ära makstud... Tsikkel vajab koguaeg remonti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Järgmine nädal lähen ma uuesti jõusaali, vahepeal oli 3 nädalat paus. See nädal aga olen kodus veidi teinud.

Oleks välja pakkuda üks selja harjutus. Võtsin 20 liitrise sangadega tünni, panin kive täis. Kaalusin ära, oli 40kg, Panin veel 15kg hantli peale sinna. Võtsin sangadest kinni ja hakkasin vastu kõhtu tõstma seda. See peaks olema samaväärne sellele kangiga tõmmetele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×